Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    od góry jest dostęp czy od dołu ?
  2. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czy do wymiany pompy wspomagania trzeba wywalać zderzak, belke itp ?
  3. efekt polowania na zorzę
  4. jest inna pompa. Musisz mieć całą nową pompę paliwa razem z tymi plastikami.
  5. ta skoda rozwala mi mózg to OZ superleggera ?
  6. wiem, niestety to awaryjna jednostka
  7. http://otomoto.pl/oferta/audi-s4-ID6y6LVR.html#5b63150547
  8. Kolego, skontaktuj się z uzytkownikiem Bart-s. tel 691 643 630. Warsztaty specjalizujące się w automatach możesz olać na dzień dobry.
  9. może wlecę ale nic nie wiadomo. Pytanko takie z d*py troszkę.. ile mógłbym żądać za moją czerwoną padakę w tej chwili ? Całkowicie nie mam pojęcia jak ją cenić..
  10. w następnym tygodniu będę to ogarniac
  11. Lepiej obniżyć przód
  12. dlaczego ? kto postawił taką diagnoze ?
  13. sławek ile pokazuje Ci paliwa w baku ?
  14. Kto w okolicy ogarnia kody do radia ? Konkretnie Concert III
  15. Kto w Poz ogarnia kody do radia ? Konkretnie Concert III
  16. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czyli szukać 151Q ?
  17. o cześć Kuba
  18. pamiętam, że ja kiedyś kupiłem lampy od anglika to można było przełożyć te przesłonki i było jak europa
  19. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szukam poduszki do skrzyni 3.0 ASN 6b manual z Q - kod skrzyni GBD. Czy poduszka o nr 8e0 399 105 będzie pasować? Patrząc na allegro te numery pasują do 90% aczwórek..
  20. Dekielka nie ma pod kanapą po lewej stronie. No to gdzie w końcu jest ten dostęp do czujnika ? pod kanapą po lewej czy od bagażnika ?
  21. No oczywiście.
  22. tylko że ja po stronie kierowcy nie mam tej dziury tak jak jest w quattro seryjnie.
  23. Jak się dostać do tego czujnika ?
  24. slo odpowiedział(a) na Rafik90 temat w Audi A4 B6/B7
    wyjmij akku i te plastiki co tam są. Tam jest jeden odpływ. Drugi jest pod serwem. Przepchaj go palcem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.