Treść opublikowana przez KrzysiekA4
-
3 DUŻE PROBLEMY proszę o pomoc.
Osłonę pod silnikiem masz??Co do klimy jaki błąd??Pompa wspomagania do wymiany,czy zregeneruje.Jakie koszta??
-
Długo kręci na rozgrzanym silniku
Darek według mnie ten opornik był zastosowany po to aby auto non stop widziało że auto jest zimne (poniżej 7 stopni C. świece grzeją). Gdzieś na forum czytałem o takim patencie z przełącznikiem aby auto odpalało jakby było -20 :kwasny:szukajcie a znajdziecie:wink:.Jak dla mnie to ponie kont druciarstwo powód złego odpalania został Polskim sposobem "zwalczony":facepalm:
-
A4 B6 2.5 TDI AYM 2001r.
Życzę bezawaryjności:wink:. Oto lektura dla Ciebie http://a4-klub.pl/2-5-193/2-5-krazy-wokol-silnika-zla-opinia-274692/ tam masz wiele odpowiedzi:wink:
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Kowi maszyna wypasiona na maxxxa trzeba słać w świat :naughty:Popieram lepsze foto:decayed:nie chowaj sweet front-u:jerk: dupeczkę już nam pokazałeś pokaż twarz:grin:
-
Spoty Holandia i okolice
Dokładnie tu https://www.google.pl/maps/@51.5219153,4.7567158,16z dla odświeżenia ---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ---------- Michał macie około 60km:wink: Ps.Chłopaki ładnie walczyliście na dzień króla:grin:,jakieś foto macie??
-
3 DUŻE PROBLEMY proszę o pomoc.
Paweł,w zbiorniczku jest wskaźnik i jak kolega wyżej napisał jest pewien ogranicznik,więc ściągnij różnicę strzykawką to jest tak samo jak z olejem za mało czy za dużo jest po prostu nie dobrze:wink: Co do obrotów dobrze że coraz lepiej,Białego dymu już nie ma??
-
spadek mocy- wrazenie
Jak na razie niech wymieni ten przewód(będzie pewność że układ szczelny),pompkę możesz kupić w PL za mniejszą kwotę(i tak jedziesz w maju do PL).No chyba że załatwi wszystko jak należy:decayed:
-
Spoty Holandia i okolice
Miejscówkę widziałeś koło granicy??fajne jeziorko i plaża suuuper.Teraz z Tobą,Pawłem i Tomasz z Antwerpii robicie sporą grupę z Belgii można zrobić coś bliżej granicy z NL.Plażing z grilingiem lato za pasem:wink:.Możemy ustalić jakiś weekend w nie długim czasie:decayed:Kobiety zajęłyby się grillem i dziećmi a my autami i dorzucaniem węgla do grilla:grin:
-
3 DUŻE PROBLEMY proszę o pomoc.
Ad 1) miałem podobne objawy jak mi się zsunął wąż od inter coolera tylko kopcil na czarno ale objawy braku mocy i obrotów te same,Do sprawdzenia cały dolot Ad2)Najlepiej zapytać w dziale od klimatyzacji:wink: Ad3)Jak dla mnie padająca pompa wspomagania,mam wrażenie że płyn był wymieniany już po takowych dźwiękach (próba odratowania sytuacji) Dodatkowo jak kolega Rogerwro napisał zobacz co vag Ci powie,z pewnością brak mocy nie został bez śladu:wink:
-
Kopci, szarpie i słabo odpala w ciepłe dni.
Ok Acu to skrót do akumulatora zgadza się Błąd już jakiś mamy,więc tak (00)stały czy (10)przerywany??Wyjmij przepływomierz,wiesz jak??masz torxy??. Posprawdzaj łączenie(tzn wyjmij wtyczkę od przepływomierza i posprawdzaj styki)uważaj aby nie wyłamać zabezpieczeniaMożna go przeczyścić bezdotykowo,ja czyściłem spray-em do hamulców(2-3 z pewnej odległości popsikać preparatem)można użyć innych preparatów czyszczących do elektroniki(antystatyczne) Jak z logowaniem masz problem to zapraszam do lektury http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/ Dobrze jakbyś zlogował blok 4 bs(wyeliminujemy zły kąt wtrysku)
-
Co to jest za część?
Daniel nazwałbym to "trójnik(plastikowa złączka) podciśnienia do serwa,element który łączy serwo z przewodami podciśnienia.Konkretnie przy grodzi od strony komory silnika". Myślę że spokojnie zostaniesz zrozumiany w ASO lub w jakiejkolwiek hurtowni(podając model auta i rocznik:wink:).Jak mam problem z nazwą posiłkuje się położeniem i jak na razie u mnie się to sprawdza:grin:
-
Kopci, szarpie i słabo odpala w ciepłe dni.
Superbohaterze na miły początek :vaglogi:czy masz jakieś błędy i na rozgrzanym silniku logi 4bs. Acu sprawne,filtr paliwa kiedy wymieniany,paliwo dochodzi tak jak potrzeba?? Dodatkowo trzeba trochę poszukać tematów było już mnogo:wink:
-
spadek mocy- wrazenie
No ja wczoraj też zdjąłem osłonę i mały bombelek miałem(z ala cienkiego rosołu:grin:) ale w trakcie pracy silnika nic nie idzie:banan: Dodam tylko że radość Michała jak auto zapaliło i powietrza ani grama w przewodzie,przypomniała mi moją radochę jak auto po wymianie rozrządu zagadało:grin: uczucie bezcenne:naughty:
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Zaje...ty efekt,furka się prezentuje:kox:
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Jestem ciekaw efektu:naughty:
-
[B6 AKE] moja nowa bestia quattro, 180 kucy !
Witam,oblukana na żywo i powiem że zadbana widać że dbasz o auto,felga robi fajny efekt:wink:Wiadomy przez nas problem do załatwienia i furka dla Twojej rodzinki jak najbardziej na tak. Bezawaryjności i szerokości:wink:
-
spadek mocy- wrazenie
Michał,Ty go odpaliłeś nie ja:wink: Problem nadal jest mam nadzieje że jak mówiłeś i piszesz zostanie załatwiony w najbliższym czasie:whistling:. Przez chwile było ok(nawet przy wyższych obrotach) sam widziałeś ale nadal łapie lewe powietrze:kwasny: i bez (sory za słowa)"druciarstwa na opaskach w nadkolu"(widziałeś jak ruszałem przewodem w nadkolu co się działo) i w razie czego wymiana pompki paliwa w baku to temat zostanie ogarnięty.Wyeliminować jakiekolwiek przecieki(tak jak rozmawialiśmy nawet dorobić miedziany,alu,najlepiej ORI) jako pierwsze jak nie pomoże to szukać u źródełka:wink: Ps.Z mojej strony to dziękuję za miłe przyjęcie mojej osoby i za możliwość obejrzenia dwóch fajnych audiczek:wink:Pozdrowienia dla całej gromadki:decayed: i w razie czego do zobaczenia na Spocie NL/BE http://a4-klub.pl/reszta-swiata-102/spot-holandia-okolice-310878/ :wink:sory za OT
-
[B5 AJM] OGrowóz
No do 288 nie podejdziemy ale 256 to juz coś bo przód można zrobić na spokojnie do 312 + ,i będzie cosik lepiej hamowało(odczuwalnie)
-
[B5 AJM] OGrowóz
Kudalty coś pisał do deva w tej sprawie i nic nie wymyślił a tu takie zajedobre info że coś można w fwd zrobic:decayed:
-
[B5 AJM] OGrowóz
To już jestem ciekaw:kox: dawaj coś więcej detali:naughty:
-
[B5 AJM] OGrowóz
Nazywasz zderzakiem te poklejone resztki plastiku?
-
[B5 AJM] OGrowóz
jak to mówią jak się popieści to i się zmieści:grin:
-
[B5 AJM] OGrowóz
Robert do ogarnięcia:wink: trochę chęci i czasu:decayed:
-
[B5 AJM] OGrowóz
W takim układzie do przedlifta wpycham:decayed:
-
[B5 AJM] OGrowóz
Robert,wepchałeś to w zderzak poliftowy??