Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz13

  1. To nie jest seryjny soft avj, co do logów to turbo słabo wstaje, a przepływka zaniza wskazania.
  2. Logi wygladaja w normie, nie ma problemów.
  3. Łukasz13 odpowiedział(a) na Barthezz90 temat w Audi A4 B5
    W anb nie ma żadnego problemu z wgraniem mapy, zapytaj kogoś kto ma pojęcie o 1.8t.
  4. Turbo nadal kiepsko wstaje, do tego nadal ubogo i mały przepływ.
  5. Przepływomierz bardzo marnie wskazuje, wiec albo dziura przed turbina albo przepływka do wymiany.
  6. Łukasz13 odpowiedział(a) na M_arcin1305 temat w 1.8T
    Jak korekty nie działają to musi być błąd, jak nie ma znaczy soft zjebany, wróc do serii.
  7. Łukasz13 odpowiedział(a) na Revont temat w 1.8T
    Zacznij od zrobienia logów dynamicznych.
  8. Łukasz13 odpowiedział(a) na M_arcin1305 temat w 1.8T
    Z jakiego powodu sonda nie wprowadza korekt? Błędy są? Bez działającej sondy to nie będzie to dobrze działać
  9. Napisałem co musisz zrobić , nikt nie zdiagnozuje Ci tego jeśli nie wiadomo co tam za bigos w programie jest.
  10. Przecież to nie kwestia n75 tylko przez błąd mieszanki auto wchodzi w tryb awaryjny żebyś nie ugotował tego silnika, sprawdź czy błąd wyskakuje po jeździe na samym pb, jeśli nie to problem jest w regulacji lpg.
  11. Kiedy zaczęły sie problemy? przepływka na jałowych obr pokazuje za duzo, sonda ma dziwne napięcie, szczególnie w dolnych partiach obr. Najłatwiej zdiagnozować to seryjnym softem i seryjnymi wtryskami.
  12. Ogólnie to zastanów sie dobrze czy chcesz robić tego czipa u kolegi który nie ma zielonego pojecie o tym aucie, ani diagnostyce . W tym momencie pompy paliwa bym sie nie czepiał, problemem jest uboga mieszanka spowodowana przez zaniżający przepływomierz lub nieszczelność, zacznij od sprawdzenia szczelności dolotu potem przepływka nowa. Turbo wstaje tragicznie, więc pewnie popękane żeliwo, do tego pewnie zatkany katalizator. Pompy se zostaw na pozniej.
  13. Auto po programie, jak wyrzuca błąd kata to kat nie działa , a patrząc na to ile cofa zapłony to możliwe że zawalony. Więc zacznij od jego wywalenia bo na dłuższą metę z taki zapłonem to auto nie pociągnie.
  14. Dobra nadal te same logi, jesli to bfb to pewnie te logi na końcu, generalnie auto jest po programie, ma padnietą pompe paliwa.
  15. Napisz o które logi chodzi bo wrzuciłeś z dwóch aut.
  16. Na którym cyl to wypadanie? Takie objawy najczęściej oznaczają problemy z głowicą.
  17. Błąd od napinacza, nie zmienia fazy, błąd tymczasowy czy stały? z odpalaniem raczej niewiele wspólnego.
  18. Doprecyzuj czy błąd wywala na na pb i lpg czy tylko na lpg.
  19. Chodzi o sondę za katalizatorem po stronie kierowcy.
  20. Łukasz13 odpowiedział(a) na camel669 temat w 1.8T
    Efekt będzie taki że będzie inny blad.
  21. Nie telepie budą od 2800 w góre?
  22. Łukasz13 odpowiedział(a) na camel669 temat w 1.8T
    Nie wiem to To Twoja decyzja, jesli znowu chcesz przekładać napiancz i tracić kolejną kase ok to Twoje pieniądze, za ten napinacz dostaniesz zwrot czy dostaniesz drugi na gwarancji? Najprostszym wyjsciem z tej sytuacji to jest odłaczyć wtyczkę z tego napinacza, wyłaczyć fazy w sofcie i jezdzic, czyli wracamy do tego samego punktu na początku w którym mówiłem Ci żebyś założył napinacz bez zmiennych faz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.