Treść opublikowana przez domjenick
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
tam od razu gwałtów i szybkiej jazdy...
-
[2.0 TDI Touran] Kod błędu 18051 / P1643
zwróciłeś uwagę, kiedy był napisany ostatni post? 4 i pół roku temu...obawiam się, ze ten Touran już mógł zmienić właściciela.....
-
BEX- proszę o pomoc
jak wcześniej wspominali-logi, przede wszystkim przepływomierz w kanale 03 w silniku i doładowanie na kanale 115, też w silniku:wink:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jak masz miejsce, żeby auto tam stało- to lepiej wywieźć, do Pl i tam każdy podejdzie , obejrzy, pomaca, et cetera...a tutaj to jeszcze będą chcieli upustu, bo kilometrów trzeba po auto najebać, a czas, a powrotna droga, a nie ma jak obejrzeć i się zastanowić, tylko brać od razu-wiesz, jak jest:wink:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
pewnie gdzieś do biura, bo na budowę, czy na przewozy-to raczej nie...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
wystaw ją w dziale do sprzedaży aut-więcej ludzi przeczyta, choć wiesz, jak jest-każdy szuka okazji 15-sto letniego auta z przebiegiem 180tys...:facepalm::facepalm:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
to prawie, jak mój Touran:grin::grin:
-
F1, Rajdy i Motorsport
coś ostatnio ma pecha nasz mistrz ja to w ogóle nie wiem, jak on to zrobił, że nie zauważył, że tak szybko jedzie...przecież zaraz zakręt był i pewnie, jakby nie uderzył w bolid-to i w zakręt też by nie wszedł...za to Button popisał sie refleksem po restarcie:thumbup:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
w piatek jak dysponujesz czasem? w prawdzie bede w Legnicy VW sharanem kolo poludnia ale na bajere mozna sie ustawic i sie przywitac poka fotkę sharana...:naughty::naughty:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Shummi się nie wyrobił i chyba będzie kara...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a próbowaliście odpalić auto po takim zabiegu? bo w każdym przypadku, jaki mi jest znany-brak kata powoduje smród spalin, jak to Adam określił...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
niekoniecznie, bo jeśli będzie mała dziura-to dojdzie do poziomu, gdzie przeładuje i odetnie, ale dalej nie będzie ociekać-sposób Pioteros'a jest chyba najlepszym w takich przypadkach- psikać na wszystkie węże, opaski, IC, kolektor-tu może być problem, jeśli uszczelka gdzieś pękła pod spodem, ale jeśli będzie syczeć-trzeba będzie odkręcić tak, czy inaczej
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
na sprawdzenie szczelności-to trzeba dmuchnąć w układ i wtedy obserwować wskaźnik doładowania, czy spada ciśnienie, jeśli tak-to szukać po kolei, bo może być uszkodzony jakiś gumowy przewód, czego nie zobaczysz gołym okiem, ale pod ciśnieniem "rana" się rozszerza na tyle, ze ciśnienie ucieknie
-
Stukanie przy maksymalnym skręcie w lewo
szukaj tam, gdzie słyszysz stukanie:wink:
-
Stukanie przy maksymalnym skręcie w lewo
jeśli stukot jest jednostajny- ja bym obstawiał na przegub:wink:
-
Montaż Świateł do jazdy dziennej
przenoszę wątek do "warsztatu":wink4:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
- Pytanie o IC
zgoda, tyle, że klej-to po prostu alternatywa-niekoniecznie gorsza, bo klej, który polecam-jest jak cement-twardy i odporny na różne warunki, ale pewnie-jeśli ktoś ma dostęp do spawary-niech spawa...- Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
masz tu wiązkę z B5 jak podłączałem inne-niefabryczne radio- może Ci pomoże:wink4: długopisem narysowana ori kostka i kolory kabli- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
masz już taki temat w odpowiednim dzialehttp://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/prosze-analize-logow-246312/ -sam go tam przeniosłem-to nie jest dział do analizy logów- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
wiem, ale jak to zwykle bywa-są inne priorytety, jak np pracująca żona w weekendy i niemożność załatwienia niańki do dzieci...- Pytanie o IC
są specjalne kleje odporne na oleje, smary, ciśnienie i temperaturę, po wyschnięciu można to papierem ściernym formować, z doświadczenia mogę polecić taki klej KLIKNIJ W LINKA kleiłem dekiel od filtra oleju-temperatura, olej i ciśnienie-nie ruszyło tej warstwy, więc i do IC będzie dobry:wink4:- Nieudane włamanie
ale, jak wyjeżdżasz za Granicę-możesz dokupić pakiet, który pokrywa ubezpieczenie na czas wyjazdu- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ale tu chodzi o to, czy to turbo z BEXa może mieć 12 łopatek:whistling:- Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Coding 00?xx: Speakers 0 = Sound System (No passive Speakers) 1 = 1 passive Speaker (Front Left for Bose Sound System with Telephone) 2 = 2 passive Speakers (Front) and 2 active Speakers (Rear) 5 = 2 passive Speakers (Front) and no active Speakers (Rear) 00x?x: Sound System Correction 0 = No Sound System (No Correction) 1 = Sound System (Bose) 00xx?: Configuration +1 = Active/Remote Supplied Antenna +2 = CD-Changer +4 = Secondary Display (Board Computer/Navigation) - Pytanie o IC