Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz13

  1. Pasuja z innych 1.8t, same wtryski nie są dluzsze, mają tylko dodatkowe przedluzki na końcach, rozmiar oring-oring jest taki sam.
  2. Wiem to z doswiadczenia, tak samo jak to że oringi na wtryskach nie są winne pocenia się wokół wtryskow a najczęściej winne są same gniazda w kolektorze. Wymiana wtrysków ma sens jeśli planujesz program i najlepiej tak zrobić przed samym programem. Ale widzę że już sobie ujebales że wymienisz i tak a ja tylko niepotrzebnie zburzylem Twój tok myślenia.
  3. Zmiany mocy nie bedzie, jesli juz to na minus, pomijam przypadki w których auto ma problem z z układem paliwowym np. niesprawna pompa paliwa i wtedy wymiana na wieksze wtryski może pomóc W sprawnym aucie taka wymiana nie ma najmniejszego sensu.
  4. Optymalnie dobrze by było wystroić, choć wtryski nie są na tyle duże zeby auto generowało błedy, ecu poprostu po dłuższej jeżdzie zaadoptuje je sobie korektami długoterminowymi. Kwestia tego jaki jest cel wkładania wiekszych wtrysków bez strojenia tego bo nie rozumiem? Co chcesz przez to osiągnac?
  5. Uszkodzony czujnik doładowania?
  6. Lc mozna zrobić nawet na serii, wiesz ze to nie jest zbyt bezpieczne dla silnika i turbiny? No i jesli masz serie wydech to też nie ma sensu robić moim zdaniem.. Jesli chcesz tanio ogarnać to zapraszam.
  7. Logi na pb wyglądają poprawnie, może do pełni szczęścia brakuje pare g na przepływce, ale na tą chwile może tak zostac, lpg przydałoby sie strojenie.
  8. Łukasz13 odpowiedział(a) na krzysztofaeb temat w 1.8T
    W dziale diagnostyka masz opis jakie logi trzeba zrobić w 1.8t z przepustnicą na lince czyli aeb.
  9. 040 to sensor ze starszych 1.8t na wąskopasmowej sondzie, sensor jest inny i bedzie wskazywał inny przepływ.
  10. Turbina nie pompuje tyle ile trzeba, standardowo w takich przypadkach sprawdz jej sterowanie czyli n75, dodatkowo zawór dv i szczelność dolotu.
  11. Tak jak kolega wyzej pisał, program jest juz. Wartość dziwnego cisnienia zadanego to normalne w tych silnikach
  12. Zrób jeszcze 002+031+020, korekty długoterminowe 11% to sporo, nie masz jakiejś nieszczelności w dolocie?
  13. R Rozrzad jest ok, jak wyłaczysz napinacz w sofcie to wartość z 91 przejdzie do 93.
  14. Przepływka zaniża, podmień na nową lub sprawną.
  15. Z tych logów to za dużo się nie dowiemy, zrób prawidłowe logi po dwa kanały na raz na 3 biegu, bez kickdowna do odcinki, napewno auto jest po jakims zjebanym programie patrzać na zadane doładowanie.
  16. Przeładowanie jest, ale to raczej do opanowania softem, jesli gruszka jest naciagnieta troche mocniej od serii, jeśli chcesz program to bardziej bym sie martwił dużym cofaniem zapłonu i zaniżającą przepływką...
  17. Łukasz13 odpowiedział(a) na heart121 temat w 1.8T
    Na dłuższą mete to raczej wskazana poprawka, zmniejszyć przeładowania i poprawić afr, bo jest zbyt ubogi i egt może niebezpiecznie rosnąć. Ewentalnie założyć zegar egt i kontrolować na bierząco wskazania.
  18. Przepływka mało mierzy, sprawdz czy nie ma nieszczelności, jesli nie to do wymiany.
  19. Jeszcze 003+020, turbo wstaje tak sobie. Przeładowanie po wstaniu turbiny i od 4 tyś silnik jest zlany paliwem, to spowodowane jest kiepskim programem.
  20. Zacznij od wstawienia logów dynamicznych.
  21. Przepływka powinna wskazywać ok 10 g wiecej, w zdrowym bexie na serii i paliwie 98 nie powinno cofać zapłonów. Turbo działa ok.
  22. Fajnie że sie rozpisałeś i powstawiałeś wykresy, jednak dużo łatwiej by to wszystko było ocenić jakbys zrobił normalny komplet logów na 3 biegu od 1500 do odcinki, po 2 kanały na raz.
  23. Sprawdz jak wychodzą korekty w 032 po jezdzie na samym pb, logi wyglądają tak w miare, przepływka w dolnych partiach pokazuje troche za mało, górą jakby deko za dużo, sprawdz nr na przepływce i na wkładzie przepływki, do tego szczelność dolotu kompresorem przy nieszczelności też może sie tak zachowywać, turbo pracuje ok.
  24. Genralnie wszystko gra, program można zrobić troche lepiej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.