Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. na ogórki pojechałeś??? :polew: napisz gdzie teraz jesteś,możedasz się namówić na rajd w niedzielę z kimś znajomym
  2. i 190 ode mnie ale ja chyba nie dam rady podjechac :gwizdanie: to gdzie Ty teraz jesteś,na szkoleniu jakimś?
  3. jedz jakieś fotki porobisz i wklejaj
  4. no zebyś się nie zdziwił któregoś dnia :gwizdanie:http://forumprawne.org/niemcy/76502-fotoradar-z-niemiec-przyszedl-poleconym-odbierac.html http://forum.pclab.pl/topic/387441-Niemieckie-fotoradary/ :gwizdanie:
  5. dnej róznicy,no jedna,jak przekręce kluczyk na zapłon-to mi delikatnie mrugają,ale to tylko w nocy widać i tylko chwilę,no i jeszcze pewnie mniej prądu pobierają
  6. czerwone mam -świecą normalnie bez błędów,ale efektu żadnego,tzn.nie widać,tego w ogóle,że LEDowe tam są,wsteczny-niestety led się nie nadaje,bo jak zostawisz auto na wstecznym i odpalisz-będzie migać i wyskoczy błąd-no i widoczność jest marna przy ledach,włączasz wsteczny w nocy i nic nie widać z tyłu-efekt wizualny ale porównując z błędami i widocznością
  7. przypadkiem znalazłem ten temat i sam jestem ciekaw efektu-teoretycznie powinna podejść głowica P&P na pewno podejdzie w 2,8,bo różni się tylko zaworami-pewnie ciśnienie paliwa byłoby inne,lub wtryski większe http://www.audiklub.org/porownaj.html tylko głowica z takiego samego silnika może pasować(np 2,8 12 zaworów -baza i głowica z 30 zaworami-docelowa) chociaż nie słyszałem o takich eksperymentach-możesz być pierwszy
  8. i ja mam też tak zwiększone ze względu na większe wtryski,ale jak odpalam auto i ruszam,to też mi od 15 zaczyna liczyć i się kręci do 16,potem spada,ogólnie,jak jeżdżę po mieście dosyć dynamicznie-to te 14-16 zeżre,a w trasie,to jak traktor przede mną jedzie,to nawet do 7,5 spadnie,ale norma to 8,5-8,7,jak mam trasę z górki to zejdzie poniżej 8,ale to rzadkość a i tak nie wiem,co jest,bo niby wlewam od rezerwy przypuśćmy 10 litrów-średnio 100KM powinienem przejechać,a czasem jest 87 i już się znów rezerwa włącza...można by jeszcze w adaptacjach jeszcze zmniejszyć dawkę na ssaniu,ale to i tak za wiele nie da,bo ECU i tak to będzie regulował sam,a jak mu zabierzesz a dużo-to błędami zacznie siać...
  9. zapytam jeszcze raz,bo nie pamiętam,czy wcześniej pytałem,czy w innym wątku :gwizdanie: spalanie zauważyłeś po FISie,czy po ilości wlewanego paliwa?
  10. wszelkie niejasności rozpatrywane są na korzyść winowajcy-to jest jeden z nich Sąd pewnie by to rozpatrzył ,jako obupulną winę,bo oboje nie mogą tam wjechać [br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 08:15_________________________________________________z tym,że pojazd nr 1-nie zachował bezpieczeństwa,a nr 2 był na miejscu,wyłączonym z ruchu
  11. domjenick odpowiedział(a) na Gajzer temat w Audi A4 B5
    statyczne w benzynie? i co one powiedzą na temat pracy sond,kiedy ECU adaptuje zmiany pod obciążeniem?000? a co ten blok mówi o przepływce-o ile dobrze pamiętam to właśnie ta V6 jej nie posiada :gwizdanie:
  12. nie do końca-jednym pada inni jeżdżą po parę lat i jest dobrze-tu nie chodzi o to,że pochodzi tydzień,czy dwa-na oryginalną część masz gwarancję producenta,jeśli masz rachunek z ASO-uszkodzona część podlega reklamacji,co do samego incydentu z kablem-dowiedz się ile kosztuje wiązka i szukaj gdzieś z jakiegoś anglika-na pewno będzie taniej,podepniesz i sprawdzaj dopiero przepływki
  13. tak-to służy do picia i ktoś Ci wychlał cały olej i dlatego teraz nie jedzie a tak na poważnie-pewnie coś wpadło podczas jazdy
  14. 031 i 032-czaki-przecież Ci mówiłem już w tamtym wątku
  15. polecam EL-TEChttp://www.el-tec.pl/pl/index.html kolesiowi robiliśmy BEXa na ponad 260 koni i właśnie oni zrobili sportowy katalizator-większy przepływ,ale spełnia wszystkie normy
  16. wpisz w allegro hid,ksenon i znajdziesz tysiące-i nie pytaj się , które najlepsze,bo nikt nie zna na to odpowiedzi
  17. prawda i sądząc po błędach-będziesz mieć problem z tymi kablami z tyłu po obu stronach-opisałem dokładnie w "Warsztat,zrób to sam" jak i co naprawić,co do problemu z bagażnikiem-najpierw sprawdziłbym sam przycisk-tam może coś nie stykać i dlatego nie otwiera
  18. wydaje mi się,że ona siedzi za wysoko i dlatego wywala błąd,bo spaliny do niej nie dochodzą
  19. nie nie ma związku z bagażnikiem-rozumiem,że taka konfiguracja klucza w zamku została przetestowana
  20. najpierw zeskanuj sterownik,to może być problem mikrostyku w przycisku-więc po co Ci teraz schemat?
  21. no to już masz ORI ksenony,więc po co HIDy?
  22. Napisz do arielki :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=11544
  23. jedz do jakiegoś ślusarza,niech Ci wytoczy i założysz sobie na obydwie strony,ew. poszukaj podkładek na taką średnice

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.