Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz13

  1. Zacznij od sprawdzenia tego co pisał soul87 bo masz temp. powietrza poniżej zera, czujnik temp. znajduję sie obok przepustnicy.
  2. Auto seria, sprawdz co sie dzieje z tym doładowaniem, czy wszystkie węze od n75 na miejscu i nie dziurawe, n75 na szybko mozesz sprawdzic wyjmujac je i dmuchajac w krócce, bez napiecia powinno dac sie dmuchnąć przez dwa krótsze, po podaniu napiecia powinno być przejscie przez wszystkie 3.
  3. Załóż nowa, zrób logi, będzie w normie to zapomnij o sprawie.
  4. No jest prawie dobrze, prawie bo ta jakby deczko za dużo wskazywała niż potrzeba.
  5. Przepływka była z tymi samymi numerami?
  6. Kup nową przepływkę boscha.
  7. Łukasz13 odpowiedział(a) na Długi AB temat w 1.8T
    Jak to bywa w takich przypadkach najłatwiej byłoby zacząć od zrobienia logów dynamicznych.
  8. Dokładnie jak wyżej, słowa tunera wogóle nie pokrywają się z tym co jest w logach, skup sie narazie na odzyskaniu kasy za jego wypociny. A potem udaj do normalnego człowieka co wie jak działa 1.8t.
  9. Dokładnie tak jak kolega wyżej, kup na allegro preparat anticarbon, koszt niewielki, i użyj podwójna lub potrójna dawke, będziesz wiedział czy coś to zmieni czy nic i wtedy trzeba będzie szukać gdzie indziej przyczyny.
  10. Powoli, przepływka masz dobrą nic nie zmieniaj, pokazuje też dobrze, wymień tą sonde za katem i tyle, jeśli nadal bedzie coś nie tak to wtedy bedziesz się martwił.
  11. Znaczy nie jest typowo na jałowym tylko wyskakuje przy dodawaniu gazu, trudno powiedzieć co to może być, szczególnie że wymieniłeś łancuszek i napinacz bo one czasem zużyte też taki efekt mogą powodować.
  12. Pokaż jak wygląda to cofanie na jałowym, może coś oszukuje czujniki stukowe?
  13. NIe robi sie szybko czerwony nawet po krótkiej jeżdzie z troche mocniej wciśnietym gazem?
  14. +14 na lpg to troche za dużo jak na pb jest 3.9 wiec gaz do wystrojenia. Cofki na pb bardzo duze jak na serie, na lpg nie powinno wogóle być. Przepływka jak na nową to troche mało mierzy ale może mieć to też związek z tym cofaniem. Kata oglądałeś z obu stron?
  15. Kanał 093 trzecie okno, masz 15 cf powinno byc blizej zera.
  16. Jesli błąd pojawił się od razu po wymianie to bardzo prawdopodobne że żle jest ustawiony rozrząd i w logu to widać, więc możesz wymienić i 10 czujników a błąd nadal będzie.
  17. Łukasz13 odpowiedział(a) na patryk.92 temat w 3.0
    Wejdz w test wyjść, (output test) w engine.
  18. Gruszka naciągnięta troche mocniej od serii więc możlwie że to przyczyna przeładowania.
  19. No dobrze nie wygląda, pewnie wydaje CI sie że dobrze idzie, przez to przeładowanie na 1,5 na początku :), ale to nic dobrego dla auta i reszty, góra dv sapie bo brakuje paliwa i zaczyna przez to falować doładowanie, jeśli uważasz że jest ok to nie ma tematu.
  20. Typowy przykład jak nie należy robić programów, jedz na świeżo wgrać serię i odzyskać kasę, seria może idealna nie była ale to nie powód zeby tak to spaprać. Na temat tej firmy z ełka mogę CI dać namiar na goscia z tamtych okolic to CI opowie co to za firma...
  21. Ten program to teraz robiłęś? Bo to jest porażka straszna, błedy jakieś są? sonda nie wporowadza korekt, paliwa brakuje, turbo przeładowuje i żyje własnym życiem, spora korekta zapłonów..
  22. Jedz na poprawkę.
  23. Sonda wskazuje ze jest ubogo, ciśnienie paliwa sprawdzałeś na listwie w trakcie jazdy?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.