Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz13

  1. Skąd w Pl biorą się tacy mechanicy... najlepiej zaproponuj mu żeby łeb też sobie przewiercił, dpf trzeba albo wyciąć i wyłączyć dopalanie w oprogramowaniu silnika, albo naprawić czyli wstawić sprawny dpf, choć kopcenie na niebiesko może rownie dobrze oznaczać że silnik spala olej i te objawy tylko oznaczają agonie silnika.
  2. Napinacz łancucha zamiennik? wcześniej tez był zamiennik czy org?
  3. Tak może piszczeć uszkodzona odma.
  4. Soft to totalne dno, dołem obciete wysterowanie, od 5 tys tak zalany paliwem ze nawet sonda sie nie moze tego ogarnać.
  5. Jeśli nie ustawiał gazu podczas jazdy to takie ustawianie jest na chybił trafił czyli albo się uda albo nie, jeśli chcesz mieć poprawnie trzeba jechać do kogoś kto robi to poprawnie.
  6. Potrzebujesz jakiś kabel do odczytania softu, najczęściej to jest mpps 13 lub zwykły kkl. Jak chcesz odezwij się to pomogę, korektę w sofcie też mogę wykonać, ewentualnie jak nie masz daleko to podjechać.
  7. Wygląda na to że jednak albo wężyki są nieszczelne albo zatkane, lub zawór n75 jest permanentnie otwarte, ewentualnie gruszka turbiny jest uszkodzona lub źle ustawiona, najlepiej jakbyś zdjął wężyk wychodzący z obudowy turbiny i dmuchnal kompresorem czy wogole dochodzi do gruszki i ja otwiera.
  8. Odepnij wtyczke od n75 i zrob loga z doładowaniem, swiszczy bo ładuje na maksa.
  9. Musisz zacząć od rozwiazania problemu z doładowaniem, a dopiero potem diagnozować resztę, wygląda jakby wogóle nie było sterowania turbina, sprawdz węzyki wszystkie przy n75, ewentualnie sam zawór na początek.
  10. LPg to tak średnio ustawione, reszta ok.
  11. Próbowałem wiele razy, niestety prawda jest taka że nie zastąpi to regulacji na żywo w aucie, nawet najlepszy internet z telefonu przy połączeniu zdalnym zrywa, szatkuje w trakcie jazdy i strojący ma pokaz slajdów co uniemożliwia poprawne strojenie.
  12. Samo połaczenie mechniczne to nie jest najwiekszy problem, duzo wiekszym wyzwaniem jest dogadanie się dwóch zupełnie różnych systemów elektronicznych, no chyba ze wystarczy Ci zeby odpalało i jechało, a choinka na desce nie przeszkadza.
  13. Dzwięk faktucznie brzmi jak nieszczelność na kolektorze wydechowym, turbo moze przez to pozniej wstawać.
  14. Błedy mieszanki pewnie od lpg, pojezdzić troche na pb i sprawdzić czy jest tak samo, turbo wstaje bardzo kiepsko, sprawdzić podstawowe rzeczy typu szczelność dolotu i zawór dv, jak to bedzie ok to pewnie turbo do zwalenia.
  15. Niższe wysterowanie może wynikać z niższej temp w dolocie.
  16. W aucie jest program, turbo niedoładowuje, sporo cofa zapłony, zrób loga 115 z odłaczona wtyczką n75, katalizator nie zapchany?
  17. Sprawdz dolot kompresorem bo doładowanie ucieka w atmosfere, albo jak chcesz to podjedz zerknę na to.
  18. Przepływka za mało mierzy, albo nieszczelnosc albo do wymiany.
  19. Turbo bardzo pozno wstaje i niedoładowuje, sprawdz na początek szczelność dolotu i zawór dv, jesli bedzie ok to znaczy ze coś z turbo sie zadziało.
  20. to nie jest org program ajl tylko cos tam jest namieszane wiec ciezko stwierdzic pod jaka to przepływke było robione
  21. Dziura w dolocie za turbina albo przepływka pokazuje bzdury.
  22. Tak, bez problemu mogę zrobić, szybciej łapie temp i nie wytraca przy spokojniej jezdzie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.