Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz13

  1. Włacz test zegarów na vcds i zoabcz jak ustawia sie wskazówka.
  2. Łukasz13 odpowiedział(a) na Skrabio02 temat w 1.8T
    Zdejmij kata i sprawdz czy nie zatkany, obejrz przy okazji żeliwo turbiny, sprawdz kompresje.
  3. Przecież kąt otwarcia przepustnicy masz w 003...
  4. No tak, jak wtyczka odpieta to adaptacje nie wchodzą.
  5. Wg. logów to wszystko jest dobrze, moze lpg nie jest najlepiej ustawione i rozjeżdza adaptacje?
  6. 15 km to za dużo, normalna temp. w avj to koło własnie 100 st., sprawdz czy czujnik sprawny porównaj temp. w silniku na kanale 1 z temp. w liczniku nie pamietam który kanał.
  7. Na których kanałach to sprawdzasz?
  8. Aha to przynajmniej wiadomo że lpg dobrze ustawione. czyli wychodzi że jest ok, no chyba że chcesz na pb powtórzyć.
  9. Logi robiłeś na pb? Ogólnie wygląda to dobrze, możesz jeszcze zrobić 002+033 na lpg.
  10. TAk dokładnie, tylko wybieraj po dwa kanały na przejazd jak pisałem.
  11. Sprawdzanie na postoju mija się z celem, co do logów to zacznij od podstawowych po kasowaniu błędów, kanały parami 002+033, 003+020, 115+118
  12. To znaczy ze góry niedoładowuje bo n75 nie wysterowuje się na maksa, a wysterowanie zalezy m.in. od programu w ecu.
  13. W filtr zainwestuj oryginalny.
  14. Cofanie zapłonu moze być związane z zaniżającym przepływomierzem, starymi świecami, cewki też mogą na to wpływać choć je obstawiałbym na końcu, wymieniałęś ostatnio filtr paliwa? sprawdziłbym ciśnienie paliwa bo zalewa go a najczęsciej przyczyna tego jest zepsuty regulator ciśnienia w filtrze.
  15. Logi robiłęś na pb czy lpg? Przepływka za mało wskazuje, do tego pojawia się cofanie zapłonu, turbo ok.
  16. Takie samo zabezpieczenie wystepuje na wszysktich wtyczkach 2pin w 1.8t np. na wtryskach, czujniku wałka itd. na kazdym szrocie powinieneś dostac.
  17. Zrób dynamicznie parami, 002+033, 115+118. 003+020
  18. Bez logów to wrózenie z fusów troche, to sprawdzanie było robione podczas jazdy czy na postoju?
  19. Gdzie reszta logów? przynajmniej 002+033, 020+118, turbo niedoładowywuje, wieć albo jest dziura w dolocie za turbina, albo coś innego, przepływka pewnie wskazuje głupoty choc logów nie dałeś.
  20. W ile KM celujesz że potrzebujesz obudowy 3 cale?
  21. Turbo troszke przeładowuje, przepływka za mało wskazuje, jak dolot szczelny można by było ją wymienić.
  22. Trochę dziwny zabieg, lepiej w org sofcie zrobić kalibrację wtrysków i podnieść moc, można to zrobić nie za miliony...
  23. Hybrydy mają to do siebie że troche pozniej wstają, a u Cb. ze wstawaniem nie jest aż tak zle, 1 bar masz przy 2700, no i gdyby tuner sie postarał to pewnie mogło by deczko wczesniej wstac, górą też turbo by pewnie lepiej doładowywało do zadanego cisnienia gdyby nie było obcięte wysterowanie w sofcie.
  24. Nic mu nie bedzie.
  25. Już we wczesniejszych logach turbo pożno wstawało, teraz jest dużo gorzej, zdejmij dolot i sprawdz jakie luzy ma turbina.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.