Treść opublikowana przez Łukasz13
-
3.0 ASN nie wykonuje się test Kat. 2, inne działają
Wszystkie sondy działają?
-
1.8T BFB - analiza logów
Zacznij od sprawdzenia tego co pisał soul87 bo masz temp. powietrza poniżej zera, czujnik temp. znajduję sie obok przepustnicy.
-
1.8T BFB Prośba o analize logów dynamicznych
Auto seria, sprawdz co sie dzieje z tym doładowaniem, czy wszystkie węze od n75 na miejscu i nie dziurawe, n75 na szybko mozesz sprawdzic wyjmujac je i dmuchajac w krócce, bez napiecia powinno dac sie dmuchnąć przez dwa krótsze, po podaniu napiecia powinno być przejscie przez wszystkie 3.
-
1.8T BFB logi do analizy
Załóż nowa, zrób logi, będzie w normie to zapomnij o sprawie.
-
1.8T BFB logi do analizy
No jest prawie dobrze, prawie bo ta jakby deczko za dużo wskazywała niż potrzeba.
-
1.8T BFB logi do analizy
Przepływka była z tymi samymi numerami?
-
1.8T BFB logi do analizy
TAk.
-
1.8T BFB logi do analizy
Kup nową przepływkę boscha.
-
Bardzo dziwny wynik hamowni
Jak to bywa w takich przypadkach najłatwiej byłoby zacząć od zrobienia logów dynamicznych.
-
Problem z uzyskaniem mocy i spadkiem momentu obrotowego 1.8t
Dokładnie jak wyżej, słowa tunera wogóle nie pokrywają się z tym co jest w logach, skup sie narazie na odzyskaniu kasy za jego wypociny. A potem udaj do normalnego człowieka co wie jak działa 1.8t.
-
1.8t Anb mocno cofa zapłon
Dokładnie tak jak kolega wyżej, kup na allegro preparat anticarbon, koszt niewielki, i użyj podwójna lub potrójna dawke, będziesz wiedział czy coś to zmieni czy nic i wtedy trzeba będzie szukać gdzie indziej przyczyny.
-
3.0 V6 ASN - Proszę o analizę logów
Powoli, przepływka masz dobrą nic nie zmieniaj, pokazuje też dobrze, wymień tą sonde za katem i tyle, jeśli nadal bedzie coś nie tak to wtedy bedziesz się martwił.
-
1.8t Anb mocno cofa zapłon
Znaczy nie jest typowo na jałowym tylko wyskakuje przy dodawaniu gazu, trudno powiedzieć co to może być, szczególnie że wymieniłeś łancuszek i napinacz bo one czasem zużyte też taki efekt mogą powodować.
-
1.8t Anb mocno cofa zapłon
Pokaż jak wygląda to cofanie na jałowym, może coś oszukuje czujniki stukowe?
-
1.8t Anb mocno cofa zapłon
NIe robi sie szybko czerwony nawet po krótkiej jeżdzie z troche mocniej wciśnietym gazem?
-
1.8t Anb mocno cofa zapłon
+14 na lpg to troche za dużo jak na pb jest 3.9 wiec gaz do wystrojenia. Cofki na pb bardzo duze jak na serie, na lpg nie powinno wogóle być. Przepływka jak na nową to troche mało mierzy ale może mieć to też związek z tym cofaniem. Kata oglądałeś z obu stron?
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Kanał 093 trzecie okno, masz 15 cf powinno byc blizej zera.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Jesli błąd pojawił się od razu po wymianie to bardzo prawdopodobne że żle jest ustawiony rozrząd i w logu to widać, więc możesz wymienić i 10 czujników a błąd nadal będzie.
-
Wymuszenie pracy pompy SAI
Wejdz w test wyjść, (output test) w engine.
-
Prośba o analizęlogów dynamicznych 1.8T BEX
Gruszka naciągnięta troche mocniej od serii więc możlwie że to przyczyna przeładowania.
-
Prośba o ocenę logów po wirusie
No dobrze nie wygląda, pewnie wydaje CI sie że dobrze idzie, przez to przeładowanie na 1,5 na początku :), ale to nic dobrego dla auta i reszty, góra dv sapie bo brakuje paliwa i zaczyna przez to falować doładowanie, jeśli uważasz że jest ok to nie ma tematu.
-
Prośba o ocenę logów po wirusie
Typowy przykład jak nie należy robić programów, jedz na świeżo wgrać serię i odzyskać kasę, seria może idealna nie była ale to nie powód zeby tak to spaprać. Na temat tej firmy z ełka mogę CI dać namiar na goscia z tamtych okolic to CI opowie co to za firma...
-
Prośba o ocenę logów po wirusie
Ten program to teraz robiłęś? Bo to jest porażka straszna, błedy jakieś są? sonda nie wporowadza korekt, paliwa brakuje, turbo przeładowuje i żyje własnym życiem, spora korekta zapłonów..
-
Niedoładowanie turbo po programie 1.8t
Jedz na poprawkę.
-
AEB brak mocy. Prośba o analizę logów.
Sonda wskazuje ze jest ubogo, ciśnienie paliwa sprawdzałeś na listwie w trakcie jazdy?