Treść opublikowana przez Łukasz13
-
Chiptuning 1.8t Avj + LPG
Pod 190 km powinna dać rade.
-
Lekarstwo na popękane żeliwo turbosprężarki 1.8 bex
Pokaż jak to wygląda.
-
AEB Szarpanie przy przyśpieszaniu
Nie do końca jestem przekonany że to sonda, bo nawet w logu widać że coś tam działa, widać że jest problem z mieszanką, zacząłbym od sprawdzenia szczelności całego dolotu żeby wykluczyć lewe powietrze
-
Wibracje przy przyspieszeniu po chip tuningu
Popraw program, przestanie wibrować.
-
Obniżenie cisnienia paliwa na listwie 1.8tbfb
Weżmy to na logikę, wkładasz wieksze wtryski żeby mieć wiekszą wydajaność, ale bez poprawy programu masz za bogato więc obniżasz ciśnienie na listwie żeby nie było bogato więc tym samym masz znowu taką samą wydajność jak na seryjnych, więc gdzie tu sens?
-
1.8T BFB prośba o analizę logów - spadła moc
Ty robiłeś ten program w tym aucie czy już był? diagnoza tego w tym momencie jest daremna bo może być nasrane w programie i nikt tego nie rozwiąże, wgraj seryjny program i rób logi wtedy bedzie łatowiej to zdiagnozować na odległość, albo jedź do kogoś kumatego w tych silnikach.
-
Po chipie 3.0 tdi
Pewnie za dużo nm w tym zakresie i dwumas nie daje rady.
-
Obniżenie cisnienia paliwa na listwie 1.8tbfb
Nie idzie, a po drugie to całkowicie bez sensu, założ seryjne wtryski.
-
Seat Leon mk1 1.8T APP szarpie podczas przyspieszania
No jakie seria, przecież pisze ze po programie i to zjebanym, wgraj serie moze zacznie jezdzić i wtedy doprowadzaj do stanu uzywalności.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Febi bez cewki cena vs jakość jest bardzo ok. Wiadomo że za 300 zł nie można oczekiwać jakości ASO.
-
Wtryski od 1.8T do ADR ?
Tak odczujesz, bedzie słabszy i wiecej palił..
-
Seat Leon mk1 1.8T APP szarpie podczas przyspieszania
Gdyby to miało normalny program to moze by jezdziło, zacznij od sprawdzenia cisnienia paliwa, turbo przeładowuje i w całym zakresie wysterowane na maksa. Na dłuższą mete sugerowałbym powrót do serii i wtedy diagnoza tego i zrobienie normalnego programu.
-
Brak mocy 1.8t
No tak by było najlepiej.
-
Brak mocy 1.8t
Na postoju nie bedzie zadnego cisnienia.
-
Brak mocy 1.8t
W instalacji lpg mozna podejrzeć cisnienie doładowania, jesli klapka jest na miejscu cos musi ładować.
-
Brak mocy 1.8t
Łatwiej by było gdybyś zrobił logi dynamiczne, zdejmij katalizator i sprawdz czy nie odpadła klapka WG.
-
1.8T BFB prośba o analizę logów - spadła moc
Najłatwiej sprawdzić ciśnienie paliwa na listwie, jeśli jest wiecej niż 4 bar to filtr paliwa do wymiany.
-
1.8T BFB prośba o analizę logów - spadła moc
Co w tym aucie wogóle jest zamontowane? wtryski seryjne"? raczej na takie nie wyglądaja, logi robione na pb? wrzucaj logi na vaglogi.pl
-
Stage 2 Pare pytań
Nie bedzie zadnej turbo dziury, 230 bedzie bardzo dobry i nie bedzie na wyrost.
-
ocena logów 1.8t BEX quattro
Jedynie demontaż, najlepiej od razu go wybebeszyć albo wstawić dp, droższa opcja sportowy kat.
-
1.8t (apu) wtryskiwacze
Na taką moc kup 380 z S3.
-
ocena logów 1.8t BEX quattro
Bardzo duże cofanie zapłonu jak na serię, niski przepływ szczególnie w dolnej partii obrotów, zacznij od sprawdzenia drożności katalizatora.
-
1.8T AEB niskie ciśnienie doładowania, sprawdzenie logów
Dlaczego nie wymienisz tej sondy?
-
To jak jest w końcu z wtryskami z BEX do BFB
- Procedura startu 1.8t
Zacznijmy od tego że na standardowym sterowniku aeb nikt Ci nie zrobi procedury startu... - Procedura startu 1.8t