Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz13

  1. Łukasz13 odpowiedział(a) na mariuszek2501 temat w Audi A4 B6/B7
    Oba pliki są identyczne.
  2. Sprzegło słabo rozłancza silnik...
  3. Łukasz13 odpowiedział(a) na mariuszek2501 temat w Audi A4 B6/B7
    Chcesz wyłączyć sondę czy tylko powiadomienie o błędzie katalizatora?, jeśli sonda sprawna to wyłączyć bit diagnostyki kata i po bólu, check już nie będzie świecił.
  4. Łukasz13 odpowiedział(a) na seed34 temat w 1.8T
    Jest ok, nie martw się gdyby fazator nie działał napewno ecu nie wstydziło by Cię o tym poinformować w postaci błedu.
  5. Zacznij od podmiany przepływki na sprawną, druga sprawa lpg do regulacji, po tym reszta parametrów powinna się poprawić. Turbo ok.
  6. Masz problem z doładowaniem, turbina seryjna?
  7. Na 98 nie powinno być cofek na serii, możliwe że silnik nie jest już w najlepszym stanie, zmierz kompresje , turbo ok.
  8. Łukasz13 odpowiedział(a) na seed34 temat w 1.8T
    W logach jest wszystko ok, nie wiem czego oczekujesz od 160 km, na filmie wydaje się że jedzie normalnie jak na serię, nie wiem może zmierz czas do 100kmh, tylko może zmieniaj biegi pod odcinka...
  9. NA tą chwile nie wiadomo na ile problem cofania zapłonu to kwestia softu od abt, czy ogólny problem z silnikiem, dlatego najelpiej byłoby wrzucić serię, jak chcesz zrobie CI kompa z seria na podmiane.
  10. Łukasz13 odpowiedział(a) na seed34 temat w 1.8T
    Jest ok tak ma być.
  11. Pompa paliwa.
  12. Łukasz13 odpowiedział(a) na seed34 temat w 1.8T
    Przecież w tych logach co wstawiłeś fazator działa poprawnie, reszta logów też jest ok, moze jedz na inna hamownie, albo sprawdz inaczej, nagraj filmik jak się to zbiera czy cos.
  13. Łukasz13 odpowiedział(a) na Tomek temat w 1.8T
    Bezpiecznki w puszcze z ecu? Błedy?
  14. Łukasz13 odpowiedział(a) na Stanley07-51 temat w 1.8T
    Wygląda że jest ok.
  15. Dwa ostatnie błedy to najczęsciej uszkodzony zaworek jednokierunkowy w trójniku odmy.
  16. Najlepiej w miejsce org zaworu dv...
  17. Pewnie chodzi o pompe sai, sklelił sie przekaźnik od niej i działa na stałe, przekaźnik jest w puszce z ecu.
  18. Nie trzeba programować, i nie będzie laga, zmień tunera.
  19. Wymien pompe paliwa i auto zacznie jezdzić.
  20. Podłączasz manometr pod zasilanie listwy wtryskowej i mierzysz ciśnienie podczas jazdy, choć nie jest to takie proste, z logów wynika że brakuje paliwa więc uderzylbym od razu w wymianę wkładu pompy paliwa.
  21. Jesli pierwszy log na pb to tak jak pisałem pompa paliwa, jak chcesz sie upewnic na 100% zmierz ciśnienie paliwa pod obciążeniem.
  22. Zrób jeszcze 002+033, na pierwszy rzut oka to pompa paliwa umarła.
  23. Nie wiem z tych logów niewiele wynika, gaz nie był wciskany do konca, bład pojawia się od razu po skasowaniu?, narazie odłącz lpg i sprawdzaj tylko pb.
  24. Napisz co za błąd sondy, logi zrób na pb po skasowaniu błędów, z gazem w podłodze, 002+033+032.
  25. Nie wiem określ się które logi na pb bo tak to bez sensu, kasuj błędy przed każdym logiem. Na koniec możesz zrobić 002+033 na LPG.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.