Treść opublikowana przez slo
-
B6 DIVISION
od góry jest dostęp czy od dołu ?
-
B6 DIVISION
czy do wymiany pompy wspomagania trzeba wywalać zderzak, belke itp ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
efekt polowania na zorzę
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
jest inna pompa. Musisz mieć całą nową pompę paliwa razem z tymi plastikami.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cudo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ta skoda rozwala mi mózg to OZ superleggera ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wiem, niestety to awaryjna jednostka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://otomoto.pl/oferta/audi-s4-ID6y6LVR.html#5b63150547
-
Audi A4 B6 1.9 TDI Multitronik problem
Kolego, skontaktuj się z uzytkownikiem Bart-s. tel 691 643 630. Warsztaty specjalizujące się w automatach możesz olać na dzień dobry.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
może wlecę ale nic nie wiadomo. Pytanko takie z d*py troszkę.. ile mógłbym żądać za moją czerwoną padakę w tej chwili ? Całkowicie nie mam pojęcia jak ją cenić..
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
w następnym tygodniu będę to ogarniac
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Lepiej obniżyć przód
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
dlaczego ? kto postawił taką diagnoze ?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
sławek ile pokazuje Ci paliwa w baku ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Kto w okolicy ogarnia kody do radia ? Konkretnie Concert III
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kto w Poz ogarnia kody do radia ? Konkretnie Concert III
- B6 DIVISION
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o cześć Kuba
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pamiętam, że ja kiedyś kupiłem lampy od anglika to można było przełożyć te przesłonki i było jak europa
-
B6 DIVISION
Szukam poduszki do skrzyni 3.0 ASN 6b manual z Q - kod skrzyni GBD. Czy poduszka o nr 8e0 399 105 będzie pasować? Patrząc na allegro te numery pasują do 90% aczwórek..
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Dekielka nie ma pod kanapą po lewej stronie. No to gdzie w końcu jest ten dostęp do czujnika ? pod kanapą po lewej czy od bagażnika ?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
No oczywiście.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
tylko że ja po stronie kierowcy nie mam tej dziury tak jak jest w quattro seryjnie.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Jak się dostać do tego czujnika ?
-
Mokra podloga!
wyjmij akku i te plastiki co tam są. Tam jest jeden odpływ. Drugi jest pod serwem. Przepchaj go palcem