Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz13

  1. Jak ktos wczesniej zauważył to co jest na wykresie wogóle nie pokrywa się z tym co jest w logach, auto jest totalnie zalane paliwem od momentu jak turbo wstanie, dla potwierdzenia wstaw 002+031, problem jest tutaj raczej softu a dokładnie ktos to spierdolił, na pb jako tako jedzie, na lpg podejrzewam ze szarpie bo nie może przepalić nadmiaru paliwa..
  2. Zacznij od sprawdzenia szczelności dolotu.
  3. Witaj, zacznij od ustawienia prawidłowo rozrządu bo masz prawdopodobnie przestawiony o zabek na pasku, reszta nie wygląda żle.
  4. Ok, dlatego miałes problem o którym pisałeś, dobry soft i wieksze wtryski powinny rozwiązać wszystkie problemy.
  5. Jesli to ten sam tuner co robił tego softa z którego wrzucałęs logi to az taki optymistyczny z tą wiedzą jego bym nie był, widać jak pięknie afr zrobiony w tym programie, do 5 tyś ubogawo w paliwo jak na zadany boost a od 5 tys sytuacja odwrotna...
  6. Zrób 115 z odpieta wtyczka n75, prawdopodobnie n75 do wymiany.
  7. Za pomoca vagcom nie, ale kablem kkl da rade zrzucić soft do wyłaczenia sondy.
  8. Auto jest po programie, brakuje doładowania, dolot jest szczelny? zawór dv sprawny? trzeba najpierw zrobić diagnostyke pod maską, bo z logów w tym aucie za wiele się nie dowiesz.
  9. Zrób rzeczy które wiesz że są nie tak np. przeplywka i dopiero zastanawiaj się nad cofaniem zapłonu, pompę paliwa sprawdzisz mierząc cisnienie na listwie pod obciążeniem, rozumiem że paliwo 98?
  10. Najlepiej jakbys wrócił do serii i dopiero to diagnozował, przepływka trup, pompa paliwa tez do sprawdzenia.
  11. Zmień mechanika i zrób logi jak nalezy, co ma wynikać z tego pokazu slajdów?
  12. https://a4-klub.pl/topic/437320-jakie-logi-statyczne-i-dynamiczne-dla-silników-18t-27-bit/
  13. Co w tym aucie jest konkretnie oprócz wtrysków 320? głowica jest org z bfb?
  14. Łukasz13 odpowiedział(a) na zionx temat w Audi A4 B6/B7
    Kup 430 CC z końcówką 012 sa produkowane w Chinach ale w fabryce Boscha, cena ok 140 zł szt, z aliekspress to bym se odpuścił.
  15. Łukasz13 odpowiedział(a) na bumszakalaka temat w 1.8T
    Przepływ za mały, turbo tez dość marnie wstaje. Sprawdz szczelność dolotu, daj nową przepływkę i sprawdz stan kata i żeliwa turbiny.
  16. Przecież to normalne, bedziesz jezdził po 5 hamowniach i na kazdej bedzie inny wynik, witaj w Pl. Auto jedzie lepiej od serii? próbowałęś zmierzyć jakies czasy przyspieszeń przed i po i porównać z autami o podobnej mocy?
  17. Ja nie pytałem jakie jest cisnienie pod obciązeniem, czy problem występuje pod obciązeniem?
  18. czyli nie wiesz. nie rozumiem tego pytania, tak wyłaczają albo nie wyłanczają...
  19. Rozumiem ze obserwowałes cisnienie paliwa przed odpaleniem i w trakcie kiedy problem występuje?
  20. zrób jeszcze 002+033 i 115 +118 z tych logów co zrobiłes nic nie wynika, oprócz tego ze przepływka pokazuje mniej niz w seryjnym bexie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.