Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KrzysiekA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KrzysiekA4

  1. Arek robota z polishIworks pierwsza klasa tylko dlaczego wlepa rejestracji się wkleja:thumbdown: tam jest orzełek chyba że patron:grin:.Ogóle:thumbup1:
  2. Miłe uczucie jak poniżej 2k na obrotocie ciągnie do przodu:decayed:,moje coś zaczyna gwizdać(słychać jak zasysa,po odpuszczeniu) po czyszczeniu chyba przesadziłem:facepalm:
  3. Czujnik czujnikiem organoleptyka też dobra sprawa:naughty: ---------- Post dopisany at 00:26 ---------- Poprzedni post napisany at 00:25 ---------- Robert turbina się nie zapiecze to nie benzyna:wink:
  4. :polew:no nie,ale psów wieszanych nie widziałem przy ingolstadt z napisem AFB,AKN,AKE
  5. oliwe trzeba sprawdzać przed jak i po,dużo to mówi o kondycji silnika:wink:
  6. Robert do naszych się nie dolewa tylko wymienia ale to jedna z bardziej awaryjnych jednostek w audi więc.....
  7. Heh no to niezły masz tempomat obyś błysków za dużo nie łapał
  8. No to musiałeś docinać u mnie bak do rezerwy 900km przy tempomacie na 130km/h(szwabowo nie wybacza)
  9. Tylko później bez płaczu że z trasy wypadłem i urwane koło:facepalm:
  10. Ta ta a ile do kawy dosypałeś
  11. Tys to jest:facepalm:ja się o swoją nie martwię:wink:wsiadam i jadę bez stresowo 2k km za razem ostatnio:kox:tylko olej i paliwo ostatnio daje mi po kieszeni:grin:
  12. Czyli skrót BT "bez tematu"audi a powinno być ABT ,Ja Twoją oblukam
  13. Może naszymi wystartujemy:grin: ale opcja dobra:wink:
  14. :decayed:Twój jakoś jeździ od wielu lat,to i mój pojeździ.Osłony to już nie zobaczyłeś nie?? tylko motorownia Ci w głowie:doh:.Na BT zobaczysz i lampy w aucie
  15. No to maszynka i lecimy:polew:m3 pasta i heja:grin: ---------- Post dopisany 10-03-2014 at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany 09-03-2014 at 23:40 ---------- Patryś na spocie podsuną pomysła na taka miejscówkę Race Planet Delft contact | Race Planet jak dla mnie wygląda to nieźle 4 poziomy:kox:można poszaleć:banan:zebrać ekipę rezerwacja i mamy dobrą zabawę(dla naszych połówek również)
  16. Możliwe że mi pomożesz w locie kusicielu:grin: ---------- Post dopisany 10-03-2014 at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany 05-03-2014 at 15:20 ---------- Wpadło cosik takiego,zajebiaszcza osłona na wspomaganie:banan: przed BT do zamontowania Lampy również do zamontowania bez sprysków(niech się dzieje wola boska) Mimo róznych opini na temat jednostek 2.5V6 nadal śmiga jak ta lala:banan:
  17. Chłopie a jeździj sobie swoim traktorem o nawet 5 razy lepszym:wink:(bezawaryjności oczywiście) Jeśli ktoś szuka po omacku(lub wie lepiej od mechanika) to tak można wydać grubą kasę.Mając porządnego fachowca(który choć trochę umie czytać książkę i potrafi to przełożyć na motorownie)nie ma obawy że coś się podzieje.Bez szukania "magików"(co skroją jak za zboże),nie róbmy z tego F1:polew: Co do hydro temat znany od dwóch dekad:wink:i firma INA już coś od dawna ma,na przeciw temu problemowi:grin:,(głównym problemem był olej long life,wymiana oleju w tym silniku jest ważna,chodzi właśnie o słabe smarowanie:kwasny:zapchana "szmaciana odma"itp) Wmawiać możesz co chcesz:wink:na tamte lata konstrucyjnie auto przewyższało inne silniki(z innych koncernów)nawet "głupią 6 biegową skrzynią"nadbieg miażdży:wink:nowatorskie ułozenie V w dieslu(wyścigi z BMW),oczywiście nie obyło się bez błedów(gdy się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy)i tak powstała fama o 2.5TDI wałki hydro itp gdzie połowa tutaj opisujących nawet nie widziała co siedzi pod deklami i co z czym się gryzie ale znajomy widział i 12k wydał. Wrzucić softa można ale czy przy mojej serii(przy tych samych koniach) będziesz miał to samo spalanie i wyżyłowanie silnika?? Mała prośba jeśli ma ktoś "opluwać" ten silnik to niech to robi ktoś co miał z nim doczynienia a nie od teoretyków co znajomy miał
  18. Ile ludzi tyle opinii,ja jestem zadowolony z tego silnika mimo jego wad.Chyba że się rozpadnie na pół na środku drogi:grin:
  19. tą wymianę zrobiłem bez awarii lub drastycznej potrzeby wymiany nadal części można włożyć i auto będzie na tym chodzić,zrobiłem to pod robaka:grin:.Ta "przygoda" była na moje widzi mi się,stare części nadal trzymam bo nadają się do użytku(wymieniając wałki bez hydro dla mnie:thumbdown:) ---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ---------- Mogę Ci je wysłać do oceny jak chcesz:grin:
  20. Patryk ma garaż można troche lakieru spalić u niego na próbę kto pierwszy:naughty:
  21. Powiedzmy sobie szczerze cała sobota i trochę niedzieli dolicz preparaty nie jest za dużo jak dla mnie,prawie koszta
  22. Zadowolony z efektu??
  23. Możliwe że to ta sama osoba bo ja też o dziewczynie mówie ale nie znam jej osobiście,podobno ma dużo sprzętu i zna sie na robocie:wink:
  24. Mam zamiar kupić maszynkę tylko do tego pasty i inne duperelki,kasy jak lodu potrzeba:facepalm:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.