Treść opublikowana przez Łukasz13
-
A4 1.8t AVJ quattro - ocena logów
Przecież nie musisz wymieniać, możesz dalej smigać na tej i zaoszczędzone pieniądze odkładać na kolejny remont, przepływka nawet nie pokazuje tyle ile powinno być w serii, niestety prawda jest taka ze kupiłeś juz takie auto, wrzucony super c*p abt, do tego za wiele nikt nie dbał o to auto sądząc ile rzeczy jest do zrobienia i było zrobione, do tego dorzucone lpg i efekty są jakie są.
-
1.8T APU prosba o ocene logow
W sensie szczelność.
-
1.8T APU prosba o ocene logow
Apu ma tylko sondę przed katem, sonde raczej narazie bym zostawił w spokoju, dolot do sprawdzenia, i podmienił na jakaś bardziej sprawną przepływkę.
-
A4 1.8t AVJ quattro - ocena logów
Korekty zapłonu poprawią sie po wymianie przepływki na sprawną.
-
A4 B5 1.8t AEB niskie ciśnienie doładowania
Na kompie z agu mogę zrobić.
-
1.8T APU prosba o ocene logow
Powinno być troche więcej, a w sumie w kazdym logu inaczej wskazuje, dlatego pytałem to ten gaz w podłodze, no i generalnie sonda w logu dynamicznym powinna stac na bogato ok 0,8v i wiecej, a tu wprowadza korekcje czyli albo gaz słabo wciskany, albo jest poprostu ubogo.
-
A4 1.8t AVJ quattro - ocena logów
Zacznij od sprawdzenia szczelności dolotu i wymiany przepływki na sprawną. Z tym doładowaniem to jakiś błąd masz? bo doładowanie jest takie jak zadaje program, wątpie że to program na 192 km, najlepiej jakbyś ogarnął serię, doprowadził auto do pełnej sprawności i zrobił normalny program.
-
A4 B5 1.8t AEB niskie ciśnienie doładowania
Kup wiązkę z nowszego aeb-a z kompem na dwie wtyczki, obejdzie się bez lutowania.
-
1.8T APU prosba o ocene logow
Turbo działa ok, gaz w logach był wciskany do końca napewno? przepływka coś mało mierzy. apu idzie po kablu.
-
A4 B5 1.8t AEB niskie ciśnienie doładowania
Kanal 025.
-
A4 B5 1.8t AEB niskie ciśnienie doładowania
To nie bedzie ładować wiecej, tyle jest w programie zadane.
-
A4 B5 1.8t AEB niskie ciśnienie doładowania
Turbo ładuje tyle ile w programie zadane wiec pewnie bedzie ładować nie wiecej niz 0,7 bar, tam sa inne wtryski też wsadzone?
-
Prośba o sprawdzenie logów
U Cb problem na ta chwile najwiekszy z cofaniem zapłonów, na serii nie powinna tak cofac, i turbo też dość pózno wstaje i lekko niedoładowuje. Czyli podobna historia j.w
-
Prośba o sprawdzenie logów
Szału nie ma, turbo bardzo ospale wstaje, przepływka za mało mierzy, zapłony cofa mocno. Zestaw startowy czyli szczelność dolotu, wymiana świec, sprawdzenie katalizatora czy nie zatkany,(przy okazji obejrzysz strone gorącą turbiny czy nie popękana). Jak nie bedzie poprawy w przepływie po tych zabiegach to przepływka do wymiany
-
1.8 T BEX +LPG - Prośba o analizę logów
W takim wypadku najłatwiej wgrać seryjny soft i najpierw sprawdzić jak to wygląda na serii.
-
kody dostępu audi a4 B7 1.8T
Może napisz co chcesz kodować w silniku będzie łatwiej.
-
Prośba o Analize logów 1.8t apu quattro
Auto jest po jakimś lekkim programie, generalnie w logach nie widać żadnych wiekszych problemów. Objawy na pb i na lpg takie same?
-
18.t AVJ logi do oceny
Przepływka mało mierzy, sprawdź szczelnosc dolotu, i sprawdź co to za przepływka. Sprawdź ciśnienie paliwa.
-
1.8T BFB Prośba o analizę logów.
Powinna być zdrowa seria.
-
Montaż FMIC do A4 B6 1.8T
Patrząc na srednice rur i ten rdzen ic to dwa ic z bexa pewnie zrobiły by dużo lepsza robote..
-
Turbo Gwiżdże
Auto jest po programie, w logach jakoś źle bardzo nie jest, turbo troszke ospale wstaje, przepływka delikatnie zaniża, hałas pewnie najwiekszy w momencie jak turbo najwiecej ładuje, gwizd najczęściej spowodowany jest uszkodzeniem łopatek turbiny, zdejmij gume z dolotu i obejrzyj łopatki i sprawdz luz.
-
1.8T AVJ 2001 Błąd 17536 Uboga mieszanka
A jakie korekty po jezdzie na samym pb? tez idą na plus? Zacząłbym od sprawdzenia szczelności, bo to podstawa w 1.8t, przepływkę też sprawdz czy napewno ma dobry numer.
-
Zrywa połączenie/nie łączy się przy uruchomionym silniku
Sprawdz czy instalacja lpg nie jest podłączona do obd.
-
Diagnoza błędów
Błędy sporadyczne, zacznij od skasowania i sprawdzenia które wrócą, potem logi.
-
prośba o analizę logów
W każdym 1.8t powinno się zaczynać od sprawdzenia nieszczelności, do tego czyszczenie przepływki bardzo rzadko pomaga, co z katalizatorem?