Treść opublikowana przez Łukasz13
-
jakie logi mam wykonać 1,8t AWT
Logi robimy do odcinki, po tych logach jeśli są na pb to pompa paliwa zdechła i jest do wymiany, poza tym auto jest po programie.
-
jakie logi mam wykonać 1,8t AWT
Zacznij od standardowych 002+033, 003+020, 115+118 na pb po kasowaniu błedów.
-
1.8t BFB logi do oceny
Aha czyli logi są tajne i nie pokażesz?
-
1.8t BFB logi do oceny
Weź zrob komplet logów znowu, ta przepływka to sprawna w koncu czy stara? Kombinujesz coś widzę, jak chcesz sprawdzić rozrząd i pracę fazatora zrób loga 090+093 ale podczas normalnej jazdy bez wciskania pedału w podłogę.
-
[B6 AVJ 2001] Wymiana zaworu upustowego Blow-Off
http://blow-off.pl/bov/blow-off-typh-bov-vw-vag-audi-saab-properfekt
-
[B6 AVJ 2001] Wymiana zaworu upustowego Blow-Off
Do 1.8t jedyny który nie robi jakiś problemów to zawór hybrydowy, najlepiej jeszcze z talerzykiem który uszczelnia zawór podczas normalnej jazdy coś takiego jak na tej stronie http://properfekt.pl/akcesoria-samochodowe/zawory-upustowe-bov/zawory-upustowe-blow-off.html ostatni na dole BOV Hybryda cena 350zł
-
[B6 AVJ 2001] Wymiana zaworu upustowego Blow-Off
Z tego co widać to nie jest typowy blow off, tylko zawór działajacy jak org zawór dv w aucie, powinien działać bez problemów i ingerencji w ecu.
-
Turbo bex słabo wstaje.
A to spoko myslałem że tą dolną, w Twojej org. powyginały się łopatki od nadmiernego luzu wzdłużnego, czyli teraz masz dobrą hhaha.
-
Turbo bex słabo wstaje.
Nie chce Cie martwić ale ta co kupiłeś ma uszkodzone łapatki, pewnie kiedyś też wyglądały jak te wyżej.
-
Proszę o sprawdzenie logów. Problem z mieszanką-MIL.
Masz logi z serii? Bo przepływka głupoty pokazuje.
-
B6 1.8t BFB, granice 250 km
205, ale czy to bedą węższe czy szersze raczej większego znaczenia to nie będzie miało , ośka z większą mocą to i tak tylko mistrz suchego asfaltu i prostej
-
Proszę o sprawdzenie logów. Problem z mieszanką-MIL.
Zrób komplet logów jak kolega pisał, błąd z abs jest na 100% powiazany z błedem z ecu 16487, zrobisz wiecej logów, bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.
-
B6 1.8t BFB, granice 250 km
Uroki ośki
-
Pomoc w odczytaniu
Najpierw zrób normalne logi, potem najlepiej sprawdzić dolot kompresorem, no i przepływka do wymiany, co do reszty będzie wiadomo jak zaczniesz coś robić.
-
Opóźniona reakcja na gaz na zimnym PB
Wtryski zielone 440?
-
Pomoc w odczytaniu
Zacznij od skasowania błedów przed logami i zrób jeszcze raz, bo w tych nawet nie wciskałeś gazu do podłogi..
-
B6 avj drgania na niskich obrotach
Check nie migał??
-
B6 1.8t BFB, granice 250 km
Wtryski tanio z saaba 360cc używane lub 430 nowe, bexowe będa za małe. Nic nie musisz zakuwać, wydech też mozesz zostawić serię, jak wyremontujesz silnik łatwiej będzie uzyskać zakładaną moc. Spalanie przy takim samym stylu jazdy powinno pozostać na tym samym poziomie.
-
Audi A4 B7 1.8t BFB prośba o analizę logów
Przepływka zaniża.
-
Prośba o analizę logów 1.8T BFB wypadanie zapłonu
no czas ich to przeminął już dawno dawno temu.
-
Prośba o analizę logów 1.8T BFB wypadanie zapłonu
Jakie masz wtryski LPG i ile mają przebiegu? Proponuje oprócz szczelnosci zająć się tym lpg, bo zaraz znowu będziesz remontował.
-
Logi 1.8t BFB
Na lpg nie ma stuków bo lpg ma większa liczbę oktanową.
-
Logi 1.8t BFB
Swiece ok, na przewaznie wtryski pb są głośniejsze od wtrysków lpg, dlatego moze tak być. Błąd sondy może byc od ustawienia lpg, musisz sprawdzic czy na samym pb też wywala. Logi ze górki nie ma to az takiego znaczenia.
-
A4 B6 1.8T BFB prośba o ocenę logów, przerywanie + błędy
Dziwne terkotanie to może być uszkodzony zawór dv, lepiej to sprawdz zanim uszkodzisz turbine, reszta j.w.
-
Logi 1.8t BFB
Turbo pracuje dobrze, na pb troche za mocno cofa zapłony jak na serię, przyjrzyj się swiecom jeśli nie wymieniałeś, do tego pompa paliwa moze być juz w nie najlepszej kondycji, przepływka tez troche mało wskazuje, przydałoby sie sprawdzić dolot pod kątem nieszczelności. Generalnie możesz jeżdzić, ale jak chcesz doprowadzić do ideału trzeba by pare rzeczy sprawdzić, wymienić.