Treść opublikowana przez Łukasz13
-
1.8T BFB Świezy zakup analiza logów
Kup nową przepływkę i świece dedykowane ngk.
-
Szarpie podczas przyspieszania pod obciążeniem
Zacznij od podstaw, wykreć chociaż te głupie świece zobacz w jakim są stanie i najlepiej wymień na dedykowane.
-
Prośba o analize logów,brak mocy,chyba?
Jakieś błędy były? bo w ostatnim logu nie działała sonda.
-
Prośba o analizę logów 1.8T BEX chip 200km/302 NM - brak mocy
Nie soft się nie może posypać.
-
Prosze o analizę logów AVJ
Pogratulować tunera co robi program na niesprawnym aucie .
-
Co chwilę nie pali jeden cylinder
Błąd obwodu wtryskiwacza, jest lpg? trzeba sprawdzić wiazke i oporność wtrysku, ewentulanie zamienić wtryski miejscami.
-
Interpretacja 090,093 BFB 1.8t
Z tych już nic.
-
Interpretacja 090,093 BFB 1.8t
To raczej normalne ze w 093 jest ciągle ta sama wartość, może być czasem rożnica -+ 1 w zaleznosci ciepły zimny silnik i napiecia paska rozrządu.
-
Prośba o analizę logów - 1.8T BFB zamulone
Turbo pracuje ok, drugi log wygląda jakby byla założona nieoryginalna przepływka, jaka jest wsadzona?
-
16683 ,P0299 + logi
Zadane doladowanie góra powyzej 5 tyś jest zbyt wysokie z tego powodu może wyskakiwać błąd doładowania. Nie do końca rozumiem wskazań z zimnego silnika w engine w 001 było 33st?
-
Prośba o analizę logów 1.8T BEX chip 200km/302 NM - brak mocy
Sprawdz czy kiedykolwiek w kanale 033 wchodzą jakieś wartości procentowe czy cały czas stoi na zero, tak samo kanał 032.
-
16683 ,P0299 + logi
Zrób 002+033 i 115+118 może być na lpg.
-
Prośba o analizę logów 1.8T BEX chip 200km/302 NM - brak mocy
No to może być problem, sonda stoi w miejscu, tak samo pewnie korekty, fachura wyłączył CI wszystkie sondy pewnie...
-
Prośba o analizę logów 1.8T BEX chip 200km/302 NM - brak mocy
Turbo słabo wstaje i niedoładowuje, ale bardziej zastanawiajace jest czemu 1 sonda nie działa? błedy od niej są? auto w logach było nie nagrzane?
-
System zbyt ubogi Bank1. 1.8T
Co to za auto i silnik? bo sterownik jest z awt.
-
1.8 T AEB przeładowanie turbo
Sam sobie juz napisałeś co jest nie tak, przy odłączeniu wtyczki z n75 turbina ma ładowac nie więcej niz 0,3 bar, jeśli ładuje 0,4 znaczy że sztanga jest żle ustawiona i przez to przeładowuje.
-
Nie przyjmuje mocy bfb
Z tego co widzę to teraz spadło doładowanie w porównaniu do poprzednich logów, ale load wzrósł, więc niby powinno byc lepiej, no i mocniej cofa zapłony, paliwo teraz 95? ogólnie jakieś zmiany w jeździe?
-
Logi bex
Turbina dość mocno przeładowuje w zakresie 2,5-3 tys, jeśli szczelny podmień n75, jak bedzie tak samo program do poprawy, maf mierzy prawidłowo. zrób resztę logów.
-
16683 ,P0299 + logi
Zrob logi do odcinki.
-
Prośba o analizę logów 1.8T AWT
Zmień mechanika bo naciąga CIę na niepotrzebne koszty, sonda ma pokazywać 1,5v, nikt tu nie wspominał że z sondą może być coś nie tak...
-
TEMPOMAT nie działa- problem z diagnostyką
Jeśli masz jakiś kabel typu kkl to można samemu coś podejrzeć, nie koniecznie musi chodzić o chipowanie.
-
TEMPOMAT nie działa- problem z diagnostyką
Jeśli wszystko sprawne a nie działa to trzeba jeszcze sprawdzić czy program w tym aucie nie był modyfikowany.
-
Wyciek paliwa i czuc benzyne z przodu
Ktoś wcześniej podpowiedział w czym może być problem, wymień filtr paliwa, to że nie widać wycieku przy filtrze nie znaczy że jest ok, filtr jest połączony rurkami z evapem i jak puści tym wyjście co nie trzeba to tak właśnie się dzieje. Kup filtr z ASO i tyle.
-
Prośba o analize logów,brak mocy,chyba?
Nie ma to zbyt wielkiego sensu, najpierw sprawdz podstawowe rzeczy przed wymiana czegokolwiek.
-
Prośba o analize logów,brak mocy,chyba?
Pompuj za przepływką, tylko odepnij odme z tipa, nie zatykaj przed przepustnica.