Treść opublikowana przez Łukasz13
-
bledy 16804,17522,17536
Przepływka lepiej mierzy w całym zakresie o jakieś 10 g. Co do reszty za wiele się nie poprawiło, nadal spore cofanie zapłonu, świece dawno wymianiałeś i na jakie? turbo pozno wstaje, przy wymianie kata sprawdzałeś czy nie jest popękane żeliwo?
-
Witam, prosze o analize logow
Co do przepływki wygląda to lepiej, ale nadal nie jest ok, kat jeśli wyrzuca błąd to i tak juz nie spełnia swojej funkcji i może być też przytkany, czyli najlepiej go wywalić, ewentualnie wstawić używany ale sprawny, albo wstawić sportowy, przy wywaleniu całkiem lub wstawieniu sportowego i tak trzeba będzie się zając błędem 16804, czyli usunać w ecu lub próbować z emulatorem. Co do reszty trzeba jeszcze sprawdzić szczleność dolotu i zmierzyć ciśnienie paliwa.
-
Audi a4 b6 1.8t AVJ przepływomierz
Musisz wymienić moduł kierownicy na ten z koncówką N,L lub P bo na tym co masz nie bedzie działał, co do poduszek to zadaj pytanie w innym temacie może ktoś coś podpowie.
-
Podniesienie mocy bfb
Raczej nie.
-
Podniesienie mocy bfb
Mocno cofa Ci zapłony, lej 98 tylko, nie wiem na jakim paliwie były logi, do tego zastanów się nad lepszym chłodzeniem coś typu drugi ic lub fmic.
-
AWT, dymi nie równa praca
Wiecej cos by logi podpowiedziały, problem występuje tylko po odpaleniu czy cały czas?
-
Audi a4 b6 1.8t AVJ przepływomierz
Engine adaptacje kanał 01.
-
B6 1.8t N75 podłączenie
Tak dokładnie.
-
Witam, prosze o analize logow
Program raczej lajtowy, troche mocniejszy od serii.
-
Witam, prosze o analize logow
Wszystko się da, ale może najpierw naprawić?
-
B6 1.8t N75 podłączenie
Tak ma znaczenie, powinno być podłaczone tak jak w pierwszym poscie.
-
Witam, prosze o analize logow
Auto jest po programie, przepływka pokazuje bzdury, zacznij od wymiany jej.
-
bledy 16804,17522,17536
Podmień przepływke i powtórz logi.
-
Prośba o analizę logów 2.0 ALT Brak mocy!!!
Wychodzi jakby troche z paliwem był problem, może pompa pada? nic więcej nie widać.
-
1.8T BFB Q Prośba o analizę kanału 115 + błędy
Konkretnie to najpierw zajmij się problemem niedoładowania, człowiekowi który troche zna 1.8 t nie powinno to zając nie dłuzej niż 30 min, a żeby robić programy do 1.8t chyba troche trzeba znać ten silnik? Więc jedz do kogos ktos choć troche zna ten silnik, albo sam zrób czyli sprawdz sczelność kompresorem, sprawdz zawór dv i podciśnienia od niego.
-
1.8T BFB 163km fwd - analiza logów
Logi dobrze zrobić choc do 6,5 tys. turbo dobrze pracuje, przepływka troche zaniża, proponuję sprawdzić dolot pod kątem dziur, jesli nic nie ma podmienić przepywkę na bardziej sprawną, do tego wymienić świece jesli dawno nie były wymieniane.
-
Prośba o ocenę logów 1.8T AVJ brak mocy
Zawór dv nie powinien być przyczyną przeładowania, ale jak słychać żrebaka to i tak go sprawdz czy sprawny.
-
1.8T BFB Q Prośba o analizę kanału 115 + błędy
Z logów wygląda że masz gdzieś dziure za turbina, albo zawór dv jest uszkodzony, poza tym zmien tunera bo tej jest nie najlepszy.
-
Audi a4 b6 1.8t AVJ przepływomierz
Jak chodzi jak f16 to znaczy że się zaciera, pewnie dlatego też światła przygasają bo robi za duży opór.
-
Prośba o sprawdzenie logów a4 1.8t avj Quattro
Seryjne auto nie kręcić się do prawie 7300 obr, coś tam było robione ale poco i dlaczego nie wiadomo, bo reszta w zasadzie jak seria.
-
Audi a4 b6 1.8t AVJ przepływomierz
Każdy ster w 1.8t obsługuje tempomat.
-
Prośba o sprawdzenie logów a4 1.8t avj Quattro
To nie jest seryjny program, ale co tam grzebane i w jakim celu trudno powiedzieć.
-
Problem z doładowaniem po regeneracji głowicy, że logo
Sam to sprawdzałeś czy ktoś to niby wszystko sprawdzał? bo wiesz jak to jest jak chcesz mieć dobrze zrób se sam :), pokaz jak to n75 masz podłaczone wogóle.
-
bledy 16804,17522,17536
Przepływka napewno za mało mierzy, ale powtórz logi jak kolega pisał.
-
Świeży zakup 1.8t BEX - słabo się odpycha. Film i logi
Czujnik g83 na dole w chłodnicy, nie wpływa na osiągi. Szedłbym po koleji, świece, wymiana jesli nie wiesz kiedy było to robione, szczelność dolotu jesli nic nie wyjdzie wymiana przepływki na sprawną. Potem kolejne logi czy jest poprawa, jesli nie sprawdzenie katalizatora czy drożny, pomiar kompresji. Filtra paliwa nie widzę sensu teraz wymieniać, jesli już to na org. bo zamienniki trafiaja sie z uszkodzone. Turbo wygląda zdrowo, doładowanie obcinane jest z powodu sporego cofania zapłonów.