Treść opublikowana przez Łukasz13
-
Gubie paliwo oraz zapetlanie wtrysków
Temat jest prosty, zapętlone wtryski pb, nie spodziewaj się żeby na seryjnych wtryskach były krótkie czasy wtrysków, ale można to tak ogarnąć żeby nie zapętlało i nie obcinało doładowania, , drugi sposób założenie wiekszych wtrysków, to wszystko.
-
Gubie paliwo oraz zapetlanie wtrysków
No przyczyna jest dosć jasna i widać w logach, to paliwo gdzieś cieknie czy tak tylko napisałeś bo ubyło?
-
Gubie paliwo oraz zapetlanie wtrysków
Ta są seryjne wtryski? przepływka ma dobry numer.
-
1.8t 150km przerywa
W alhambrze jest EGR.
-
Logi AVJ B6Q Prosba o komentarz
Przez to zaniżanie przepływki nie powinno obcinać bosta, może wcześniej było poprostu przeładowanie, albo było cieplej i ecu zadawało większego boosta, nie wiadomo.
-
Logi 1.8t BFB 163km
Na pb zapłon wypada tylko na zimnym? Duże prawdopodobienstwo że czapka do zdjecia...
-
Logi AVJ B6Q Prosba o komentarz
Turbo pompuje tyle co chce program czyli 0,9 bar czyli tu jest ok, podmien przepływke i zrób kolejne logi.
-
1.8t P1128 mieszanka za uboga
Powinna być 06A 906 461L choc tak wielkiej roznicy by to nie zrobiło, wkładu oczywiście nie sprawdziłęś, szczelności też, zrób po koleji to co pisałem , dopiero bedziemy radzić dalej.
-
1.8t P1128 mieszanka za uboga
Awt dość kaprsne są :), przepkywka dołem mało mierzy więc na pierwszy strzał sprawdzanie szczelności dolotu, szczególnie odcinek przepływka turbo, sprawdź jaką masz dokładnie przepływke włożona numery z obudowy i z wkładu podaj, jak szczelność dolotu ok, trzeba by wrzucić inna przepływke na próbę.
-
1.8 T BFB Prośba o sprawdzenie logów
Przeładowaniem takim się za dużo nie martw, ogarnij pompę będzie dobrze.
-
1.8t P1128 mieszanka za uboga
Co to za auto? Silnik? Bo po sterowniku to jest 1.8t awt.
-
Zmiana obrotow biegu jałowego 1.6 b7 ALZ
Wartość wraca na swoją bazować pozycje 128 czy tylko obr wracaja.?
-
Logi 1.8t BFB 163km
Turbo jest ok, reszta na pb także, Twoje problemy wynikają z nieprawidłowo ustawionej instalacji ewentualnie uszkodzonego wtryskiwacza/y LPG. Jeśli na pb też wypada zapłon to możliwe że jest tam gdzieś nieszczelność wezykach od wtrysku, lub gorsza opcja uszkodzona głowica na tym cyl.
-
1.8 T BFB Prośba o sprawdzenie logów
Pompa zdechła, reszta jest ok, odcinka jest na 6800.
-
1.8T BEX LOGI DO OCENY
Jak nie ma pewności to zrób jeszcze raz 002+033 na pb, oprócz turbiny jakoś przepływka zaniża, albo gdzies dziura w dolocie jest, sprawdzałeś szczelność?
-
1.8T BEX LOGI DO OCENY
Turbo niedoładowuje, zrób loga 118 z odpieta wtyczka n75, do tego możesz podmienić n75 jak masz inny. Nie pomyliłeś logów pb z lpg?
-
Wykres z hamowni po strojeniu do wglądu. Ocena + mały problem.
Przepływ nie zawsze jest wyznacznikiem mocy, rozrzadu w tym aucie po logach nie sprawdzisz.
-
Wykres z hamowni po strojeniu do wglądu. Ocena + mały problem.
Wg, logów to wszystko wygląda w miare ok, turbo wstaje dobrze i nie widać skoków doładowania, przepływka mierzy ok, górą powyzej 5,5 tyś obr lekko zapętlone wtryski, no i mała korekta zapłonów choć po programie to norma na słabym paliwie bo pewnie 95? Ogólnie logi w miare pokrywają się z wykresem.
-
A4 B5 [ANB] brakujący element
Powinno być podłączone do tej pompy obok osuszcza klimy, generalnie sai to taki zbędny bajer ekologiczny, możesz to wywalić.
-
A4 B5 [ANB] brakujący element
Rurka od systemu sai.
-
Błąd po trasie. Help
Zrób porządne logi bo w tych nie do końca wszystko widać, w jednym z logów przepustnica otwarta do połowy, nie wiadomo jak w reszcie, program oczywiście standard, dołożyć doładowania i wsio, sterowanie turbiną nie zmienione, stąd przeładowanie na prawie 1,5 bar przy 3 tyś, afr nie ruszony zalewanie powyzej 5 tyś obr, i zapętlone wtryski. On do 3 tyś jedzie normalnie i turbo wstaje też, ale dlatego że fest przeładowuje wydaje Ci się że od 3 tys dopiero jedzie... To wszystko nie jest związane z błędem, dowiedz się czy przypadkiem napinacz nie był wymieniany na jakiś zamiennik.
-
Regulacja biegu jalowego
Z tego co patrzyłem to w softach w b7 to zablokowane jest i trzeba odblokować zeby była możliwośc regulacji vagiem.
-
Wykres z hamowni po strojeniu do wglądu. Ocena + mały problem.
Zrób logi bedzie można coś powiedzieć, z objawów to masz problem pewnie ze sterowaniem ciśnieniem doładowania dlatego tak się zachowuje, te problemy przy zmianie biegów to może być padniety czujnik sprzęgła lub jakaś nieszczelność w podcisnieniach itd.
-
Sonda OFF
Akurat błedy drugiej sondy nie wpływają na pracę silnika, więc spokojnie możesz jeżdzić dalej.
-
Sonda OFF
Po co chcesz wyłączać sonde? jest niesprawna? czy o co chodzi