Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. no to powinien pasowac,ale zapytaj sie sprzedawcy,bo dokladnie nie widac go na zdjeciu,niech ci powie albo pokaza inne zdjecia,dla pewnosci,zeby nie bylo odsylania,albo kombinowania z dopasowaniem [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2008, 22:43 _________________________________________________ a miales na mysli moj,czy jockera? ten z allegro wyglada na taki ,jak ja mam
  2. Nie zawsze anteny są w formie przewodu Bywają takie, które są nadrukiem na płytce i wyglądają jak zwykła "ścieżka" ok,a wiesz jaki podzespol jest ostatni przed antena?pytam,bo wtedy dojdzziemy ,gdzie ona jest
  3. na zdjeciu z allegro nie widac jaki jest grot ,najlepiej zobacz na swoim kluczyku,jaki jest symbol,ja mam taki ,a potem zapytaj sie sprzedajacego-tak,na wszelki wypadek,bo nie wiem jaki masz ty,jesli taki,jak ma jocker ,to moze nie pasowac
  4. luty zawsze mozesz poprawic,podzespoly elektroniczne nie sa wieczne,moze cos wysiadlo;np.koncowka mocy i dlatego odbior sygnalu jest oslabionyalbo cos innego,popraw luty na poczatek
  5. dobra,poszukamy w necie,ale zobacz ,moze mozna otworzyc te czarne ''pudeleczka''
  6. mozesz spac spokojnie
  7. dobrze myslales,a gdybys mial uszkodzona pastylke immo-prawdopodobnie nie moglbys odpalic auta pastylka immo to nie bateria,to mala kapsulka i na pewno jest w kluczyku
  8. z tym przylozeniem do glowy ,to chyba przesadziles ,ale tez tak slyszalem...ale jesli dziala,to moze to jest wyjscie,a tak na powaznie,to powinien byc kawalek przewodu,ale go nie widze na zdjeciu,wiec moze byc zwiniety w sprezynke i ukryty po ktoryms z tych czarnych ''pudelek'',podaj model alarmu,to moze cos sie znajdzie w sieci
  9. ja bym sprawdzil,czy czasem antenka w centralce sie nie uszkodzila,albo zardzewiala
  10. a probowales tylko na jednym pilocie,czy na wszystkich jest tak samo?
  11. moja tez poszla
  12. 3-1 dla naszych ,a wszystko sie okaze...dopiero poczatek :gwizdanie:
  13. ja rowniez polecam tomtoma,sam mam tomtom one, uzywalem newmana ,ale wydaje mi sie ,ze tomtom ma prostrze menu,posiada wiecej wersji jezykowych,czasem sie przycina w miejscach,gdzie sa wiadukty,czy bardzo wysokie budynki,ale nie jest to uciazliwe,ja polecam TOMTOMa
  14. jesli chodzi ci o symbol grotu,to powinien byc na kluczu
  15. prawdopodobnie ,gdybys nkie mial alarmu,tylko sam central,musialbys miec specjalny modol,ktory umozliwialby sterowanie centralnym radiowo,a kazdym vagiem mozesz to zrobic
  16. mysle,ze troche racji jest ,w tym co piszesz,ale to pierwsze mistrzostwa w historii polskiej pilki,wiec nie spodziewaj sie Ronin czegos subtelniejszego-kazdy jest wk....ny na to,bo gdyby tego nie bylo,mowilibysmy o czyms innym,a tak ,mamy angielskiego sedziego,ktory sie zemscil,za fale polakow na wyspie kazdy czuje niedosyt ,bo z grupy chociaz moglismy wyjsc... a tak mecz z chorwacja-malo prawdopodobne,zebysmy wygrali wysoko,a i niemcy sobie nie pozwola z austryjakami
  17. podpinasz Vaga i patrzysz,czy wczesniej byly piloty,a jesli nie,to czy mozna dodac, wszystkie piloty od audi smigaja na tej samej czestotliwosci,inaczej nie moglbys ich dopasowac i w druga strone jesliby chodzily na roznych,to moglbys zakodowac kazdy pilot od innego auta,a tak nie jest zmienia sie tylko kod wysylany z pilota do centralki,vagiem tylko synchronizujesz centrale z pilotem reszte masz opisana w linku
  18. nie irytuj sie Marek,jak chcesz robic auto sam,to i tak wyprobujesz wszystkiego,bo co masz do stracenia-wyprubujesz -bedziesz wiedzial,a przy okazji sie czegos nauczysz
  19. tutaj masz linka,najpierw sprawdz,czy miales jakies piloty wczesniej,a potem probuj http://www.vag-com.pl/programowanie-pilotow.htm
  20. w tym dziale i jeszcze chyba dwoch innych jest poruszany ten watek,autor pisze ,ze spaliny wychodza i wirnik od turbawki sie kreci http://www.a4-klub.pl/smf/c5_aeb_duze_problemy_z_silnikiem_auto_nie_moze_ruszyc_z_miejsca-t34592.0.html;msg401980#msg401980
  21. ciezko na odleglosc zrobic cokolwiek,bo to co mozna bylo polecic do sprawdzenia,juz to zrobiles Marek,poczekaj az zrobisz logi,bedzie wiecej wiadomo widzialem ten drugi tez,pewnie ze mozesz prawdzic droznosc wydechu i turbo,moze sie cos zacielo, [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2008, 20:06 _________________________________________________zawory klekocza jak w dieslu czy tylko dzwiek jest taki[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2008, 20:08 _________________________________________________musi byc gdzies nieszczelnosc,bo spaliny uciekaja,jak bedziesz rozkrecac,to zwroc uwage na to,czy czasem sie uszczelka gdzies nie zagiela
  22. widzialem filmik i dobrze by bylo,zebys zrobil logi,wtedy wrzucisz je i bedzie wiadomo co i jak moze poszukaj na goglach a4 klub uk division,moze bedzie ktos z twoich okolic z vagiem moze rzeczywiscie gdzies ma nieszczelnosc i kompresja ucieka na tlokach...
  23. nie koniecznie,choc w tym roczniku chyba nie bylo bez pilota, z tego co wiem,bylo pare puszczonych bez, w 97,ja mam taka,ale czemu...nikt nie wie ,moze jakis experyment,albo co...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.