Treść opublikowana przez Łukasz13
-
Prośba o analize logów,brak mocy,chyba?
To nie ma kata czy się domyślasz tylko? Dolot najlepiej sprawdzić kompresorem dla pewności, tak samo z ciśnieniem paliwa.
-
Prośba o analize logów,brak mocy,chyba?
Program seria, sprawdz ciśnienie paliwa i szczelność dolotu, można by było też wyciągnać kata i sprawdzić drożność, turbo nie robi się szybko czerwone?
-
Przepływka 1.8t jakie wartości czy jest uszkodzona ?
Jak ucieka dziurką to znaczy że grzybek uszkodzony.
-
Moja przygoda z 2.0 ALT - duzo problemow, co chwila nowe
No właśnie w tych logach zdiagnozowałeś, ten log był na lpg czy na pb? Przepływka sporo za mało pokazuje a spowodowane to może być nieszczelnościami w dolocie to juz sam musisz sprawdzić, lub jesli nie ma nieszczelności to przepływka jest do wymiany.
-
Spadek mocy i przerwy w zapłonie na 2 cylindrze
Zapłon wypada na zimnym czy cały czas? sprawdz kompresję prawdopodobnie wypalone zawory i najczęsciej najgorzej to wygląda na 2 cyl. Do tego pózno wstaje turbina i niedoładowuje, wyciągnij kata i sprawdz jak wygląda strona gorąca turbiny.
-
Moja przygoda z 2.0 ALT - duzo problemow, co chwila nowe
Po logach to jest ubogo, i przepływka dużo za mało mierzy, jeśli nie ma gdzieś tam dużej nieszczelności w dolocie to przepływka do podmiany.
-
Prośba o analize logów 1,8T
Tak przeładowuje, zacznij od n75 i wężyków od niego, wężyki sprawdz czy nie dziurawe, zatkane zagięte, jak są ok podmień n75.
- Zawór N75
-
Zawór N75
- 1.8 T BFB Prośba o sprawdzenie logów
Teraz wszystko gra.- BDV katy out
Wyzerowali CI pewnie wszystkie bity gotowości i lub całą tablice dtc. Jedyne co możesz zrobić to jechać tam i poprosić grzecznie o wgranie org softu i zwrot pieniązków.- Check
Weż może napisz cos więcej o aucie, jest lpg? Przez bład mieszanki auto jest w trybie awaryjnym dlatego nie jedzie, oprócz tego masz jeszcze błedy od systemu evap i sai, najlepiej jakbyś zrobił logi dynamiczne.- 1.8t ANB na instalacji AWT, analiza logow
Można jezdzić, nie powinno nic się stać.- 1.8T BFB - Prośba o analizę logów statycznych świeży po zakupie
Logi są ok, to seria.- 1.8t ANB na instalacji AWT, analiza logow
Przpeływka lepiej wskazuje, turbo nadal przeładowuje.- Mało żwawe od dołu
Oprócz tego że turbo późno wstaje, drugi temat zaniżający przepływomierz, generalnie trzeba zacząć od standardowych rzeczy w 1.8t, czyli szczelność dolotu, zawór dv, jesli to jest ok, to przepływka do podmiany. Późne wstawanie turbiny możliwe że żeliwo w turbinie popękane lub przytkany kat.- Proszę o pomoc z logami. 1.8T
Temat dość powszechny w 1.8t, wypadanie na zimnym, po rozgrzaniu może być lepiej, nieszczęsny 2 cyl, prawdopodobnie jest najbardziej obciążony termicznie bo na nim najczęściej wypalają się zawory, nie chce żebyś pochopnie podejmował decyzje o remoncie ale wszystkto na to wskazuje.- Proszę o pomoc z logami. 1.8T
Jeśli wypadanie jest dużo większe w trakcie nagrzewania to duże prawdopodobieństwo wypalonych zaworów.- Mało żwawe od dołu
002+033, 003+020. Tamte też powtórz, wszystkie do odcinki.- Mało żwawe od dołu
Z loga to turbo baaardzo wolno wstaje, zrób reszte logów, bedzie może wiecej wiadomo. Albo podjedz kiedyś bo widzę z okolic jesteś.- Proszę o analizę logów: B6 1.8T BFB 163KM QUATTRO + LPG
Z paliwem wydaje się że już jest ok, może korekty sondy nie są idealne, ale może tak zostac, zostało Ci sprawdzić co z tym ciśnieniem oleju i praca tego napinacza.- 1.8 T BFB Prośba o sprawdzenie logów
To wymien pompe bo nie pomogło.- 1.8 T BFB Prośba o sprawdzenie logów
Wymieniłeś tylko filtr?- 1.8t ANB na instalacji AWT, analiza logow
Weż węzyk podłącz wyjście z turbiny bezpośrednio do gruszki z pominięciem n75, bo możliwe że coś z nim nie tak, jak nadal bedzie pompować wiecej niż 0,3 bar to znaczy że coś nie tak z gruszką lub sztangą turbiny. Przepływka dalej mało mierzy.- 1.8T BFB Świezy zakup analiza logów
Przepływka trochę zaniża, tak to w miarę, sprawdź dolot pod kątem nieszczelnosci, jak nic nie znajdziesz możesz pokusić się o kupno nowej. - 1.8 T BFB Prośba o sprawdzenie logów