Treść opublikowana przez Łukasz13
-
1.8T - nieśmiertelne wypadanie zapłonu
Nieszczelność w podcisnieniach, dolocie, zaworek jednokierunkowy w odmie to standardowe rzeczy które sprawdza się w takich przypadkach, musisz podjechać dom kogoś kto umie zdiagnozować i zinterpretować wartości vcds a nie tylko sprawdzić czy są błedy czy nie ma.
-
Prośba o analizę logów
Jakie paliwo zalane? 95? Jeśli tak to wygląda to w miare ok.
-
Stroker 2.0 ustawienie rozrządu
Soft jest pod jakie wtryski? to takie założ, powinno byc a jest to spora roznica.
-
Stroker 2.0 ustawienie rozrządu
Widać tylko tyle ze ubogo w h*j, wykluczyłes nieszczelności?
-
Napinacz 1.8t bfb
Przy takich objawach niepotrzebnie wymieniałeś napinacz. Jesli nowy jest zamiennikiem to lepiej zachowaj swój stary org. napinacz żeby w razie w było do czego wrócić, lepiej by było gdybyś profilaktycznie zdjął miske i wyczyscił smoka olejowego.
-
AVJ problem z temperaturą płynu
Zacznij od czujnika bo pokazuje nie realną temp.
-
1.8T BFB - prośba o przykładowe logi dynamiczne silnika 1.8T BFB
Przepływomierz za mało wskazuje, więc jesli dolot szczelny to wymien na sprawny a najlepiej nowy.
-
Często ograniczona MOC / Słabo wstaje dół
Pompa paliwa raczej ok, za to lpg do ustawienia, masz problem z regulacja doładowania, czyli uszkodzone węze od n75 lub samo n75, to ze cyka nie znaczy ze sprawne, moze tez byc uszkodzona gruszka turbiny. Jak chcesz to podjedz do mnie zdiagnozuje CI to na szybko i jak sie da to naprawie i nie bedziesz sie musiał bujać z problemem po "fachowcach".
-
Błąd p0171- zbyt uboga mieszanka
Szczelność dolotu lub przeplywka.
-
Błąd p0171- zbyt uboga mieszanka
Zacznij od logów dynamicznych jesli nie chcesz wymieniać na pałe.
-
1.8t AWT szarpie podczas przyspieszania tylko na lpg
Na pb masz pomieszane logi, na lpg jest ubogo, instalacja do naprawy lub ustawienia.
-
1.8T BFB 17536 - analiza logów
Może być od tego, trzeba sprawdzić czy wtryski pb nr 1 odpowiada wtryskowi nr 1 lpg itd.
-
1.8T BFB 17536 - analiza logów
Trzeba sprawdzić czy są dobrze sparowane wtryski pb z wtryskami lpg, jak są pozamieniane kolejności wtedy najczęściej kiepsko przechodzi na lpg.
-
BFB leniwe auto - rzuci ktos okiem?
Jesli chodzi o nową to obecnie wystepuje tylko ten nr 0 280 218 340, ten drugi 0 986 280 217 tez mozesz brac to to samo tylko po tzw. regeneracji fabrycznej czyli nowy wkład w uzywanej obudowie.
-
Logi po wymianie turbo(późno wstawało) BFB
To chyba normalne że na 2 biegu turbo wstaje pozniej, na 1 będzie jeszcze później, a najszybciej na 5 biegu, to nic zaskakującego, w tych logach turbo wstaje normalnie, zamiast sprawdzać cięgle doładowaniem może zrób kompletne logi 003+020, 002+033, 115+118
-
Dławi się na zimnym, muli na wolnych obrotach
Zacznij od sprawdzenia wtyczki i wymiany czujnika temp płynu, bo te skaczące odczyty temp raczej nie sa normalne.
-
1.8T BFB 17536 - analiza logów
Jeśli korekty na pb sa takie jak napisałes to napewno przyczyną błedu ubogiej mieszanki jest regulacja lpg , co nie zmienia faktu ze przepływu troche brakuje, nr przepływki 0280218063. Tak czy inaczej jeśli nie wyregulujesz gazu to nowa przepływka i tak nie pomoże.
-
1.8T BFB 17536 - analiza logów
Troche przepływka tam mało mierzy, sprawdz jakie sa korekty w 032 po jezdzie na samym pb, być moze jakaś nieszczelność albo przepływka, lpg napewno jest do strojenia.
-
Mieszanka zbyt uboga P1128/P0299 - Audi BEX
Zmierz ciśnienie paliwa bo prawdopodobnie tu jest głowny problem, z przepływka mozesz się chwile wstrzymać dopóki nie ogarniesz paliwa, choc pewnie i tak bedzie do wymiany. Turbo wydaje sie być ok, auto juz jest po jakims programie. Czujnik g83 jest na dole w chłodnicy.
-
1.8T BEX Mieszanka za uboga LOGI
Zacznij od założenia org przepływki.
-
A4 b7 1.8t błąd 17535
Założ org przepływke.
-
Problem z odpalaniem
Podmień filtr paliwa najlepiej na org.
-
Prośba o analize logów 1.8t Quattro BFB
Ktos tam poleciał z zapłonem za mocno i auto sie broni.
- B7 Crew
-
Audi 1,8t 2002. Turbina się nie wkręca. Logi
Auto jest po programie, zacznij od sprawdzenia dolotu kompresorem czy nie ma dziur.