Treść opublikowana przez Łukasz13
-
Błędy 17748 i 16395
Rozrząd jest ustawiony ok, napinacz nie działa , nie zmienia fazy dlatego błąd.
-
Moje pierwsze logi 1,8 T BFB
tak teraz jest ok.
-
Prośba o ocenę logów 1,8t BFB po "remoncie" motoru i regeneracji turbo
W dziale diagnostyka jest napisane jak prawidłowo zrobić logi dynamiczne.
-
Prośba o analizę logów a4 b6 1.8 T BFB
Tak doładowanie jest ok
-
Moje pierwsze logi 1,8 T BFB
Spalaniem bym sie nie martwił narazie, bo to mniejszy problem, wiekszy ze przez tą dziure na tym cylindrze była nieprawdłowa mieszanka a to nie jest zbyt zdrowe.
-
Moje pierwsze logi 1,8 T BFB
Eźektor w tym miejscu na łączeniu to prawie każdy delikatnie puszcza, możesz go prowizorycznie skleić kropelka i bedzie ok.
-
Audi A4 B6 Avant 1.8T BFB 163 KM check engine
Sprawdz zaworek jednokierunkowy w trójniku odmy pod kolektorem.
-
Prośba o analizę logów 1.8T BFB
Sprawdz czy katalizator nie jest zapchany, i ten rozrzad do skontrolowania czy nie jest przestawiony o ząbek.
-
Moje pierwsze logi 1,8 T BFB
Niskie wskazania przepływki na jałowym i wysoka korekta w 032 pierwsze okno.
-
Moje pierwsze logi 1,8 T BFB
Sprawdz szczelnosc dolotu bo masz gdzies dziure.
-
1.8T AVJ Blad 17546-logi stat+dynam.
Masz nieszczelny dolot gdzieś dolot od tego zacznij sprawdzanie.
-
Proszę o pomoc 1.8t logi
Jeśli chodzi o logi to wygląda to w miare, turbo troche pozno wstaje, zapłony cofa do tego powinieneś lać 98. A ogólnie sam program jest dość ubogi w paliwo i może to skutkować wysokim egt.
-
Fmic do 1.8t a4 b7
O tym napełnianiu rur to jakaś glupota co kiedyś ktoś napisal i tak od tej pory jest powielana...
-
Fmic do 1.8t a4 b7
Jesli robisz 230 fmic, rury rób przynajmniej 60, najlepiej 63. Im wieksza średnica tym potem lepsze przepływy i lepiej chłodzi, jak juz bawisz sie w fmica nie warto oszczedzać paru zł
-
prośba o wyjaśnienie dotyczące logów
Jak chcesz pisz na priv.
-
prośba o wyjaśnienie dotyczące logów
Czyli nadal nie dałeś komuś kto sie zna , jesli nie ma błedów to korekty powinny działać.
-
Szczelność układu dolotowego 1.8t BEX- prośba o pomoc
Wyciągasz tylko odme i nic wiecej.
-
Szczelność układu dolotowego 1.8t BEX- prośba o pomoc
Rurka idącą do kombizaworu nie jest podłączona do dolotu więc nic z nią nie musisz robić.
-
Wypadające zapłony po chipie
Wypada pewnie przez przeładowania, to na seryjnym ic ktos Ci zrobił takie doładowanie? W dolocie niezłe piekło..
-
Proszę o analizę logów
W logach jest ok, jesli zapłon wypada na 2 cyl zanim sie rozgrzeje, to na 90% głowica do zdjecia.
-
Moje pierwsze logi 1,8 T BFB
Tak to seria, lpg jest dobrze wystrojone, jesli nic sie nie dzieje to można jezdzić.
-
Moje pierwsze logi 1,8 T BFB
wystarczy ze odczytasz i napiszesz nie musisz robic loga.
-
Moje pierwsze logi 1,8 T BFB
Jakie masz wskazania w kanale 032? Ogólnie nie jest zle, troche podejrzane wartości ma przepływka na wolnych obrotach, pod obciązeniem tez troche za duzo wskazuje, reszta wygląda ok, Sprawdz czy przepływka jest oryginalna.
-
Błędy 1.8t AWT
Z samych błedów nic nie wynika, moga być spowodowane usterkami w aucie, lub zle wystrojona instalacja lpg. Zacznij od zrobienia logów dynamicznych na pb.
-
1.8T BEX - prośba o analizę logów (lambda)
Ogólnie to ten program jest marny, patrzać na to jak poprowadzony jest afr, dołem ubogo, górą bogato, druga sprawa doładowanie tez mozna byc łagodniej poprawadzić, trzecia sprawa brak działajacych korekt długoterminowych to najcześciej żle wyłączona druga sonda i sai, czwarta sprawa na lpg górą jest maks ubogo, czyli lpg jest za słabe i nie daje rady lub jest zle wystrojone.