Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz13

  1. ngk pfr6q
  2. Przepływka jest w tragicznym stanie, albo masz duzą dziure przed turbina.
  3. Kup Ori.
  4. Nie ma wkładów samych boscha więc pewnie chodzi o pierburga za 300, nowka oe najtansza ok 340 na allegro, w dobrym sklepie internetowym nawet za ok 320 mozna kupić.
  5. Chodzi Ci o te kilka sekund na początku? Lpg wyeliminowane jako przyczyna problemów? kompresja na zimnym zmierzona?
  6. Moge spojrzeć ale troche dalej musiałbys jechać.
  7. Mysle ze po poł roku nie ma konieczności.
  8. Nic nie jest uszkodzone, poprostu dali Ci turbinę z dziurawa gruszka, zresztą żeby tam wygiąć ciegno trzeba by nawalać młotkiem albo rzucac turbina o krawężnik.
  9. Bosch 0 280 218 340 taki jest teraz dostepny i to jest org przepływomierz, smiało brać.
  10. Tak jak koledzy pisali, mapa jest bardzo słabej jakości, lpg jest przynajmniej do regulacji.
  11. Jedz wgraj serie i niech oddaja kase, jeśli w takim stanie oddali auto to raczej bym im juz nie zaufał, co do auta najlepiej zdiagnozować je na seryjnych wtryskach, przepływka i pompa pewnie do wymiany.
  12. Kolega sie obraził bo nikt mu przez internet nie rozwiązał problemu...
  13. No sam sobie juz postawiłęś diagnoze, jesli problem jest tylko na lpg to wina lpg, zla regulacja lub uszkodzone wtryski lpg.
  14. Masz albo dziurawe węzyki od n75 albo zjebaną gruszke w turbinie.
  15. Odłącz wtyczkę od n75 i zrób loga 118.
  16. Nie trzeba być ekspertem żeby to ocenic na oko że coś poszło nie tak. No chyba że to wykres z diesla.
  17. W logach na kazdym biegu wartość doładowania jest wieksza niż tego oczekuje sterownik, na 5 biegu najgorzej, wysterowanie turbiny praktycznie spada do 0 wiec sterownik nie może sobie poradzić i w koncu wyrzuca błąd, czy to jest kwestia turbiny, nastawnika czy softu to trzeba zdiagnozować, kiedy zaczął sie problem?
  18. Jeśli chcesz bez problemu wystroje ci na org ecu apu i sondą wąskopasmową, nie masz daleko, jesli jednak chcesz zmieniać to trzeba zmienić ecu, dołożyć kable i wtyczkę do sondy szerokopasmowej, sonde, przepływka też jest inna ale można ogarnać na starej przy odpowiedniej kalibracji w sofcie, moim zdaniem jest chce robić coś typu stage 1 to ten zabieg nie ma sensu.
  19. w 1 logu gaz był wciskany do konca cały czas? Przepływu troche brakuje przepływka zaniża, doładowanie ok, sprawdziłbym katalizator czy nie blokuje,
  20. To wina uszkodzonego filtra paliwa, wymien go najlepiej na org.
  21. Łatwiej pewnie wyciągnać z ecu.
  22. Tak, normalne to zaworek w odmie.
  23. Kolego zrób logi dynamiczne, bo bez tego to wiesz, szklana kula.
  24. Łukasz13 odpowiedział(a) na krzyskg temat w 2.0
    Na zamiennikach kata nadal bedziesz miał błąd, emulator albo usunać błąd z softu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.