Treść opublikowana przez domjenick
-
[B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
...pieknie i bez pospiechu-klasa...
-
[B5 ADR] Czyszczenie przepustnicy
...satysfakcje z naprawiania...
-
Formuła 1 2008
ku...wa przespalem,czy ktos wie o jakiejs retransmisji,czy skrotach?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
...no dobra,ja bede na pewno,tylko jakos przed spocikiem podaj namiary i bedzie gitara bar to dobra sparawa,zawsze mozna cos zjesc na cieplo [br]Dopisany: 11 Październik 2008, 15:52_________________________________________________czy to o to centrum chodzi? http://www.polacywyorku.org.uk/polskie_centrum_w_leeds.htm
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
...no i jak wyglada sytuacja,bo juz chce jechac djversus znalazles jakas miejscowke? pietrowy parking kryty ,albo lotnisko byloby super
-
[1.8T 350KM] Problem z turbiną
I tu pojawia się pytanie o sens takich modyfikacji w ośce i problem jazdy tym na co dzień... ...to auto ,o ile dobrze pamietam ,bylo przygotowywane na ''cwiatke'',wiec moc pewnie jest nieprzecietna,ale czy to sie sprawdza na ulicy-trzebaby zapytac wlasciciela ,jak sobie z tym radzi na codzien,na pewno na poczatku piski opon i kurz spod kol-to wydaje mi sie norma,ale pewnie i to mozna opanowac
-
[B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
a mnie interesuje ,jak duzo czasu ci zajelo poskladanie tego do kupy...
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
no to masz moj glosik
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
witam wszystkich
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
...nie bede pisal,ze zaglosowalem-po prostu bede glosowal,a kiedy bedziesz znac wyniki?
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
...no nikogo nie ma-to narazie...
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
...a ja tu pierwszy raz ,ale z uwagi na to ,ze ta pora mi najbardziej pasuje ,wiec sie pojawilem...
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
...no to tylko pogratulowac wytrwalosci
-
[ALL] FIRST TO FIGHT !!!!!!!!!!!!!!!!! obejrzyjcie, warto !!!!!!!!
...ku chwale Ojczyzny...
-
[INNE] Szalony kierowca TiRa
...ostro goscia pojebalo...
-
372km/h w BMW M6 G-Power
...tak,a na koniec to jescze silnik sie zgrzal mocniej,bo kontrolka sie wlaczyla
-
[B5 AVG] Centralny zamek nie działa
sprawdz rurki doprowadzajace powietrze,a raczej ich szczelnosc-idz pokolei rurki,zamek/zamki,potem zobaczysz gdzie jest przyczyna
-
[B5 ARM] nowa przepustnica i robi to samo
...jak mialem 1.6 AHL,tez to przechodzilem -pomogla kasacja bledow,reset kompa i adaptacja-przepustnica-jakis zamiennik,ale dziala do dzis,bo koles jezdzi i sie cieszy,sprawdzilbym sonde-moze cos wacha a bardzo smierdzi na wolnych?
-
[ALL B5] Kontrolka hamulca zapala się i piszczy przy jezdzie po dziurach!pomocy
jakis czas temu mialem cos podobnego,przewaznie jak auto stalo ukosnie,np.jedna strona na wysokim krawezniku-dolalem plynu hamulcowego i przeszlo-moze u ciebie jest podobnie
-
[1.8T 350KM] Problem z turbiną
...tylko trzymaj te koniki na wodzy,bo znow cos sie wydarzy...
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
...u mnie 23 godzina,ale w Polsce juz po polnocy-zaraz beda nastepne...
-
[ALL B5] jak naprawic centralny POMOCY
w bagazniku ,,po prawej stronie kolo wlewu paliwa, za obiciem materialowym wielkosci ceglowki ,w gabce-NOWICJUSZE,a Wy cos szukacie?przecierz sam opisywalem to kilka razy,a napewno robil to ktos przede mna :gwizdanie:
-
[B5 AHL] problem z obrotami i pracą silnika
taz przechodzilem to ,jak mialem AHL,pomogla nowa przepustnica, wyczyszczenie bledow,reset i adaptacja
-
[B5 ADR] problem z wspomaganiem kierownicy
...jesli chodzi idealnie ,to po co wymieniac?...
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
...ode mnie tez masz glosik...