Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. dane zostaly zapisane w sterowniku i nie da sie tego usunac-wymiana sterownika tylko ratuje [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 23:08_________________________________________________zagadaj do Waskiego-da Ci namiary na goscia,ktory nota bene i mi pomogl z poduszkami
  2. witaj na Forum
  3. witaj na Forum
  4. witaj na Forum
  5. witaj na Forum
  6. jak podjedziesz blisko-to zobaczysz,ale uwazam,ze szyba jest lepsza od sciany
  7. witaj na Forum
  8. witaj na Forum
  9. witaj na Forum
  10. witaj na Forum
  11. witaj na Forum
  12. witaj na Forum
  13. witaj na Forum
  14. witaj na Forum
  15. witaj na Forum
  16. witaj na Forum
  17. witaj na Forum
  18. witaj na Forum
  19. tylko w takiej sytuacji,mozna brac to pod uwage,bo za darmo nikt nie zrobi takiej duzej roboty
  20. ...chyba lepiej bedzie pod jakas szybe wystawowa,albo cos,co odbija swiatlo...
  21. jak masz pieniadze-kupuj Forge'a,a jesli masz ich niewiele-to bierz od TTetki-nie popsuje sie tak szybko,jak myslisz to zawsze maly kroczek do przodu,w strone zwiekszenia mocy
  22. to mi wyglada na spalona zarowke w polaczeniu z klockami hamulcowymi...zapal swiatla,przejdz sie dookola,zobacz zarowki na rejestracji,nacisnij hamulec i niech ktos ci powie,czy sie swieca,wiecej nie pomozemy...
  23. ...jak zwal,tak zwal... i tak tego nie nasmarujesz,w celu nasmarowania uzytkowego,ale utaplac w smarze,czy oleju zawsze mozna,tylko,czy to bedzie pozniej dzialac tak,jak powinno...
  24. niewiele,bo tam za bardzo nie ma co smarowac,jest membranka i sprezynka :gwizdanie:
  25. bedzie pssyczec... ma u siebie dirty8 i lata. Jak rozmawiałem z nim z spocie to mówił, że nic u niego się nie dzieje. ...a ja jestem ciekawy,jak on to zamontowal,bo u mnie,jak cale powietrze poszlo w atmosfere,to silnik sie dlawil i gasnal,trzeba bylo pomagac sobie stopa na wolnych obrotach,bo silnik nie mogl zassac przez intercooler powietrza ,obroty falowaly,bo calosc kompresji poszla w atmosfere i zanim powietrze z turbo doszlo do kolektora,to juz gasl,jak mozesz,to zagadaj do niego,niech wstawi fotke,gdzie to zamontowal,bo jesli w miejscu,gdzie ori DV jest,to jakis dziwny przypadek,albo moj silniczek cos nie teges...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.