Treść opublikowana przez Łukasz13
-
1.8t AWT czy coś go boli?
Przepływka za mało mierzy, do tego cos nie do konca z synchro rozrzadu jest bo masz 12 cf a powinno byc blizej zera.
-
Prosiłbym o ocenę logów
Na osprzęt serie to ten program jest zbyt wysilony. Zrób komplet logów do odcinki.
-
Dziwny dźwięk po wymianie DV (na ssaniu)
Dv nie ma nic do pompy sai, no chyba ze zakładajac go cos przypadkiem ruszyłeś w okolicach pompy.
-
Analiza logów AEB 1,8T
Cisnienie paliwa sprawdzane tez było pod obciązeniem? świece jakie?
-
BFB gdzie jest pompa paliwa?
Jeśli masz vaga, wejdz w test output test w engine, po kliknieciu start powinna pracować pompa paliwa w baku, powinno być ją słychać.
-
1.8t BFB Proszę o analizę logów
W zasadzie nic sie nie zmieniło od poprzednich logów, w obu przypadkach niedoładowuje turbina i tym trzeba by się zając, zrób loga 118 z odpieta wtyczką n75, wywal kata jeśli i tak masz błąd, wpłynie to pozytywnie na logi i dynamikę auta.
-
1.8T BEX - prośba o analizę logów.
Trzeba go wymontować, na podnośniku na pewno bedzie łatwiej.
-
2.0 ALT Prośba o analizę logów dynamicznych
Log wygląda całkiem dobrze.
-
1.8T BEX - prośba o analizę logów.
Katalizator sprawdzony?
-
BEX logi, proszę o ocenę
Turbo wstaje całkiem niezle, lekko cofa zapłony, poza tym ok.
-
Proszę o analizę logów, ponieważ wyświetla błąd 17536
Nagraj jeszcze krótkiego loga na wolnych 002+033. gazownik nie podpinał się przypadkiem jakimiś kablami od lpg do którejś sondy w aucie? Tak czy inaczej diagnoza sie nie zmienia: szczelność, przepływka, strojenie lpg.
-
Proszę o analizę logów, ponieważ wyświetla błąd 17536
Przepływka zaniża, najlepiej kupić nową i z głowy to część eksploatacyjna, przed tym też sprawdzić najlepiej szczelność dolotu. Gaz jest do wystrojenia podczas jazdy, musisz poszukać kogoś kto umie stroić po korektach z vaga. Ten log 003+020 to poprostu kabel utracił połaczenie i takie krzaki wyszły.
-
1.8t BEX Analiza logów
Nawet na 95 na seryjnym programie nie powinno cofac. Podmień przepływke jak masz od kogo, jeśli nie poprawi się trzeba zajrzeć do świec i kata na początek.
-
1.8t BEX Analiza logów
Brakuje 002+033 dynamicznie. Zacznij od wymiany przepływki na bardziej sprawną, do tego świece też jesli nie wymieniałeś.
-
1.8t BEX Analiza logów
Z tych logów co zrobiłeś nie widać nic konkretnego, turbo pracuje dobrze, szybko wstaje. Co do reszty zrób komplet logów, i napisz dokładnie jakie błedy się pojawiają.
-
1.8t BEX Analiza logów
Jasne, mam seryjny, kolega traczu może mógłby pomóc ze wrzuceniu do auta
-
1.8T BFB - LOGI
Logi są ok, kompresja może wychodzić dobra a zawory beda nieszczelne, jesli cała reszte juz wykluczyłeś to zostaje głowica. Koszty zalezą od stopnia uszkodzenia głowicy i ilości uszkodzonych zaworów itd. NO I od mechanika, głowice trzeba sciagać.
-
1.8T BFB - LOGI
Wypalone zawory pewnie.
-
1.8T BFB - LOGI
Co do logów to wszystko wygląda całkiem dobrze, nie widać problemów. Co do wypadania to cos wiecej? kiedy wystepuje cały czas? na zimnym na ciepłym? na wszystkich cylindrach? na jednym?
-
Objawy padającej pompy paliwa
Może napisz o jaki silnik chodzi, jesli to 1.8t w b6 to jest dobrze.
-
Wysokie obroty
Szczelność dolotu i podciśnien sprawdzana? bez logów to za wiele nie da się pomóc.
-
1.8t Szarpanie błąd regulacji ciśnienia doładowania.
Co do błedu to oczywoście wina programu który za dużo wymaga od seryjnej turbiny, więc to pewnie bedzie przyczyna problemu.
-
prosba o ocene logow 1.8t po sofcie 300km
Tak może tak być, auto wchodzi w tryb awaryjny a błędów nie ma.
-
prosba o ocene logow 1.8t po sofcie 300km
Może mieć tylko wpływ na jeszcze szybsza destrukcje tego silnika kolega wyżej dobrze radzi, chcesz pocieszyć się dłuzej tym autem podjedz do kogoś kto dobrze ogarnia te silniki.
-
Brak mocy na zimnym silniku.
Co do doładowania to faktycznie troszke pozno wstaje i lekko niedoładowuje, ale to chyba nie ma nic wspólnego z brakiem mocy po odpaleniu, poszedłbym jeszcze tropem rozwalania adaptacji ecu przez lpg, zanim odpalisz na zimnym poprostu najpierw skasuj błedy nawety jak nic nie ma i wtedy sprawdz jak się zachowuje po odpaleniu.