Treść opublikowana przez domjenick
-
[ALL B7] Lampka pasów bezpieczeństwa mryga
podepnij VAGa-powinno pokazać w zegarach, co jest nie tak
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Legnica -pod ECO :gwizdanie:
-
[ALL B6] Żarówki LED w przednich przeciwmgielnych (halogenach) - warto?
w dzień słabo widać
-
[ALL B6] Żarówki LED w przednich przeciwmgielnych (halogenach) - warto?
na pewno nie będzie spełniać roli oświetlenia-tylko fajnie wyglądać
-
[B6 AVJ] Stukanie przy dodawaniu/puszczaniu gazu
łączniki stabilizatora-czasem tam siedzi przyczyna
-
[B6 AWX] AVANT chyba na Shellu mnie orżnęli ?!?!
ja bym jeszcze raz tam podjechał i sprawdził, najpierw vagiem ile masz w baku,potem ile na paragonie-miałem podobną sytuację w UK-do bańki 5l weszło mi 6,5 litra mam na to świadków następnym razem,jak tam pojechaliśmy-najpierw dystrybutor był nieczynny,potem był "napad"...
-
[B6 AVB] Drzwi kierowcy zamek - otwieranie/zamykanie
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=99021.0 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Nauka angielskiego
zawsze jest tak, że rozumiesz więcej, niż jesteś w stanie powiedzieć same słówka -nie rozwiążą tematu, bo musisz posłuchać , jak się je wymawia, a to nabiera sensu dopiero w praktyce, a nie z płyt-na "lekcji" zawsze można zapytać jeśli pamiętasz coś ze szkoły-to baze jakąś już masz teraz potrzeba Ci praktyki-wiem sam po sobie-to, czego się nauczyłem będąc w PL-nijak się miało do tego, co spotkałem w UK oglądanie filmów z napisami angielskimi-też "jakieś" rozwiązanie, ale ja polecam kontakt osobisty
-
Nauka angielskiego
najlepsze są lekcje z kimś, kto język zna-slówka-to średnie rozwiązanie...jeśli potrzebujesz się nauczyć języka-lepiej pomyśl o "lekcjach"
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
szkoda mi Majewskiego-przegrał i tak na prawdę, to już Jego czas się kończy...teraz ciekawe, czy się pozbiera, po takim knock out'cie
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
oj więcej....
-
[B5 ANB] Różnica silników.
we wszystkich 1,8T chłodzona jest cieczą :gwizdanie:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
turbina mu się rozleciała... :gwizdanie:ale już zrobiona i śmiga
-
[B5 ANB] Różnica silników.
niczym, poza rokiem produkcji
-
[INNE] Kpower i pomiar mocy
trochę??? w książce serwisowej jest napisane 1423 kg więc to tylko płyny i może trochę paliwa, bez kierowcy
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
dobrze, że TIPa się nie da założyć odwrotnie
-
[B6 ASN] Kontrolka "Check Engine" i wypadanie zapłonów PROBLEM ROZWIĄZANY
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=35226.0;highlight=migaj%B1cy+check+engine http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=131990.msg1579752#msg1579752 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=201088.msg2372136#msg2372136
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
jak przyjadę do PL, to jeszcze Touran się zjawi
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nie wiem , nie sprawdzałem ale coś chyba koło 0,6 - 0,7 można podnieść o 0,30 więc jeśli masz 0,70-to mógłbyś skręcić na 1 bara-trzeba by zobaczyć ,jaka jest tolerancja w ESie
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ja pisałem o 1,8T -jakie masz doładowanie średno , bez programu w esie?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nieprawda- masz 0,55 bara-średnio w 1,8T i max możesz skręcić do 0,80 bara,powyżej wpadnie w tryb awaryjny-więc najlepiej jest otrzymywać stałe doładowanie na poziomie 0,70\0,75 bara i niuty się poprawiają i nic się nie topi-wszystko jest w granicach tolerancji ECU MBC można użyć zamiast N75, ale ja jestem zwolennikiem wpinania go pomiędzy N75, a gruszką-metodą prób i błędów-doszedłem, ze tak jest najlepiej, oczywiście pomijając fakt, że najlepiej jest zrobić program :gwizdanie:
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Po co płacisz, chcesz to Ci za free w 1080p załatwię Tylko przyspiesz ten internet Polecam Elita Zabójców (Killer Elite) - Zwiastun PL (Official Trailer) - Full HD 1080 a masz dobrą kopie-jak tak to podaj linka zassę i ja
-
F1, Rajdy i Motorsport
weber jezdzi takim bolidem jak on a mnie zastanawia dobry start Webera w Indiach. Caly sezon startowal z d*py a teraz gdy Vettel ma mistrzostwo Webber jest w stanie dobrze wystartowac i to z brudnej czesci zakurzonego toru jaki jest w Indiach... dobre ustawienie bolidu, dobry dzień, lepsza dyspozycja Webbera no i zwykły przypadek-czasem i ślepej kurze się ziarenko trafi...
-
[B6 AVJ] Problemy z temperaturą
to jak nie masz termostatu-to jakim cudem temperatura wzrasta do 110?przy takiej sytuacji-to tak,jakbyś miał termostat otwarty cały czas i nie przekroczy 65 stopni podczas jazdy czujnik od wskazania na desce masz z tyłu silnika-zielona wtyczka-tu bym szukał przyczyn
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
oba