Treść opublikowana przez Łukasz13
-
Avj spalanie stukowe
To wygląda jakby wogóle nie było wystrojone, przeładowania przy wstawaniu turbiny, plus jakies dziwne korekty na sondzie, co to za setup?
-
Prośba o analize logów. 1.8t BEX ośka
No szczerze to dziwnie to wygląda, przepływ jak na nową przepływkę i przeprowadzone modyfikacje dosc mizerny, góra turbo jakoś dziwnie niedoładowuje i wysoko wysterowane, zapłony tez bez szału jak na 98. Jestes pewny ze ten forge nie robi tam zamieszania?
-
Działający interfejs diagnostyczny w roku 2020 do B7
Żaden z tych, najoptymalniej i najbardziej funkcjonalny jest vcds, cos znajdziesz na olx, lub taniej na aliexpres.
-
Jak oszukać drugą sondę lambda po wycięciu katalizatora - rozwiązanie
Tylko check.
-
proszę o sprawdzenie logów
Turbo po regenracji tak nie pracuje, zrób 118 z odpieta wtyczka od n75
-
proszę o sprawdzenie logów
Słabo to wygląda, przepływ mniejszy niz w serii, turbo bardzo kiepsko wstaje i ładuje, zamiast programu proponuje najpierw naprawić auto, czyli seria soft, logi i wymiana zuzytych cześci typu przepływka i turbo.
-
proszę o analize logów bfb
Tak, ma byc 4 bar.
-
Prośba o sprawdzenie logów - 1.8T BEX +LPG
Tak to wskazuje na wg lub na popękaną turbine.
-
Bloki pomiarowe
Napisz o co CI konkretnie chodzi, bo teraz to chyba nikt nie wie.
-
Bloki pomiarowe
A kto mowi ze tam sa parametry od tempomatu? poszukaj w 066.
-
proszę o analize logów bfb
Akurat to chyba nie te logi miałeś zrobić, nie wiem czy to taki duzy problem zrobić komplet logów do odciniki na pb i jeden log na lpg. Generalnie nie oczekuj ze tutaj bedą wszyscy głaskać CIę po głowie i mowić że jest ok jeśli nie jest. Problemów jest kilka i jeśli chcesz je rozwiazać kompleksowo trzeba troche zainwestować, czyli sprawdzić szczelność dolotu, wymienić dv jeśli nie sprawna, wymienić pompę paliwa, przepływka też licho pokazuje, turbo pewnie popękane bo wstaje strasznie no i na koniec pewnie wyregulować lpg. To taka optymistyczna wersja, a jeśli nie chcesz nic robić to możesz dalej jezdzić na lpg i łudzić się ze krzywdy mu nie zrobisz bo jest troche lepiej niz na pb...
-
1.8t bex szarpanie na gazie i benzynie
Sprawdz czy nie masz wody w puszcze z ecu.
-
prośba o wyjaśnienie dotyczące logów
Mogłeś wrócić do serii i zostawić, sonde dać do wyłaczenia komuś kto wie co robi a nie mechanikowi który postanowił że bedzie sobie dorabiał bawiąc się w "tunera".
-
prośba o wyjaśnienie dotyczące logów
Ktos ci wyłaczał ta druga sonde? Jedz do niego niech wgra serie i odda kase.
-
prośba o wyjaśnienie dotyczące logów
Jeśli korekty wogóle nie działają i brak przy tym jakichkolwiek błedów to prawie pewność że druga sonda wyłączona jest nieprawidłowo.
-
proszę o analize logów bfb
Oprócz tego ze turbo pozno wstaje jest też mega ubogo, pompa paliwa jest padnieta prawdopodobnie.
-
1.8T APU prosba o analize logow
Masz efekt jak macDonaldzie, czyli miało być tanio i smacznie a wyszło, drogo i sraczka . Zrób normalne logi najpierw, 002+033, 003+020, 115+118, najlepiej na seryjnym ecu i na tym z macdonalda.
-
proszę o analize logów bfb
Zrób komplet logów, przyczyn może być duzo, nieszczelności, dv, popękane turbo itd.
-
1.8T AWT prośba o analizę logów
Masz bład niskiej wydajności kata więc pewnie kat do wywalenia i najlepsza opcja usunięcie drugiej sondy z programu, do tego pewnie wymiana przepływki i na koniec wyregulowanie lpg jeśli komponenty co masz założone na to pozwolą.
-
proszę o analize logów bfb
Jest program, czy dziwne w zadanym moze nie koniecznie, za to w otrzymanym jest kiepsko, turbo wstaje bardzo poźno.
-
1.8T AWT prośba o analizę logów
Dynamiczne robimy do odcinki, wiec pasowało by powtórzyć, przepływka za mało mierzy, turbo pracuje dobrze, lpg jest do regulacji napewno.
-
1.8t bfb logi
Kolego,logi robimy do odcinki, przepływka zaniża, ale najlepiej powtórz logi.
-
Witam! Prośba o ocenę logów a4 b6 1.8t avj
Logi bardzo kiepskie, turbo ledwo co wstaje, przepływka mało mierzy, cofa zapłon, zacznij od podstaw w 1.8t, szczelność dolotu, zawór dv, nowe świece, nowa przepływka jeśli szczelność ok.
-
A4 B6 1.8t BFB Quattro prośba o ocenę logów
Wszystko wygląda ok.
-
A4 B6 1.8T BEX prośba o analizę logów
Doladowanie wygląda ok.