Treść opublikowana przez slo
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
domjenick cofnij się kilka stron wstecz - przescrolluj stronę na szybko i zobaczysz foty dwóch paneli CL
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
potem jeszcze obczailiśmy że gość ściągnął fote z tablica.pl ale dobrze że chociaż zwrócił po miesiącu pieniądze to może tak:
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/czytaj-to-zanim-cos-kupisz-forum-lista-nierzetelnych-sprzedawcow-216962/index30.html#post4155083
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
strona #30 http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/czytaj-to-zanim-cos-kupisz-forum-lista-nierzetelnych-sprzedawcow-216962/index30.html
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
człowieku zastanów się o czym Ty mówisz. Kłamałeś jak najęty. Kombinwałeś z fotami, ściągnąłeś fotę z tablicy.pl i wystawiłeś swój podrapany przełącznik jako swój. To jest dla mnie oszustwo. Oddałeś kasę dopiero po przedstawieniu sprawy tutaj. Wg mnie powinien być ban i wpisanie na listę ponieważ jesteś kłamcą i oszustem.
-
B6 DIVISION
Uwaga nie kupować tego przełącznika od użytownika piotraudi PRZEŁĄCZNIK CLH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AUDI A4 (4278589644) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - znowu wystawia panel CLH.. Nie wiem czy to ten sam ale można się spodziewać że tak. Na zdjęciu igła a na żywo porysowany śmietnik. Trochę czasu się bujałem żeby mi kasę odesłał.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Dlaczego piotraudi nie jest jeszcze dopisany do listy nieuczciwych sprzedawców ? PRZEŁĄCZNIK CLH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AUDI A4 (4278589644) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - uwaga na niego bo znowu wystawia panel CLH.. Nie wiem czy to ten sam ale można się spodziewać że tak. Na zdjęciu igła a na żywo śmietnik.
-
B6 DIVISION
Panowie ile oliwy wchodzi do BEXa z multitronikiem ?
- B7 Crew
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
nie radzę wysyłać niczego listem ekonomicznym. Ostatnio wysyłałem koledze Adik wkład do popielniczki który niestety zaginął i musiałem wysyłać drugi wkład z mojego auta. Lepiej dołożyć te kilka zł nawet nie na priorytet tylko na polecony i mieć pewność że list dojdzie.
-
Twardy pedal hamulca ! Ktoś coś wie ?
tak to normalne że hamulec inaczej pracuje na wyłączonym silniku. Ba, prawie w ogóle nie pracuje.
-
B6 DIVISION
no tak ale normalnie jadac sie nie widzi
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
-
[ a3 ] AIR RIDE.......GONZOL style
Gonzol to koło co pokazaleś wygląda milion razy lepiej niż ten chrom co teraz masz.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
osz Ty.. nie wyhamowałeś ?
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Madbar no muszę w końcu wpaść
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Michał co się stało ?
-
[ a3 ] AIR RIDE.......GONZOL style
No to wlasnie dzisiaj kariera naszego pupilka forumowego sie skonczyla
-
[ a3 ] AIR RIDE.......GONZOL style
mistrz
-
[ a3 ] AIR RIDE.......GONZOL style
czizas.. Czy ja jestem jakiś nienormalny? to są jakieś jaja, czy ten Gonzol nie moze zczaić ze wszyscy tutaj ciągną totalną szydere z jego auta ? ... aaa zapomniałem, że jeżdże czerwoną pedalską mydelniczką.. sorry.
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Miedzik ostatnio nie ogarniam czasu.. Sorki że dopiero teraz odpisuje ale nie widziałem że pisaleś Będę w Poz teraz od niedzieli do hmm piątku więc można coś pyknąć
-
Czerwony PAPRYKARZ - 1.9 TDI AVF + BRD + FMIC + BONUSY
ło matko dopiero zobaczyłem że to folia a nie lakier. Ładny kolor
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam. Co tam na forum słychać bo mnie nie było z tydzień ?
-
B6 DIVISION
https://www.youtube.com/watch?v=srk_5Fb2CQI#t=18 kaju nie wiedziałem że latasz (od 19sek) po youtubach...