Treść opublikowana przez KrzysiekA4
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
Robert prawie 400 euro na 3 miechy:facepalm: 1600 rocznie plus moje opłaty w Polsce w 2k się mieszczę rocznie:facepalm:trochę przesada:kwasny:Chyba zmienie kraj:grin:
-
[C5 2.5Tdi Ake] - Wałki, Smarowanie Silnika
Damian nie załamuj się:wink:u mnie przy zdjętej misce też był "lużny",ułamałem przy okazji delikatnie osłonę plastikową Kolektory namoczyć w benzynie na noc i rano trochę się pobawić w błotku:grin: inni wypalają ale bym nie ryzykował Świece sprawdź czy mają napięcie,u siebie miałem tak że świece dobre a prąd do nich nie dochodził
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
Robert ale nie podjąłbyś się modowania?? Z wydechem to chyba w czarny mat swoją końcówkę zrobię bo faktycznie może tyłek kopcić ---------- Post dopisany 07-04-2014 at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany 06-04-2014 at 14:33 ---------- Moja audiczka chyba pod młotek idzie:facepalm: celnicy łapanki robią,masakra:facepalm: moje pytanie ile mogę krzyczeć za swoje pudło??
-
spadek mocy- wrazenie
Kolego rogerwro,w jakim stanie masz przelewy??pęcherzyki powietrza masz non stop widoczne czy tylko po odstaniu auta np.całą noc a po odpaleniu i ich nie widać??nie bagatelizuj tego problemu bo jak kolega pisał wyżej koszty mogą być odczuwalne:kwasny: I zrób dynamiczne logi,pożycz od kogoś lapka Filtr powietrza się wymienia,jak masz nasadke torx(nie pamiętam numeru:kwasny:) z dziurką w środku żeby odkręcić przepływkę to ją bez dotykowo przeczyść(ja czyściłem spray-em do hamulcy:grin: jakimś antystatycznym preparatem)ale logi dynamiczne jaśniej by tu coś pokazały:wink:
-
Kopci po odpaleniu
Drogi kolego ksimazaki,czy ten problem z dymieniem pokazał się po zimie i w wilgotne dni??ile km robisz tym autem od punktu a do b??czy obroty silnika gwałtowne spadają po tych 10 sec?? Jak możesz to wrzuć zdjęcie dekli na forum,jeśli to jest faktycznie olej to moim zdanie uszczelki puszczają i dekle do wymiany:kwasny: ale foto by wyjaśniło sprawe:wink:
-
Regenracja pompy wtryskowej 2.5TDI AFB w Warszawie
Myślę że jak tam się zapytasz to ktoś się zgodzi http://a4-klub.pl/mazowieckie-86/spociki-warszawskie-wtorki-g-19-00-ch-promenada-najwyzszy-zadaszony-poziom-13/index3218.html#post4188395
-
Regenracja pompy wtryskowej 2.5TDI AFB w Warszawie
Turbo możesz sprawdzić przy odpalonym silniku zdjąć przewód podciśnienia i zobaczyć jak gruszka reaguje(idzie płynnie czy ją przycina). Co do reszty to możemy na sprzęgle kończyć wywody co tam się dzieje:kwasny:.Weż auto zagadaj z kimś z forum lub kto ma kabel z programem i szybkie logi,zajmie to około 10min przy dobrej ręce:wink: a będzie kawa na ławie a nie gołąb na dachu:grin:
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
Kogo myślisz jeszcze do tego grona zaliczyć??
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
No nie ma go obecnie na forum a Prezesa stresuje w weekend:kwasny: napiera na mnie ale pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć.mam nadzieje że nie masz jakiś żaluzji że dałem Twoją kandydaturę na moda??
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
Tak własnie myślałem nad końcówką ale cały remus:wink:brzmi lepiej:decayed: Szkoda Artur że tak szybko odpadasz z modowania:grin:przydałby się patron nad 2.5 który posiada tą jednostkę parę ładnych lat:wink: inne działy mają takowych i jakoś to działa:naughty:
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
No ja dałem ciała z tym:facepalm:tak to jest jak się siedzi zagramanicą i ktoś odbiera paczki:kwasny:czekam finału na aucie powinno się prezentowac na bogato:decayed: ---------- Post dopisany at 04:41 ---------- Poprzedni post napisany at 04:39 ---------- kulturka Pane była....lampka wina i godzinne rozmowy o ludzkiej egzystencji Oj tam Robert,trzeba się gdzieś spotkać i z Tobą :drinks:Artur Ty tu juz nie bajeruj o żywotach:grin:mało czasu a dużo się działo(łącznie z aferą polarową:kwasny:ale Darek załatwił to pogodą) i tylko moją lewą głowicę(od przodu) skarcił:decayed:bo dzwoni:whistling:choć jako jedyny z posiadaczy 2.5 obczaił na żywo jak to u mnie wygląda:wink: Ps.Chce dać wasze kandydatury na modów w dziale 2.5 diesel co wy dwaj na to?? ---------- Post dopisany at 05:59 ---------- Poprzedni post napisany at 04:41 ---------- Co myślićie o tym wydechu do 2.5 Na forum do kupienia http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/a4-b5-lusterka-srebrna-satyna-ala-rs4-wydech-remus-tylne-slupki-sedan-amorki-1ba-323270/ tylko nie wiem w jakim do końca stanie i czy zakup wart ceny i zachodu,krzyczy 150 a było 300,200 teraz 150.Poczekać na 100??
-
Brak mocy, głośna praca
Jak tam sprawa stoi??złożone auto??jak tam z Twoją hydro zagadką
-
Demontaż Turbiny
Jak uszczelki w cenie to w 150 max za usługę bym się zgodził
-
Brak mocy, głośna praca
Marlon jak Ci już wystarczy to po co brniesz dalej ten motor sie diagnozuje i leczy na podstawie logów bo inaczej fortune można zostawić u mechaników(mam to szczęście że mój mechanik nie każe mi płacić 300% za to że grzebie w warsztacie:grin:) Z własnego doświadczenia nie żałuje że blokady miałem przy każdym konkretnym grzebaniu w motorowni,na sztywno ustawione,pewna praca i pali od kopa(chyba że acu w zime powie umieram:grin:)dodam że ori też musiałem przyszlifować (nie wchodził do końca zestaw v6 v8) Co do wtrysków,wystarczy dziura w dolocie i korekcje masz w kosmosie.Dobrze trafiłeś że chłop nie wzioł ich do naprawy i nic nie zrobił i na koniec jeszcze raz:vaglogi:,oczywiście jak złożysz wszystko aby działało:grin:
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
:grin:wyrezam nadkola:polew:mam na stanie takie 21''
-
Brak mocy, głośna praca
Jak dla mnie troche za mało:kwasny:, wrzuć filmik (co i jak brzęczy)również jak będziesz miał pod ręką logi to:vaglogi: aktualne dla porównania i wrzuć na forum. Jakieś błędy??Przepływka sprawdzana??sprzęgło nie ślizga??. Na blokadach rozrząd??jaki kąt miałeś po ustawieniu rozrządu?? Ps.Ogólnie szkoda że drugiego dekla nie zdjąłeś jak miałeś juz przewody zdjęte:kwasny: i co wymagasz od auta z 1998r??one posiada nie wiele niżej fabrycznie:grin:zamontuj robaka będzie kop,tylko czy motorownia wytrzyma:kwasny:wycieki itp:facepalm:
-
2.5tdi ile pali
Artur ja u siebie nawet nie biorę od kierowców,jedynie dystrybutor V-power shell:wink:
-
Spoty Holandia i okolice
Ja jestem za:wink:zdąże się odkuć po PL:grin: ale sierpień chyba OEM+2014:wink:
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
Już oglądałeś moją lampę?? Śmiej się Kowi śmiej,jak dla mnie to było:shock3: teraz jest:stupid2::whip2: a ma być:toon:to tak w skrócie:grin: ---------- Post dopisany at 04:28 ---------- Poprzedni post napisany at 04:11 ---------- Mam problem z wyborem,na zimę już mam:grin:
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
Wiem Grześku:facepalm:dałem ciała na maxa:bicz:,byłem wtedy w NL i teściu odbierał położył ją w kąt a ja po jakiś 4 tyg dopiero przyjechałem i też się zajarałem jedną lampą bo i kostki kupiłem a były w drugiej lampie:facepalm:.Jakoś się dogadamy mam nadzieje że da się ją naprawić,wierze w Ciebie,nie zdążyliśmy spokojnie usiąść spokojnie na BT,ale jeszcze będzie okazja Ciebie spić i pogadać na spokojnie:wink:. Reszta PW:wink:
-
2.5tdi ile pali
Podjadę kiedyś do Ciebie z bańką jadąc z NL,nadgonie trochę ale....
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Pane.......... toć ja od tego typa z foty ze 2 razy większy jestem
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Arturoo coś Ty z tą kozą żeś robił,mam nadzieje że nie popuściła w trakcie dojenia:grin: Co do akcji polarowej,kto to zrobił życzę chronicznej awaryjności:naughty:
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
Zrobie dziś fote w pracy ile mam do wyboru aby wyciszyć kabine:polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
w większości mnie widać tylko Filmik spontaniczny nie odbieraj tego osobiście:whistling: