Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. domjenick cofnij się kilka stron wstecz - przescrolluj stronę na szybko i zobaczysz foty dwóch paneli CL
  2. potem jeszcze obczailiśmy że gość ściągnął fote z tablica.pl ale dobrze że chociaż zwrócił po miesiącu pieniądze to może tak:
  3. http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/czytaj-to-zanim-cos-kupisz-forum-lista-nierzetelnych-sprzedawcow-216962/index30.html#post4155083
  4. strona #30 http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/czytaj-to-zanim-cos-kupisz-forum-lista-nierzetelnych-sprzedawcow-216962/index30.html
  5. człowieku zastanów się o czym Ty mówisz. Kłamałeś jak najęty. Kombinwałeś z fotami, ściągnąłeś fotę z tablicy.pl i wystawiłeś swój podrapany przełącznik jako swój. To jest dla mnie oszustwo. Oddałeś kasę dopiero po przedstawieniu sprawy tutaj. Wg mnie powinien być ban i wpisanie na listę ponieważ jesteś kłamcą i oszustem.
  6. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Uwaga nie kupować tego przełącznika od użytownika piotraudi PRZEŁĄCZNIK CLH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AUDI A4 (4278589644) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - znowu wystawia panel CLH.. Nie wiem czy to ten sam ale można się spodziewać że tak. Na zdjęciu igła a na żywo porysowany śmietnik. Trochę czasu się bujałem żeby mi kasę odesłał.
  7. Dlaczego piotraudi nie jest jeszcze dopisany do listy nieuczciwych sprzedawców ? PRZEŁĄCZNIK CLH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AUDI A4 (4278589644) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - uwaga na niego bo znowu wystawia panel CLH.. Nie wiem czy to ten sam ale można się spodziewać że tak. Na zdjęciu igła a na żywo śmietnik.
  8. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ile oliwy wchodzi do BEXa z multitronikiem ?
  9. slo odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    jakie nr modułów w kiere pasują do b7 z multifunkcją ?
  10. nie radzę wysyłać niczego listem ekonomicznym. Ostatnio wysyłałem koledze Adik wkład do popielniczki który niestety zaginął i musiałem wysyłać drugi wkład z mojego auta. Lepiej dołożyć te kilka zł nawet nie na priorytet tylko na polecony i mieć pewność że list dojdzie.
  11. tak to normalne że hamulec inaczej pracuje na wyłączonym silniku. Ba, prawie w ogóle nie pracuje.
  12. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no tak ale normalnie jadac sie nie widzi
  13. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie widać jej
  14. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie ma zaślepki
  15. Gonzol to koło co pokazaleś wygląda milion razy lepiej niż ten chrom co teraz masz.
  16. osz Ty.. nie wyhamowałeś ?
  17. Madbar no muszę w końcu wpaść
  18. Michał co się stało ?
  19. No to wlasnie dzisiaj kariera naszego pupilka forumowego sie skonczyla
  20. mistrz
  21. czizas.. Czy ja jestem jakiś nienormalny? to są jakieś jaja, czy ten Gonzol nie moze zczaić ze wszyscy tutaj ciągną totalną szydere z jego auta ? ... aaa zapomniałem, że jeżdże czerwoną pedalską mydelniczką.. sorry.
  22. Miedzik ostatnio nie ogarniam czasu.. Sorki że dopiero teraz odpisuje ale nie widziałem że pisaleś Będę w Poz teraz od niedzieli do hmm piątku więc można coś pyknąć
  23. ło matko dopiero zobaczyłem że to folia a nie lakier. Ładny kolor
  24. witam. Co tam na forum słychać bo mnie nie było z tydzień ?
  25. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    https://www.youtube.com/watch?v=srk_5Fb2CQI#t=18 kaju nie wiedziałem że latasz (od 19sek) po youtubach...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.