Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz13

  1. Łukasz13 odpowiedział(a) na SOKOŁW3A temat w 1.8T
    Przepływka lepiej mierzy w całym zakresie o jakieś 10 g. Co do reszty za wiele się nie poprawiło, nadal spore cofanie zapłonu, świece dawno wymianiałeś i na jakie? turbo pozno wstaje, przy wymianie kata sprawdzałeś czy nie jest popękane żeliwo?
  2. Łukasz13 odpowiedział(a) na Camillo temat w 1.8T
    Co do przepływki wygląda to lepiej, ale nadal nie jest ok, kat jeśli wyrzuca błąd to i tak juz nie spełnia swojej funkcji i może być też przytkany, czyli najlepiej go wywalić, ewentualnie wstawić używany ale sprawny, albo wstawić sportowy, przy wywaleniu całkiem lub wstawieniu sportowego i tak trzeba będzie się zając błędem 16804, czyli usunać w ecu lub próbować z emulatorem. Co do reszty trzeba jeszcze sprawdzić szczleność dolotu i zmierzyć ciśnienie paliwa.
  3. Musisz wymienić moduł kierownicy na ten z koncówką N,L lub P bo na tym co masz nie bedzie działał, co do poduszek to zadaj pytanie w innym temacie może ktoś coś podpowie.
  4. Raczej nie.
  5. Mocno cofa Ci zapłony, lej 98 tylko, nie wiem na jakim paliwie były logi, do tego zastanów się nad lepszym chłodzeniem coś typu drugi ic lub fmic.
  6. Wiecej cos by logi podpowiedziały, problem występuje tylko po odpaleniu czy cały czas?
  7. Engine adaptacje kanał 01.
  8. Łukasz13 odpowiedział(a) na bobersky temat w 1.8T
    Tak dokładnie.
  9. Łukasz13 odpowiedział(a) na Camillo temat w 1.8T
    Program raczej lajtowy, troche mocniejszy od serii.
  10. Łukasz13 odpowiedział(a) na Camillo temat w 1.8T
    Wszystko się da, ale może najpierw naprawić?
  11. Łukasz13 odpowiedział(a) na bobersky temat w 1.8T
    Tak ma znaczenie, powinno być podłaczone tak jak w pierwszym poscie.
  12. Łukasz13 odpowiedział(a) na Camillo temat w 1.8T
    Auto jest po programie, przepływka pokazuje bzdury, zacznij od wymiany jej.
  13. Łukasz13 odpowiedział(a) na SOKOŁW3A temat w 1.8T
    Podmień przepływke i powtórz logi.
  14. Wychodzi jakby troche z paliwem był problem, może pompa pada? nic więcej nie widać.
  15. Konkretnie to najpierw zajmij się problemem niedoładowania, człowiekowi który troche zna 1.8 t nie powinno to zając nie dłuzej niż 30 min, a żeby robić programy do 1.8t chyba troche trzeba znać ten silnik? Więc jedz do kogos ktos choć troche zna ten silnik, albo sam zrób czyli sprawdz sczelność kompresorem, sprawdz zawór dv i podciśnienia od niego.
  16. Logi dobrze zrobić choc do 6,5 tys. turbo dobrze pracuje, przepływka troche zaniża, proponuję sprawdzić dolot pod kątem dziur, jesli nic nie ma podmienić przepywkę na bardziej sprawną, do tego wymienić świece jesli dawno nie były wymieniane.
  17. Zawór dv nie powinien być przyczyną przeładowania, ale jak słychać żrebaka to i tak go sprawdz czy sprawny.
  18. Z logów wygląda że masz gdzieś dziure za turbina, albo zawór dv jest uszkodzony, poza tym zmien tunera bo tej jest nie najlepszy.
  19. Jak chodzi jak f16 to znaczy że się zaciera, pewnie dlatego też światła przygasają bo robi za duży opór.
  20. Seryjne auto nie kręcić się do prawie 7300 obr, coś tam było robione ale poco i dlaczego nie wiadomo, bo reszta w zasadzie jak seria.
  21. Każdy ster w 1.8t obsługuje tempomat.
  22. To nie jest seryjny program, ale co tam grzebane i w jakim celu trudno powiedzieć.
  23. Sam to sprawdzałeś czy ktoś to niby wszystko sprawdzał? bo wiesz jak to jest jak chcesz mieć dobrze zrób se sam :), pokaz jak to n75 masz podłaczone wogóle.
  24. Łukasz13 odpowiedział(a) na SOKOŁW3A temat w 1.8T
    Przepływka napewno za mało mierzy, ale powtórz logi jak kolega pisał.
  25. Czujnik g83 na dole w chłodnicy, nie wpływa na osiągi. Szedłbym po koleji, świece, wymiana jesli nie wiesz kiedy było to robione, szczelność dolotu jesli nic nie wyjdzie wymiana przepływki na sprawną. Potem kolejne logi czy jest poprawa, jesli nie sprawdzenie katalizatora czy drożny, pomiar kompresji. Filtra paliwa nie widzę sensu teraz wymieniać, jesli już to na org. bo zamienniki trafiaja sie z uszkodzone. Turbo wygląda zdrowo, doładowanie obcinane jest z powodu sporego cofania zapłonów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.