Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KrzysiekA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KrzysiekA4

  1. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na DANDYS temat w 2.5TDI
    Jak masz lekkie cykanie,takie?? .Najlepiej jak wrzucisz filmik jak pracuje silnik.Może to nie z Twojego hydro a z poprzedniego.Podpisuje się do kolegi wyżej co do wyboru zestawu (jeśli masz nadal ochotę jeździć autem z tym silnikiem)
  2. Noord Brabant nadal jest choć za dużo pracy ostatnio
  3. Sprawdź na Vagu błędy jak Ci pisałem wyżej,też wymieniałem pompkę ale nie do końca to załatwia sprawę.Błędy zweryfikują wszystko czy jest ok.Pozdrawiam Krzysiek
  4. Tam ma wszystko pasować co do joty!.Blokada wału,wałków i na pompie,ma wszystko ze sobą grać bo inaczej komputer podaje błędne informacje względem mechaniki(bądź na odwrót).Chyba proste☺
  5. Nie wiem czy będziesz miał tak łatwo z blokadą na pompie mało miejsca (pas przedni trochę przeszkadza) nie mówiąc o kanale heh.Szybkiej akcji☺
  6. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na pawel96 temat w 2.5TDI
    Na Vag i szukać błędów na początek ☺
  7. Silnik sprawdzić na blokadach czy dobrze rozrząd ustawiony.
  8. Dla pewności wrzuć auto na Vag i zdiagnozuj auto na auto scan sprawdź czy nie ma błędu 210 jak kolega wyżej nadmienił.Migająca lampka świec żarowych nie wróży dobrze ,jeździj powyżej min.1/2 baku
  9. Nadal ktoś jest ☺
  10. Na spokojnie odnajdziesz się ☺
  11. Ciesze się że śmiga a co do wałka to szukajcie a znajdziecie jest dział na forum kupie☺
  12. Świeciła Ci się kontrolka od świec żarowych jak zaczął szarpać? Możesz równieź polować jeden wtrysk i sprawdzić czy pompa podaje paliwo na wtryski. Dziwne że nie ma żadnego błędu na Vagu.
  13. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na adifek temat w 2.5TDI
    No jeśli tak uważasz to jak dla mnie ok☺co do EGR to nie wiem co ma na celu jego zaślepianie recyrkulacja spalin lepiej wypala paliwo co za tym idzie mniej zanieczyszczeń
  14. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na Wegor temat w 2.5TDI
    Do 1k obr/min jest ok ale jeśli wydaje dziwne dźwięki i telepotania to coś z nie paleniem na wszystkie gary
  15. Myślę że szybciej znajdziesz odpowiedź w dziale 1.9 tdi ☺
  16. Tzn co sprawdzał o co zaślepił, gadanie ogólnikowo do niczego nas nie doprowadzi
  17. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na Wegor temat w 2.5TDI
    Myślę że to coś z grzaniem świec lub ogólnie coś z ustawieniami silnika
  18. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na Wegor temat w 2.5TDI
    Kup Vaga i go zloguj bo inaczej skończy się na pompę lub jeszcze na czymś innym.Uwierz mi że idąc do mechanika z pewnym błędem i co trzeba zrobić nagle zaczyna drapać się po głowieNajlepiej samemu zlogował auto i w razie wu samemu(za naszą pomocą)działać a powód jest prosty każdy z nich wie że z tego motoru zarobi kasę bo fama jest taka a nie inna do tego prawda leży gdzie indziej heh
  19. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na adifek temat w 2.5TDI
    Teraz powinien mniej palić po wymianie wtrysku,jak dla mnie to normalna cofka w 2.5TDI taki wydaje dźwięk stan sobie z tyłu to dopiero sobie usłyszysz cofkę☺Nie kłopocz sobie głowy tylko jeździj☺
  20. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na miki18m temat w 2.5TDI
    Witam w odpowiedzi na PW. Sprawdził bym wpierw przewody i samą kostkę od przepływomierza, dalej logi blok 003 dynamiczny,ns i bs chciałbym zobaczyć co ta przepływa w ogóle pokazuję.Jak błąd skasujesz rozumiem że powraca?
  21. Spróbowałbym sprawdzić czujnik temperatury 4 ponowny odłącz go na ciepłym i zobacz czy się ustabilizować jeśli tak to szukał bym na początku tu problemu a nie grzebać za grubą kasę w pompę tym bardziej że nie ma błedów☺
  22. AD1)Zapytaj się jakie błędy komputer wskasuję,bo na bank musi coś wyskakiwać najlepiej jakie były od początku.Takie pytanie starą pompę nadal masz?i ile kosztowała używka? AD2 pompa ma tyle do zatarcia silnika że nadal poda paliwo jak auto przegrzane ☺a jak pompa siadła to napewno kontrolka od świec mrygała?tylko pytanie jakie tam błędy wyskoczyły
  23. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na Wegor temat w 2.5TDI
    Jakie ma błędy na Vagu? Samo czyszczenie dolot możesz sam zrobić za parę groszy. Obiaw telepotania wpisz w Google tematów jest od groma bez konkretnego błędu z kompa szukania jest co nie miara np.poduszka pod silnikiem,dwumasa poczytaj trochę lub zloguj auto to będzie coś więcej wiadomo
  24. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na Wegor temat w 2.5TDI
    Na jaki kolor kopci? Z rana zawsze będzie kopci zobacz na inne auta☺
  25. Tzn obroty falują? Jakie błędy na kompie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.