Treść opublikowana przez Łukasz13
-
1.8T BFB QUATTRO Avant + lpg STAG logi
Wstaw komplet logów, i sprecyzuj w czym dokładnie problem, lekkie szarpnięcia na jałowym co mogą mieć wspólnego z przepływomierzem? wydaje mi sie że nic.
-
Odcina zapłon przy 3 tys. obrotów 1.8t
daj jeszcze 115+118
-
Odcina zapłon przy 3 tys. obrotów 1.8t
Bez logów dynamicznych ciężko stwierdzić, jeśli chcesz to podjedz pomoge z diagnozą.
-
1.8T BFB QUATTRO Avant + lpg STAG logi
To soft z AMB 170 km a nie stage 1, tak czy inaczej przepływka słabo mierzy.
-
Problem z układem paliwowym 1.8T AVJ, na LPG ok. LOGI
Chyba lepiej załozyć jakieś uzywane wtryski niz czyscic swoje, mam seryjnych wtrysków troche wyciągnietych bo wkładane były wieksze
-
Problem z układem paliwowym 1.8T AVJ, na LPG ok. LOGI
Ogólnie to masz tam wiecej problemów, na pb faktycznie bardzo ubogo tak ze az sonda przestaje działać, więc jesli doszłeś do tego ze to wtryski to ok, na lpg też jest ubogo ale nie tak zle jak na pb. Do tego przepływka za mało mierzy więc pewnie jest do wymiany, no i turbo tez zyje własnym zyciem, górą ładuje wiecej niz program oczekuje.
-
Problem z układem paliwowym 1.8T AVJ, na LPG ok. LOGI
Standardowe jak zawsze, 002+033, 003+020, 115+118. na pb też chociaż tyle ile sie da.
-
Problem z układem paliwowym 1.8T AVJ, na LPG ok. LOGI
Jeśli na pb się nie da zrobić logów, to zrób chociaż na lpg, wtryski w tych autach raczej sie nie psują, być może jest inny problem w tym aucie nie paliwowy, a lpg go maskuje i auto jedzie ok.
-
Prosba o analize logow 1.8t BFB
Po to ktoś poświęcił czas i napisał poradnich dla takich osób jak Ty żeby nie musieli pytać, szukać tylko wszystko mieli na dłoni i mogli wstawić prawidłowe logi na forum żeby ktoś ocenił i pomógł, a widać to za mało, takie czasy. Pozdrawiam i udanej diagnostyki.
-
Prosba o analize logow 1.8t BFB
Jakbyś przeczytał temat który podesłałem to byś wiedział co zrobić.
-
Prosba o analize logow 1.8t BFB
No i w tym problem ze nic ci nie wiadomo a coś tam nasrane w programie masz bo 1.3 bar zadane a auto w serii to wiadomo ze długo chodzić nie będzie bezawaryjnie.
-
Prosba o analize logow 1.8t BFB
Tu masz temat jak zrobić prawidłowo logi Auto po jakims programie tak? patrząc na zadane doładowanie, jakies modyfikacje w aucie?
-
Wtryskiwacze paliwa z 1.8T bex do aeb
wtryski sa krótsze o ok 10 mm, napisałem co trzeba zrobić.
-
Wtryskiwacze paliwa z 1.8T bex do aeb
Wtryski szlifujesz i wtedy wchodzą w gniazda, do tego trzeba skrócić mocowanie listwy.
-
Logi A6 C5 1.8T prawidłowe?
Kurde bardzo skąpisz informacji, najpierw piszesz ze turbo nowe, potem ze tylko koras, nikt tu nie ma ochoty wyciągać informacji od Cb.
-
Logi A6 C5 1.8T prawidłowe?
Uszkodzony zaworek zwrotny nie powoduje ze turbo wstaje przy 4 tys, tak jak pisałem za mało informacji, to turbo to napewno sprawne? ktos je oglądał przed montażem, na starej turbinie było tak samo?
-
Logi A6 C5 1.8T prawidłowe?
Niestety bez obejrzenia auta niewiele można powiedzieć, turbo wstaje bardzo póżno albo jest niesprawne albo coś masz zle podłaczone, masz też ubogo mieszankę, pod obciążeniem, zrób jeszcze loga 115 z odłaczona wtyczką od n75, niestety czasem troche czasu trzeba spędzić żeby naprostować zaniedbania i przeróbki poprzednich właścieli i mechaników, kupując to auto chyba wiedziałeś ze nie jedzie i trzeba będzie doprowadzić do porządku.
-
Logi A6 C5 1.8T prawidłowe?
W dziale diagnostyka masz opisane jakie logi i jak dla 1.8t.
-
Logi A6 C5 1.8T prawidłowe?
Mogłeś napisać ze turbo nowe, kat nawet jak by był przytkany to nie robiłby takiego problemu ze dołem nie wstaje a górą jednak cos ładuje.
-
Logi A6 C5 1.8T prawidłowe?
To raczej turbo do zdjecia jak dolot szczelny.
-
Logi A6 C5 1.8T prawidłowe?
Czemu zrobiłeś 3 takie same logi? zrób komplet jak nalezy, turbo praktycznie nie wstaje i niedoładowuje więc trzeba by się nim zająć, a najlepiej sprawdzić szczelność dolotu i zrobić komplet logów dopiero sciągać turbo.
-
Analiza logów A4 B7 1.8T BFB - podejrzenie nieszczelności lewego IC
Cofanie zapłonu moze być też przez zanizający przepływomierz, nikt Ci nie karze wymieniać, przepływka jak kazdy inny podzespół eksploatacyjny nie jest wieczny i sie zużywa.
-
Skoda Octavia 1.8T AGU poszarpuje podczas przyśpieszania
Cofanie zapłonu a wypadanie to dwie różne rzeczy, po co logujesz kanał 031 zamiast 33? w dziale diagnostyka masz opisane jak i co logować.
-
A4 b5 weryfikacja turbo i sprzęgło pod większe moce
To nie jest turbo od bex, tylko k03-005 czyli takie jak w aeb,ajl pewnie przerobione coś na podobieństwo k03s, wirnik wygląda na podobny do tego z k03s.
-
Analiza logów A4 B7 1.8T BFB - podejrzenie nieszczelności lewego IC
Doładowanie jest ok, przepływ za mały i za duże cofanie zapłonu, zacznij od wymiany przepływki na nową.