Treść opublikowana przez Łukasz13
-
Proszę o ocenę 1.8t AVJ
To nie jest seryjny soft avj, co do logów to turbo słabo wstaje, a przepływka zaniza wskazania.
-
1.8T AVJ mało mocy, prośba o analizę logów
Jest ok.
-
B6 1.8T AVJ logi po remoncie
Logi wygladaja w normie, nie ma problemów.
-
Chip tuning 1.8t ANB
W anb nie ma żadnego problemu z wgraniem mapy, zapytaj kogoś kto ma pojęcie o 1.8t.
-
B6 1.8T AVJ logi przed chipem
Dobra robota...
-
B6 1.8T AVJ logi przed chipem
Turbo nadal kiepsko wstaje, do tego nadal ubogo i mały przepływ.
-
Prośba o interpretację logów 1.8t 150km
Przepływomierz bardzo marnie wskazuje, wiec albo dziura przed turbina albo przepływka do wymiany.
-
logi bex
Jak korekty nie działają to musi być błąd, jak nie ma znaczy soft zjebany, wróc do serii.
-
Check Engine ¬ ¬ 17536
Zacznij od zrobienia logów dynamicznych.
-
logi bex
Z jakiego powodu sonda nie wprowadza korekt? Błędy są? Bez działającej sondy to nie będzie to dobrze działać
-
B6 BFB 240km analiza logów statycznych i dynamicznych
Napisałem co musisz zrobić , nikt nie zdiagnozuje Ci tego jeśli nie wiadomo co tam za bigos w programie jest.
-
Co jakiś czas odcina N75
Przecież to nie kwestia n75 tylko przez błąd mieszanki auto wchodzi w tryb awaryjny żebyś nie ugotował tego silnika, sprawdź czy błąd wyskakuje po jeździe na samym pb, jeśli nie to problem jest w regulacji lpg.
-
B6 BFB 240km analiza logów statycznych i dynamicznych
Kiedy zaczęły sie problemy? przepływka na jałowych obr pokazuje za duzo, sonda ma dziwne napięcie, szczególnie w dolnych partiach obr. Najłatwiej zdiagnozować to seryjnym softem i seryjnymi wtryskami.
-
B6 1.8T AVJ logi przed chipem
Ogólnie to zastanów sie dobrze czy chcesz robić tego czipa u kolegi który nie ma zielonego pojecie o tym aucie, ani diagnostyce . W tym momencie pompy paliwa bym sie nie czepiał, problemem jest uboga mieszanka spowodowana przez zaniżający przepływomierz lub nieszczelność, zacznij od sprawdzenia szczelności dolotu potem przepływka nowa. Turbo wstaje tragicznie, więc pewnie popękane żeliwo, do tego pewnie zatkany katalizator. Pompy se zostaw na pozniej.
-
Prośba o analizę logów i podpowiedź
Auto po programie, jak wyrzuca błąd kata to kat nie działa , a patrząc na to ile cofa zapłony to możliwe że zawalony. Więc zacznij od jego wywalenia bo na dłuższą metę z taki zapłonem to auto nie pociągnie.
-
Prośba o sprawdzenie logów - 1.8T BEX +LPG
Zrób kolejne logi.
-
Prośba o analizę logów 1.8T BFB
Dobra nadal te same logi, jesli to bfb to pewnie te logi na końcu, generalnie auto jest po programie, ma padnietą pompe paliwa.
-
Prośba o analizę logów 1.8T BFB
Napisz o które logi chodzi bo wrzuciłeś z dwóch aut.
-
Wypadanie zapłonu tylko na zimnym, wolno schodzi z ssania.
Na którym cyl to wypadanie? Takie objawy najczęściej oznaczają problemy z głowicą.
-
Błąd napinacza
Błąd od napinacza, nie zmienia fazy, błąd tymczasowy czy stały? z odpalaniem raczej niewiele wspólnego.
-
ALT błąd sondy lambda
Doprecyzuj czy błąd wywala na na pb i lpg czy tylko na lpg.
-
Błędy od sondy lambda 3.0v6
Chodzi o sondę za katalizatorem po stronie kierowcy.
-
Błędy 17748 i 16395
Efekt będzie taki że będzie inny blad.
-
Logi do analizy 1.8T BFB
Nie telepie budą od 2800 w góre?
-
Błędy 17748 i 16395
Nie wiem to To Twoja decyzja, jesli znowu chcesz przekładać napiancz i tracić kolejną kase ok to Twoje pieniądze, za ten napinacz dostaniesz zwrot czy dostaniesz drugi na gwarancji? Najprostszym wyjsciem z tej sytuacji to jest odłaczyć wtyczkę z tego napinacza, wyłaczyć fazy w sofcie i jezdzic, czyli wracamy do tego samego punktu na początku w którym mówiłem Ci żebyś założył napinacz bez zmiennych faz.