Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz13

  1. Jest lpg? zrób logi dynamiczne.
  2. Coś lepiej ale to jeszcze nie to, pompę jaka założyłeś? Może wymiana filtra też by się przydała.
  3. Turbiny z konecka to niestety porażka.
  4. Seryjna sprawna spokojnie ogarnie 200 km i wiecej.
  5. Przepływka ok, to teraz jeszcze pompa paliwa.
  6. Przepływki bym nie ruszał narazie, sprawdz tą szczelność kompresorem, przyjrzyj sie szczególnie podciśnieniom i odme, lpg przydałoby sie wyrególować.
  7. Jeśli to jest totalna seria to te wykresy raczej nie mają za duzo wspólnego z rzeczywistościa.
  8. Po logach ok, nie widać przyczyny za dużego spalania.
  9. Niskie ciśnienie to przeważnie pompa, sprawdz ciśnienie manometrem podłaczonym pod listwe paliwa co by nie wymieniac pompy na darmo, przepływka to odrębny temat.
  10. Przepływka mało mierzy, ciśnienie paliwa do sprawdzenia bo też pewnie nie jest najlepiej.
  11. Napisz czy błąd pojawia się po jeżdzie na lpg czy na pb.
  12. TA przepływka lepsza niż poprzednia, choc idealnie nie jest nadal, sporo też cofa zapłon jak na 98 paliwo, zainteresuj się też strojeniem lpg bo powyzej 5,5 tys jedzie na ubogo na lpg.
  13. Tak bo ta są przeważnie przepływki z tym samym numerem, wyjątkiem był zdaje się passat bo potem wchodziła tam przepływka z końcówką N.
  14. Łukasz13 odpowiedział(a) na Thescor temat w 1.8T
    Podpiąć vaga, sprawdzić które błędy zostały, podejrzeć parametry w blokach pomiarowych, zrobić logi.
  15. Łukasz13 odpowiedział(a) na patryk.92 temat w 3.0
    Tam nie ma kanałów tylko po kolei testowane są podzespoły m. in. pompa sai.
  16. Łukasz13 odpowiedział(a) na marekgolczynski temat w 1.8T
    Sprawdziłęś choć ta wtyczkę? zajrzałeś pod maskę chociaż? dostep do czujnika jest dość słaby ale można go spróbowąc odkrecić i przeczyścić miejsce przylegania na bloku.
  17. Jeśli dolot szczelny itd. przepływka nowa, może problem z zasilaniem we wtyczce od przepływki?
  18. Mowisz że szczelnosć ok, czemu w 032 masz korkety na poziomie 4.9 na jałowym i 4,7 pod obciążeniem? takie korekty wychodzą po jeżdzie na pb? no chyba że jeżdziłeś na lpg a potem logi robiłeś tego nie wiemy, teoretycznie doładowanie w miare ok więc nie powinno aż tak blokować spalin żeby był aż taki mały przepływ. Za dużo niewiadomych troche, nie masz kogos obeznanego z 1.8t żeby spojrzał na to?
  19. Wszystkie logi robiłeś po kasowaniu błedów?
  20. Łukasz13 odpowiedział(a) na marekgolczynski temat w 1.8T
    Błąd stały czy tymczasowy? Sprawdz czujnik stukowy są 2, ten blizej rozrządu, sprawdz wtyczkę, można odkręcić czujnik przeczyścić miejsce styku z blokiem i dokrecić kluczem dynamometrycznym.
  21. Sprawdz szczelność dolotu najlepiej kompresorem, wykreć kata i sprawdz czy wkład nie oberwany, jak szczelnosć wyjdzie ok to przepływka do wymiany.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.