Treść opublikowana przez Łukasz13
-
Logi do oceny 1.8t bfb
Zrób logi do odcinki.
-
Błąd 17536 1.8T
Jest lpg? zrób logi dynamiczne.
-
A4 B6 1.8t BFB Quattro prośba o ocenę logów
Coś lepiej ale to jeszcze nie to, pompę jaka założyłeś? Może wymiana filtra też by się przydała.
-
Turbo K03/04 Hybryda 1.8T
Turbiny z konecka to niestety porażka.
-
A4 B6 1.8t BFB Quattro prośba o ocenę logów
Seryjna sprawna spokojnie ogarnie 200 km i wiecej.
-
A4 B6 1.8t BFB Quattro prośba o ocenę logów
Przepływka ok, to teraz jeszcze pompa paliwa.
-
1.8T AVJ - ciężko pali, błędy, brak CHECK ENGINE
Przepływki bym nie ruszał narazie, sprawdz tą szczelność kompresorem, przyjrzyj sie szczególnie podciśnieniom i odme, lpg przydałoby sie wyrególować.
-
B7 1.8T BFB Sprawdźcie logi koledzy.
Marcin ogarnij lpg i bedzie cacy.
-
Podniesienie mocy bfb
Jeśli to jest totalna seria to te wykresy raczej nie mają za duzo wspólnego z rzeczywistościa.
-
Duże spalanie 1.8t bfb logi
Jakie było spalanie pb?
-
Duże spalanie 1.8t bfb logi
Po logach ok, nie widać przyczyny za dużego spalania.
-
1.8T BEX błąd sondy + prośba o analizę - czy można robić program?
Przepływka mało mierzy.
-
A4 B6 1.8t BFB Quattro prośba o ocenę logów
Niskie ciśnienie to przeważnie pompa, sprawdz ciśnienie manometrem podłaczonym pod listwe paliwa co by nie wymieniac pompy na darmo, przepływka to odrębny temat.
-
A4 B6 1.8t BFB Quattro prośba o ocenę logów
Przepływka mało mierzy, ciśnienie paliwa do sprawdzenia bo też pewnie nie jest najlepiej.
-
1.6 ALZ Logi do oceny
Napisz czy błąd pojawia się po jeżdzie na lpg czy na pb.
-
Ocena logów 1.8T Bex seria
TA przepływka lepsza niż poprzednia, choc idealnie nie jest nadal, sporo też cofa zapłon jak na 98 paliwo, zainteresuj się też strojeniem lpg bo powyzej 5,5 tys jedzie na ubogo na lpg.
-
Logi 1.8T BFB Quattro - nie czuć doładowania
Tak bo ta są przeważnie przepływki z tym samym numerem, wyjątkiem był zdaje się passat bo potem wchodziła tam przepływka z końcówką N.
-
1.8t bfb b7 Turbo nie działa
Podpiąć vaga, sprawdzić które błędy zostały, podejrzeć parametry w blokach pomiarowych, zrobić logi.
-
Wymuszenie pracy pompy SAI
Tam nie ma kanałów tylko po kolei testowane są podzespoły m. in. pompa sai.
-
Analiza błędu
Sprawdziłęś choć ta wtyczkę? zajrzałeś pod maskę chociaż? dostep do czujnika jest dość słaby ale można go spróbowąc odkrecić i przeczyścić miejsce przylegania na bloku.
-
Słabe przyspieszenie, przepływomierz i takie tam A4B5 1.8T APU
Jeśli dolot szczelny itd. przepływka nowa, może problem z zasilaniem we wtyczce od przepływki?
-
Słabe przyspieszenie, przepływomierz i takie tam A4B5 1.8T APU
Mowisz że szczelnosć ok, czemu w 032 masz korkety na poziomie 4.9 na jałowym i 4,7 pod obciążeniem? takie korekty wychodzą po jeżdzie na pb? no chyba że jeżdziłeś na lpg a potem logi robiłeś tego nie wiemy, teoretycznie doładowanie w miare ok więc nie powinno aż tak blokować spalin żeby był aż taki mały przepływ. Za dużo niewiadomych troche, nie masz kogos obeznanego z 1.8t żeby spojrzał na to?
-
Proszę o analizę logów
Wszystkie logi robiłeś po kasowaniu błedów?
-
Analiza błędu
Błąd stały czy tymczasowy? Sprawdz czujnik stukowy są 2, ten blizej rozrządu, sprawdz wtyczkę, można odkręcić czujnik przeczyścić miejsce styku z blokiem i dokrecić kluczem dynamometrycznym.
-
1.8T BEX Prośba o analizę logów dynamicznych
Sprawdz szczelność dolotu najlepiej kompresorem, wykreć kata i sprawdz czy wkład nie oberwany, jak szczelnosć wyjdzie ok to przepływka do wymiany.