Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KrzysiekA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KrzysiekA4

  1. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na krystian_9595 temat w 2.5TDI
    Post 9 świąteczny prezent dla auta:grin:odtłuszczacz,ciśnienie na mokro:wink: http://a4-klub.pl/2-5-193/wymiana-rozrzadu-cos-wiecej-2-5tdi-krzysiekgoz-309444/ Robiłem to przed naprawą(wałki i rozrząd a wyszło co wyszło) auta żeby się nie usmarować za bardzo:wink:
  2. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na rogerwro temat w 2.5TDI
    Witam:decayed:ten drugi filmiki mnie załamał :facepalm:pierwsze pytanie jesteś w BE??mamy od siebie jakieś 88,4km:wink: ale do rzeczy,jak dla mnie spadek mocy jak najbardziej uzasadniony (zlokalizować i wyeliminować łapanie lewego powietrza:rant:) Zaworek znajduje się na filtrze paliwa (drugi filmik 44sek.)czarny z metalową zawleczką :wink:przy odpalonym silniku delikatnie(z wyczuciem) nim poruszaj na boki jak syczy to nie dobrze:kwasny: Przewody paliwowe do naprawyobstawiam że tu tkwi problem Za dużo pęcherzy nie polecam żadnej dłuższej lub dalszej jazdy:kwasny:przy takim stanie. Wisko chodzi cały czas i tak ma być Ja jade do Polski 1.3k i około 13 godz. auto pracuje non stop i ma 93C max
  3. Cześć Łukasz gdzie Ty za tą granicą siedzisz??może ktoś nie daleko Ciebie z forum ma kabel:wink: Bez diagnozy,powodów może być wiele:kwasny:np Przepływka do czyszczenia,Zamiana n75 z n18 itp Turbo bardzo słychać?? Na dobry start tu masz cały schemat podciśnienia wsio do sprawdzenia:wink: http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/b5-b6-tdi-schemat-wezy-podcisnienia-silnikow-afb-ake-akn-aym-bau-bdg-bdh-bfc-48493/ sprawdź tez rurę gumową co idzie od klapy gaszącej do IC:wink: Dodam że jeżdżąc na błędach auto jest na mapach awaryjnych:kwasny:
  4. Sławek patrząc na Twój projekt to wypas jakich mało US robi robote:naughty:,tyłek:kox:.Ogólnie auto na wypasie:wink:
  5. Jeśli jest konkretny błąd i dodatkowo symptomy,trzeba wymienić. Dziwi mnie jednak że mechanik nie stwierdził co to jest:facepalm:
  6. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na rogerwro temat w 2.5TDI
    Filtr według mnie do wymiany,ja osobiście wymieniam co wymianę oleju tzn.10k km Ja co 4 bak używam STP do wtrysków tutaj masz lekturę http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/dolewanie-mixolu-badz-innego-oleju-diesla-262461/ Przepływkę możesz odpiąć i zobaczysz czy jest zadowalająca różnica(choć wątpię bo wygląda na sprawną) Logi 4 ns i bs robiłeś na rozgrzanym silniku?? Teraz najważniejsze,jeśli nie pozbędziesz się powietrza z układu paliwowego to jest duże prawdopodobieństwo że......... pompiarz za rzucenie Twojej pompy na stół skasuje 500zł a co dalej,to się dowiesz od niego za co wziął dodatkowe 2k zł gratis info co zrobił(eliminuj krok po kroku gdzie to powietrze może mieć źródło)
  7. Przy okazji skleiłem go bo był pęknięty:kwasny: i OOOO błyszczy nie ma to jak szczoteczka i trochę pasty do zębów:grin:
  8. Rogerwro mam tu jeszcze Twoje z innego tematu tu myslę bardziej się przyda 3,4,11 BS 4bs VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 3bs VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 11bs
  9. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na rogerwro temat w 2.5TDI
    Widzę że temat już ruszony w diagnostyce:wink: http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/prosze-analize-logow-dynamicznych-324755/#post4204891
  10. Ładniesze by było z białym fis-em:wink: ale poświetlanie białe też i rameczki na licznikach,będzie wyglądało:naughty:
  11. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na przemo v6 temat w 2.5TDI
    Przy zatkanej odmie miałem tak że białą chmure puścił na parę samochodów albo jak rura z IC do klapy gaszącej spadła to maks 90 i czarno z mną:grin:z rana widać że to para bo nie ma aż takiej gęstości gazu(białego,szarego,czarnego)
  12. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na przemo v6 temat w 2.5TDI
    +10
  13. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na krystian_9595 temat w 2.5TDI
    Podrożały ostatnio:kwasny: na dzień dzisiejszy 2550PLN,chyba się sprzedają za dobrze:grin:
  14. Robert już nic z nimi nie zrobie:facepalm:(jedynie sprzedam:grin:),w PL już tylko spryski i bixy:banan: od Grześka
  15. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na krystian_9595 temat w 2.5TDI
    Poka swoje to ocenimy:wink:bo te już trochę leżą:kwasny:widać na zdjęciu wyjechany górny:kwasny:poproś o konkretne zdjęcia poszczególnych wałków,bo to foto nie daje za dużo do oceny:kwasny:.To moja opinia może ktos co się zna napiszę co zrobić
  16. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na przemo v6 temat w 2.5TDI
    Piszesz o świecach do wymiany:eusathink:,zwróć uwagę jak przekaźnik "strzeli"(po odpalonym silniku komora spalania jest dogrzewana)około 1min. po odpaleniu,będziesz słyszał w środku:naughty:wyjdź z auta i zobacz czy dalej kopci. To nie zmienia faktu że auto do uszczelnienia,bynajmniej z góry:wink:
  17. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na przemo v6 temat w 2.5TDI
    U mnie też kopci chwile i póżniej to już tylko czarna chmurka przy bucie:grin: Tu jest wątek który może wyjaśnić Ci problem http://a4-klub.pl/2-5-201/kopci-odpaleniu-307669/#post4198245 ostatnie posty myślę że mogą dotyczyć Twojego auta przynajmniej z kopceniem,kolega ksimazaki uszczelnił dekle i problem zniknął.:wink:Ubytek oleju nie dobra sprawa:kwasny:
  18. Na niedzielną nudę jak znalazł Efekt prawie końcowy na przywitanie lamp od Gwertego:banan:jeszcze spryski:naughty:
  19. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na marlon temat w 2.5TDI
    Marlon czytając Twojego posta w momencie "Passat" krew mnie zalewała ale pod koniec(teraz passat jest popsuty)tylko:polew:.Znalazła się następna osoba zadowolona z tego motoru:wink:.Jeśli wałki i hydro nie są tragiczne to nie warto wymieniać(jest to jednak spory koszt):wink:a z tego co widać ktoś już to robił jakiś czas temu:whistling:.Bezawaryjności:decayed:
  20. Proszę tu masz wszystko ładnie opisane http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/
  21. ,VP również,w Polsce to ćwiartki skupują ---------- Post dopisany 13-04-2014 at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2014 at 23:22 ---------- Z nudów przed niedzielnym obiadem..... Nie wiem do końca czy malować cały czy OOOO zostawić w chromie:eusathink:
  22. Fajna baza do modów(jest Q:naughty:),dobrze że zaczynasz od motorowni:grin:bo tam pójdzie trochę Kolorek fajny,ciekawe jak tam wnętrze:whistling:
  23. Widać że z autem się dzieje:naughty:,jestem ciekaw programu bez przepływki i egr:wink: Zderzak Cię nie denerwuje jak za każdym razem do niego podchodzisz?? i ta folia na masce(ala Zorro lub jakiś super bohater w masce) rzuć sobie lepiej folie na tylne szyby:naughty:lepszy efekt:wink:
  24. Po lakierowaniu wygląda naprawdę zajebioza:kox:(zapytam się swoje lakiernika czy podszybie ogarnie:wink:) Gwint i fela też robią robote:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.