Treść opublikowana przez Łukasz13
-
Brak mocy na niższych obrotach A4 b5 1.8t APU LPG
Logi faktycznie marne, jesli z odłączonym wezem od gruszki tez ładuje jak widać, znaczy ze turbo popękało albo klapka wg ma luz.
-
Zawór dv który utrzyma 1.3 bar
Zwykła seryjna dv trzyma wiecej niz 1.3 bar wiec coś masz nie tak...
-
Wtryskiwacze 1.8T
Mozesz zrobić choć nie wiem co to da, po logach nie sprawdzisz czy są ok, jesli pracuje dobrze na jałowym i nie wypada zapłon na żadnym cylindrze mozesz przyjać że są ok.
-
Wtryskiwacze 1.8T
Wygląda ok.
-
A4 b6 1.8T bex logi
Zrób loga 115 z odpieta wtyczką od n75.
-
1.8T Q prośba o sprawdzenie logów
Sprawdz ustawienie rozrządu bo jest prawdopodobnie przestawiony o jeden ząbek, reszta wygląda w miare ok.
-
1.8T po zmianie głowicy kręci do 5 tyś obrotów
Czego oczekujesz ze ktos po opisie rozwiąże problem? głowica jaka założona? Błedy z ecu i logi dynamiczne poprosimy.
-
Listwa paliwowa 1.8T
Z a4 b5 apu,anb,awt, tak samo z a6 c5 te same oznaczenia silnika, pasuje bez przeróbek.
-
Różnica mocy miedzy benzyną a LPG
Jesli na pb wyszło 145 znaczy auto niesprawne i nie powinien robić, a że takich mamy fachowców to potem są takie pytania na forum, jeśli chcesz się coś konkretnego dowiedzieć to zrób logi dynamiczne wtedy bedzie o czym rozmawiać.
-
Wymiana wtrysków
Trzeba obnizyć listwe i oszlifować wtryski.
-
Usunięcie sondy programem Lambda remover 2017.03
Bardzo kiepski pomysł, program zeruje duzo wiecej niz potrzeba czyli diagnostyka także innych rzeczy. Lepiej zrobic u kogos kto wie ja kto zrobic dobrze, a cena tez moze byc przyjemna.
-
a4 b7 1.8t bfb logi prośba o analize
Sprawdz szczelność dolotu i czy przepływka jest org.
-
BFB - Prośba o ocenę logów
Przepływka za mało wskazuje, sprawdz szczelność dolotu, jesli jest ok wymień przepływkę, turbo też powoli wstaje ale to inny temat.
-
1.8t AWC prośba o analizę logów
Wygląda to juz w miare poprawnie.
-
Problem z turbo G30 770
Sprawe już rozwiązali w fabryce audi dając w wersjach s3 pompkę elektryczną która pracuje po zgaszeniu silnika.
-
[ Jaki kod do sterownika silnika 1.8 T BEX ]
Nie ma czegos takiego w 1.8t.
-
[ Jaki kod do sterownika silnika 1.8 T BEX ]
Ale kod do czego? co chcesz zmienić?
-
[ Jaki kod do sterownika silnika 1.8 T BEX ]
Ok nie wiedziałem, jak juz bedziesz wiedział, to napisz jaki kod i jakie parametry mozna zmienic.
-
logi a4 b6 1.8t bfb .... test pomoże ktoś ?
Zrób prawidłowe logi https://a4-klub.pl/topic/437320-jakie-logi-statyczne-i-dynamiczne-dla-silników-18t-27-bit/
-
[ Jaki kod do sterownika silnika 1.8 T BEX ]
Tam nie ma żadnego kodu, poza tym jakie parametry chcesz tam zmieniać?
-
1.8T BFB P1128 za ubogo..
druga sonda nie powinna wisieć luzem w komorze podłaczona do wtyczki, albo powinna być wyłączona prawidłowo zeby mozna było ja odłaczyć całkowicie albo powinna byc wkrecona..
-
Witam, potrzebuje analizę logów 1.8 T
No nadal nie jest dobrze, pozostaje podłaczyć normalnie obie sondy bez emulatorów i wtedy sprawdzić. Lpg jest?
-
Witam, potrzebuje analizę logów 1.8 T
Skasuj błedy i pokaż tego loga, a najlepiej to wywal ten emulator i podłacz sonde normalnie tak jak w org jest i wtedy sprawdzaj czy działa normalnie.
-
Witam, potrzebuje analizę logów 1.8 T
Kess v2 sam nie usuwa sondy, a w sofcie ważne zeby to zrobić dobrze.
-
Witam, potrzebuje analizę logów 1.8 T
Tak, sonda przed katem ma byc podłaczona żadnych emulatorów itd, druga sonde odłacz z wtyczki narazie i pokaz jak sie zachowuje w logu, niektóre sterowniki poprostu nie lubią jak druga sonda jest na tulejce.