Treść opublikowana przez Łukasz13
-
DSMIC + FMIC 1.8t
Myślę że przy takim układzie 140 była by wystarczająca, gdzieś było porównanie pojemności dual smic vs fmic, trzeba poszukać.
-
Analiza Logów B6 1.9TDI PD 130HP AWX
Ok myślałem że nie zauwazyles tam tej korekcji, ok wszystko w porządku.
-
Analiza Logów B6 1.9TDI PD 130HP AWX
Ale czekaj bo tam jest -1.5 na pierwszej pompce teraz jeśli dobrze widzę.
-
Analiza Logów B6 1.9TDI PD 130HP AWX
http://vaglogi.pl/log-003_008_011_2v3S8.html http://vaglogi.pl/log-004_013_018_KLz68.html
-
2.0tfsi prośba o ocene logów
Kolego masz problem z cisnieniem paliwa, spróbuj zrobić jeszcze jeden log może być w parze: 106+230, bo szkoda pałować auta w takim stanie. Jest problem z pompa paliwa w baku lub coś nie tak z pompą wysokiego cisnienia, może po logu będzie widać gdzie konkretnie problem.
-
Logi do oceny 1.8t bfb program?
A jeśli jest na wąskim to ok, rozrząd to nie wiadomo gdzie jest źle ustawiony czy na pasku czy łańcuchu, przepływomierz łatwiej by było ocenić gdyby były seryjne wtryski i seryjna kalibracja.
-
Logi do oceny 1.8t bfb program?
Widzę że zrobiłeś dodatkowe logi, rozrząd nie jest do końca ok, wygląda że przestawiony jeszcze jest, -15 czyli jest na granicy błędu, co do samego przepływu też nie można tego do konca dobrze ocenić, bo po pierwsze jest nie zgadza się synchronizacja rozrządu, po drugie jest głowica agu na szerokim kanale, kolektor ssący został org?, po trzecie są nieseryjne wtryski i ciężko ocenić po korektch sondy czy przepływka zaniża.
-
Logi 1.8t AVJ sprawdzenie
Nic z tych logów za wiele nie wynika, zrób komplet.
-
Logi do oceny 1.8t bfb program?
Przepływka coś mało mierzy.
-
Audi A6 C5 1.8T Ocena logów
Program może być ok, ale teraz nie da się tego ocenić bo jest problem z osprzętem.
-
Audi A6 C5 1.8T Ocena logów
Auto po programie, brak sterownia turbina zacznij od tego, węzyki od n75 z turbiny i do gruszki.
-
Słaby wynik z hamowni Audi A4 B6 1.8t BEX
Sprawdz co za przepływka tam siedzi.
-
Ocena logów 1.8t BEX
Zacznij od sprawdzenia podstaw czyli szczelność dolotu bo pewnie dziury są. Dopiero zacznij cokolwiek wymieniać.
-
Analiza logów Audi a4 b5
Wtryski w normie.
-
Analiza logów Audi a4 b5
Czy to bedzie tego wina to nie powiem, masz vaga więc przestawienie kąta na kole to nie jest wielki problem żeby się przekonać
-
Analiza logów Audi a4 b5
Tak jest tak jak piszesz 004 to kąt synchronizacji, powinno być bliżej 0, napisz jeszcze jaki silnik.
-
Brak 90 stopni na zegarach, błędna temperatura silnika (nie pomogła wymiana czujników i termostatu)
Sprawdz temp. w engine, kanał 001, druga sprawa zdejmij podszybie i odkręć plastikową puszkę z ecu, sprawdź przekaźniki obok ecu czy nie stoją w wodzie lub nie są zawilgotniałe. http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/18068/P1660/005728
-
prośba o sprawdzenie logów
Program gdzieś w porywach 280-300nm i 180-190 km.
-
prośba o sprawdzenie logów
Tak auto jest po programie, generalnie nie wygląda to jakoś źle, wszystko raczej sprawne, choć logi dobrze jest zrobić do odcinki, program raczej typu zagraniczny gotowiec.
-
Analiza Logów, Spalanie stukowe, czerwona rura za turbem
Zacznij od sondy przed katem, sprawdz wiązkę, jeśli jest ok to sonda do wymiany, to samo z czujnikiem stukowym g66 to jest ten bliżej grodzi miedzy 3 a 4 cylindrem, dopiero jak to zrobisz bedzie można coś dalej diagnozować.
-
Podnoszenie mocy 1.8t.
Kompresja jest ok.
-
Prośba o ocenę logów 1.8 T .Auto po programie
Troche poźno wstaje i troche słabo trzyma górę to k04 w tej cuprze, ale ogólnie jest ok.
-
Głośne cykanie
Zawór n80 od evapu, ma cykać.
-
Analiza Logów, Spalanie stukowe, czerwona rura za turbem
Podaj błędy będzie wiadomo co dalej działać.
-
Analiza Logów, Spalanie stukowe, czerwona rura za turbem
Daj jeszcze odczyt jakie błedy w sterowniku, bo logi nie wyglądają najlepiej, jest klika rzeczy do ogarniecia, sonda nie działa, najpierw podaj błedy.