Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz13

  1. Wszystko kwestia co bedziesz robił w tym aucie, jak zostaje w serii to szkoda dokładać do silikona czy sztywnego.
  2. Raczej to nie jest normalne, ale kto wie co tam fachowcy wyprawiali ze urwali.
  3. Logi wyglądaja w porządku, może brakuje pare g na przepływce ale jest akceptowalnie, reszta ok.
  4. Drgania raczej nie winą przepływki, jak była wymieniana to sprawdz czy fachowcy poskładali dobrze dolot, z błędem kata nic nie zrobisz, jedynie usunać z softu bo na zamienniku kata będzie wyskakiwał.
  5. Przepływka mało mierzy, najlepiej wymienić.
  6. Przepływka za mało wskazuje, więc albo jest nieszczelność w dolocie albo jest do wymiany i od tego zacznij, katalizator jesli zamiennik, to błąd od niskiej sprawnosci będzie.
  7. Przy przeróbce abt trzeba troche bardziej ogarniać temat, obie pamięci ecu sa do przeróbki, soft i eeprom tam gdzie immo też, bo tak konczy sie tak jak u cb czyli na drugi dzien nie odpala.
  8. Podwieszenie drugiej sondy pod maską to najgorsze rozwiązanie, to już lepiej odłącz jak z wtyczki i problemy dziwnymi korektami sondy się skończą.
  9. Są jakieś błędy? soft jest org? sonda pokazuje głupoty koryguje na plus a patrząc po napieciu to zalewa silnik.
  10. W tych logach ostatnich masz juz ok korekty przeciez i przepływka wskazuje poprawnie.
  11. Wygląda to bardzo zle, brakuje przepływu, turbo tez kiepsko ładuje, zacznij od szczelności i wymiany przepływki.
  12. Może napisz od początku w czym dokładnie problem bo narazie to nic nie wiadomo o co chodzi.
  13. Najpierw zrób prawidłowe logi, w podwieszony temacie masz opisane wszystko.
  14. A w czym dokładnie problem? bo wygląda ze mechanik moze miec racje.
  15. Sonda, sterownik, kawałek wiązki dorobić plus gniazdo sondy.
  16. Tak, anb robi się po obd, me7.5 na sondzie wąskopasmowej.
  17. Łukasz13 odpowiedział(a) na blejs temat w 1.8T
    Masz prawdopodobnie zle ustawiony rozrząd na pasku, druga sprawa sprawdz w blokach pomiarowych 015,016 na którym cylindrze wypada zapłon.
  18. Przepływka za mało mierzy, sprawdzić szczelność, wymienić przepływke.
  19. Turbo ładuje na maksa, znając życie pewnie geometria stoi w turbinie.
  20. w sprawnym na wolnych poniżej 10 mbar, podczas logowania z pełnym obciążeniem na 4 biegu nie przekracza 300 mbar, ale to wszystko zależy ile km po regeneracji itd
  21. tak dokładnie literówka
  22. W capa jest dwutarcz 288, powinno 700-800 nm obrobić.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.