Treść opublikowana przez Łukasz13
-
Logi statyczne i dynamiczne na lpg i bp prosze o opinie
Takie wyliczenia są przeważnie mało wiarygodne, ale powinna być seria lub troche mniej.
-
Logi statyczne i dynamiczne na lpg i bp prosze o opinie
Na pb wygląda wszystko w miare w porządku.
-
Logi statyczne i dynamiczne na lpg i bp prosze o opinie
Jak widać ewidentnie w logach masz problem z lpg, czyli zła regulacja lub uszkodzenie któregoś z elementów instalacji co powoduje zalewanie gazem.
-
Jaki rozrząd wybrać do 1.8T BFB?
Ja mogę polecić Contitecha z mechanicznym napinaczem, pompa wody hepu. https://allegro.pl/oferta/conti-rozrzad-pompa-audi-a4-b6-b7-1-8t-6989609582
-
proszę o analizę logów aeb 1.8t
Logi na pb? na lpg? resetowałeś sterownik przed logami? kasowałeś błedy? z tego co widać w logach turbo wstaje gdzies powyzej 3 tyś, żeliwo nie jest popekane?
-
1.8T diagnostyka mapy niewiadomego pochodzenia
Mogą być rożne przyczyny, może być sparany soft i wtryski benzynowe się zapętlają, przez to gaz głupieje i auto nie jedzie, może być zle wyrególowany gaz i też bedzie to samo, patrząc na graty powinny obsłuzyć to co masz w aucie, ale bez konkretnej diagnostyki czyli logów dynamicznych na pb i na lpg w tym momencie nic konkretnego nie można powiedzieć, to co było logowane podczas hamowania nie wystarczy.
-
Avj szarpanie ,spadek mocy
Sprawdź ponownie ciśnienie paliwa, filtr paliwa był zmieniany?
-
Jaki ic do danej mocy
Wiekszy ic nie spowoduje zwiększenia laga, nawet na 230 byłoby podobnie jak na serii.
-
A4 B6 1.8 ANB Logi do sprawdzenia
Turbo, przepływka ok, pod obciążeniem wygląda jakby brakowało troche paliwa, albo sonda głupieje, bo logi na pb? nie ma lpg?
-
A4 B7 1.8T BFB 163 - słaby
Najpierw szczelność, świece, jak nie poprawi się to przepływka.
-
Logi BEX 2 lata po programie
Sprawdz szczelność układu dolotowego, skup się na węzykach przy n75 i turbinie czy nic się nie rozszczelniło, bo turbo przeładowuje jak wstaje i wysterowanie jest mniejsze niz zaraz po programie, moze to wskazywać ze jakiś problem z węzykami. Co do reszty to po logu na lpg nie wyskoczył jakiś błąd od sondy? to by spowodowało że potem w logu na pb nie było korekt sondy.
-
Prośba o ocenę logów 1.8t LPG 150km
No tak wstaje póżno, zacznij od podstaw, szczelność dolotu, zawór dv, potem zostaje turbina.
-
A4 B7 1.8T BFB 163 - słaby
Przepływka zaniża ok 10 g. Sprawdz szczlność dolotu, turbo pracuje ok. Spore korekty zapłonu jak na serię, sprawdz świece a najlepiej wymień na nowe.
-
Check, brak mocy, szarpanie
- Nierówna praca turbiny na benzynie
Od logów dynamicznych.- logi bex problem z doładowaniem
Zdejmij katalizator i zobacz w jakim stanie żeliwo.- logi bex problem z doładowaniem
Logi robione na lpg? Auto jest po programie, turbo słabo ładuje, może być lużna klapka wg tak by wynikało z loga z odpiętą wtyczką, ale także żeliwo może być popękane dlatego tak ładuje.- Stag 300 plus czy był to dobry wybór?
Sporo błedów montażowych jak juz koledzy wspomnieli, za długie węzę od listwy wtryskowej do kolektora, filtr gazu za mapsensorem, podciśnienie do mapsensora i reduktora wpięte na trójniku do wężyka od zaworu dv, tak sie nie robi. To wszystko co widać na zdjęciu, ciekawe jak reszta... reduktor na zasialaniu 8mm powinien uciągnać 200 km, wtryski juz nie koniecznie, do serii to co jest wystarczy, sterownik ogarnie bez problemu.- K03 Hybryda vs GT28
Dobrze że choć jeden głoś rozsądku w tej dyskusji. Tak zapytam z ciekawości ile tych aut 300+ na hybrydzie z k03 juz jezdzi?- pomiar mocy - ocena
Wygląda to kiepsko, narazie trzeba doprowadzić auto do ładu, turbo żyje własnym życiem, to że wyszło tak dobrze na hamowni to wina tego że turbo ładuje ile chce, no i pożno wstaje, zrób loga 118 z odpietą wtyczką od n75. Jest problem ze sterowaniem turbiny czyli węzyki od n75 lub sam zaworek, ewentualnie coś z turbiną. Te logi na czym były robione na pb czy na lpg? bo ewidentnie go zalewa z jakiegoś powodu.- 1.8 T Analiza logów
Sprawdz jaki masz założony przepływomierz nie wygląda na org. Szczelność dolotu też do sprawdzenia.- Problem z Audi A4 b6 1,8t AMB
Wymontować i obejrzeć z obu stron.- Problem z Audi A4 b6 1,8t AMB
Wynik może być pozytywny a kat może być juz przytkany.- Problem z Audi A4 b6 1,8t AMB
Zaglądałeś do kata?- 1.8 T cofanie zapłonu
Jest w normie nie ma się czym przejmować. - Nierówna praca turbiny na benzynie