Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz13

  1. Łukasz13 odpowiedział(a) na camel669 temat w 1.8T
    Rozrząd jest ustawiony ok, napinacz nie działa , nie zmienia fazy dlatego błąd.
  2. W dziale diagnostyka jest napisane jak prawidłowo zrobić logi dynamiczne.
  3. Spalaniem bym sie nie martwił narazie, bo to mniejszy problem, wiekszy ze przez tą dziure na tym cylindrze była nieprawdłowa mieszanka a to nie jest zbyt zdrowe.
  4. Eźektor w tym miejscu na łączeniu to prawie każdy delikatnie puszcza, możesz go prowizorycznie skleić kropelka i bedzie ok.
  5. Sprawdz zaworek jednokierunkowy w trójniku odmy pod kolektorem.
  6. Sprawdz czy katalizator nie jest zapchany, i ten rozrzad do skontrolowania czy nie jest przestawiony o ząbek.
  7. Niskie wskazania przepływki na jałowym i wysoka korekta w 032 pierwsze okno.
  8. Sprawdz szczelnosc dolotu bo masz gdzies dziure.
  9. Masz nieszczelny dolot gdzieś dolot od tego zacznij sprawdzanie.
  10. Jeśli chodzi o logi to wygląda to w miare, turbo troche pozno wstaje, zapłony cofa do tego powinieneś lać 98. A ogólnie sam program jest dość ubogi w paliwo i może to skutkować wysokim egt.
  11. Łukasz13 odpowiedział(a) na darayus temat w Audi A4 B6/B7
    O tym napełnianiu rur to jakaś glupota co kiedyś ktoś napisal i tak od tej pory jest powielana...
  12. Łukasz13 odpowiedział(a) na darayus temat w Audi A4 B6/B7
    Jesli robisz 230 fmic, rury rób przynajmniej 60, najlepiej 63. Im wieksza średnica tym potem lepsze przepływy i lepiej chłodzi, jak juz bawisz sie w fmica nie warto oszczedzać paru zł
  13. Czyli nadal nie dałeś komuś kto sie zna , jesli nie ma błedów to korekty powinny działać.
  14. Wyciągasz tylko odme i nic wiecej.
  15. Rurka idącą do kombizaworu nie jest podłączona do dolotu więc nic z nią nie musisz robić.
  16. Wypada pewnie przez przeładowania, to na seryjnym ic ktos Ci zrobił takie doładowanie? W dolocie niezłe piekło..
  17. W logach jest ok, jesli zapłon wypada na 2 cyl zanim sie rozgrzeje, to na 90% głowica do zdjecia.
  18. Tak to seria, lpg jest dobrze wystrojone, jesli nic sie nie dzieje to można jezdzić.
  19. wystarczy ze odczytasz i napiszesz nie musisz robic loga.
  20. Jakie masz wskazania w kanale 032? Ogólnie nie jest zle, troche podejrzane wartości ma przepływka na wolnych obrotach, pod obciązeniem tez troche za duzo wskazuje, reszta wygląda ok, Sprawdz czy przepływka jest oryginalna.
  21. Z samych błedów nic nie wynika, moga być spowodowane usterkami w aucie, lub zle wystrojona instalacja lpg. Zacznij od zrobienia logów dynamicznych na pb.
  22. Ogólnie to ten program jest marny, patrzać na to jak poprowadzony jest afr, dołem ubogo, górą bogato, druga sprawa doładowanie tez mozna byc łagodniej poprawadzić, trzecia sprawa brak działajacych korekt długoterminowych to najcześciej żle wyłączona druga sonda i sai, czwarta sprawa na lpg górą jest maks ubogo, czyli lpg jest za słabe i nie daje rady lub jest zle wystrojone.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.