Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz13

  1. Pod 190 km powinna dać rade.
  2. Pokaż jak to wygląda.
  3. Nie do końca jestem przekonany że to sonda, bo nawet w logu widać że coś tam działa, widać że jest problem z mieszanką, zacząłbym od sprawdzenia szczelności całego dolotu żeby wykluczyć lewe powietrze
  4. Popraw program, przestanie wibrować.
  5. Weżmy to na logikę, wkładasz wieksze wtryski żeby mieć wiekszą wydajaność, ale bez poprawy programu masz za bogato więc obniżasz ciśnienie na listwie żeby nie było bogato więc tym samym masz znowu taką samą wydajność jak na seryjnych, więc gdzie tu sens?
  6. Ty robiłeś ten program w tym aucie czy już był? diagnoza tego w tym momencie jest daremna bo może być nasrane w programie i nikt tego nie rozwiąże, wgraj seryjny program i rób logi wtedy bedzie łatowiej to zdiagnozować na odległość, albo jedź do kogoś kumatego w tych silnikach.
  7. Łukasz13 odpowiedział(a) na ramzestdi temat w Audi A4 B6/B7
    Pewnie za dużo nm w tym zakresie i dwumas nie daje rady.
  8. Nie idzie, a po drugie to całkowicie bez sensu, założ seryjne wtryski.
  9. No jakie seria, przecież pisze ze po programie i to zjebanym, wgraj serie moze zacznie jezdzić i wtedy doprowadzaj do stanu uzywalności.
  10. Febi bez cewki cena vs jakość jest bardzo ok. Wiadomo że za 300 zł nie można oczekiwać jakości ASO.
  11. Łukasz13 odpowiedział(a) na rogra temat w 1.8
    Tak odczujesz, bedzie słabszy i wiecej palił..
  12. Gdyby to miało normalny program to moze by jezdziło, zacznij od sprawdzenia cisnienia paliwa, turbo przeładowuje i w całym zakresie wysterowane na maksa. Na dłuższą mete sugerowałbym powrót do serii i wtedy diagnoza tego i zrobienie normalnego programu.
  13. Łukasz13 odpowiedział(a) na Maro666 temat w 1.8T
    No tak by było najlepiej.
  14. Łukasz13 odpowiedział(a) na Maro666 temat w 1.8T
    Na postoju nie bedzie zadnego cisnienia.
  15. Łukasz13 odpowiedział(a) na Maro666 temat w 1.8T
    W instalacji lpg mozna podejrzeć cisnienie doładowania, jesli klapka jest na miejscu cos musi ładować.
  16. Łukasz13 odpowiedział(a) na Maro666 temat w 1.8T
    Łatwiej by było gdybyś zrobił logi dynamiczne, zdejmij katalizator i sprawdz czy nie odpadła klapka WG.
  17. Najłatwiej sprawdzić ciśnienie paliwa na listwie, jeśli jest wiecej niż 4 bar to filtr paliwa do wymiany.
  18. Co w tym aucie wogóle jest zamontowane? wtryski seryjne"? raczej na takie nie wyglądaja, logi robione na pb? wrzucaj logi na vaglogi.pl
  19. Łukasz13 odpowiedział(a) na Marciol temat w Audi A4 B6/B7
    Nie bedzie zadnej turbo dziury, 230 bedzie bardzo dobry i nie bedzie na wyrost.
  20. Jedynie demontaż, najlepiej od razu go wybebeszyć albo wstawić dp, droższa opcja sportowy kat.
  21. Na taką moc kup 380 z S3.
  22. Bardzo duże cofanie zapłonu jak na serię, niski przepływ szczególnie w dolnej partii obrotów, zacznij od sprawdzenia drożności katalizatora.
  23. Łukasz13 odpowiedział(a) na druzek temat w Audi A4 B5
    Zacznijmy od tego że na standardowym sterowniku aeb nikt Ci nie zrobi procedury startu...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.