Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KrzysiekA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KrzysiekA4

  1. Jak dla Ciebie all inclusive tylko praragony i foty
  2. Piotr z ręką na sercu wolałby ją komuś całą sprzedać,aby dalej km robiła ,dziś jadąc w nocy z małopolski do pomorza 700km.Miałem walkę w głowie(co zrobić) żeby ją sobie zostawić ale nie mam nikogo na miejscu aby ją przegonił ze 2 razy w tyg(minimalnie)diesel musi jeździć .Dodatkowo ile czasu nad nią spędziłem a teraz ją rozbierać do rosołu po prostu masakra
  3. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na PsychoAudi temat w 2.5TDI
    Wiesz Damian,robiąc tak poważną inwestycję jak regeneracja całej pompy,osobiście wręcz kazałbym uszczelnić ją tak jak się należy ale różnie to bywa wiadomo .Mam nadzieje że bardziej poważnie będziesz podchodził do swojego 2.5 (maszyna warta grzechu )
  4. Tzn?? idą bąble czy tylko jest bąbel?? Ja pstryknąłem w przewód aby zniknął,żeby sprawdzić czy powraca.Zaznaczam po wymianie filtra i przejechaniu paru kilometrów coś się pojawiło ale nie powróciło
  5. Piotr w silniku lubiłem grzebać porobione jest wszystko,ostatnio nawet elektryka na pompie
  6. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na miki18m temat w 2.5TDI
    Ciesz się że nic więcej Ciekawy jestem jak u Ciebie jest z napinaczem paska rozrządu :eusathink:u mnie to trochę nie za ciekawie było ciekawy jestem jak to jest w b6,czy coś zmienili
  7. Robert mi to też nie jest na rękę ale ja na weekend w PL jestem raz no maxxx 2x do roku to przemyśl co się z nim będzie działo diesel jest okropnie w NL drogi około a4 360euro na kwartał a a3 1.6 benzyna 73euro i dlatego wole go sprzedać w dobre ręce albo puścić na części.Plany na nowe COOO są ale mini swantomevoW moim przypadku wsio zrobione od wałków i rozrząd kończąc ostatnio na wymianie elektroniki na pompie,sprawuje się dobrze jak ktoś dba o wymianę oleju i filtrów
  8. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na miki18m temat w 2.5TDI
    Jest tam trochę przemieszania pasków,więc nie odpalać na pewno dla pewności że dalej się nie podzieje ale zdjąć przód(pas przedni) i obudowy zablokować rozrząd i sprawdzić stan pasków,wyczyścić wsio i posprawdzać rolki od osprzętu,koszt na pewno większy niż sam pasek od rozrządu czy też osprzętu ale warto poznać ich stan.Poza tym masz okazję sprawdzić jak tam wsio hula(rolki od osprzętu i itd). Zaznaczam że w zależności do jakiego mechanika oddajesz,ja mam tak że tel.(lub sam z nim zdejmuje wsio) i chłop pokazuje mi w jakim są stanie na aucie nie po wyjęciu Termostat przy każdej wymianie rozrządu powinien wytrzymać bynajmniej nie dłużej jak 3 lata
  9. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na PsychoAudi temat w 2.5TDI
    Łącznik przewodów pech jakich mało ,ale ta prowizorka się od beknęła(było widać zapocenie ) jeszcze raz wychodzi na to że druciarstwo ma krótkie nogi .Pytanie takie czy pompa cała do regeneracji czy sama elektryka?? ja zaryzykowałem i elektryka załatwiła sprawę,do tej pory śmiga
  10. Bąbel ,pstrykam w przewód i znika do pompy,niestety ale nie mam drugiego oby nie szły dalej ,masz po prostu "delikatne zapowietrzenie"(pozostałość po wymianie przewodów) pozbądź się go aby dalej zobaczyć czy nie przybywa powietrza i tyle a dalej ciesz się jazdą na sprawnym układzie,powodzenia Dodam że każdy mechanik nie "wsio zrobia" ma profesjonalne przewody koszt nic za robociznę,daje za darmo bo on kupuje na metry a tam potrzeba około 0.5m.Jak się pytałem o wycenę to zastałem śmiech Dobry jeden mechanik załatwia sprawy na lata
  11. Napisano wczoraj, 20:22 co sie tak tych dzwigieniek uczepiliscie, w profilu ma BDG przecież to nowszy motor,. czujnik temp też jak dla mnie rano do sprawdzenia,. Ja??
  12. Obstawiam świece z jednej strony musi coś nie domagać a jak kolega wyżej napisał tematów mnogo Nagraj filmik o co dokładnie chodzi z tym dzwiękiem myślę że da to jakieś większe spojrzenie na to co się dzieje
  13. To są zwykłe miedziane podkładki przewody znajdziesz w zwykłym ogrodniczym tak poważnie to wystarczą przelewy odpowiednie(rozmiar) w oplocie materiałowy i miedziane podkładki w tym samym rozmiarze .Zapowietrzyć się nie powinien wystarczyć zdjęty przewód przelewowy do pompy zdjąć przelew po lewej stronie jak stoisz przodem do auta a ktoś przekręcie pare razy do znacznego przelania z przewodu i go wmontuj spowrotem(pompa ma zabezpieczenie na zapowietrzenie(kuleczka która nie puści powietrza w pompę
  14. Możesz zrobić to zawsze sama dwa klucze i jesteś w domu ,tak poważnie nie ma z tym wielkiej filozofii a fota co w środku wystarczy żeby Ci nakreślić o co kaman Może każda Blondii to zrobić
  15. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na bartekw2 temat w 2.5TDI
    Pewności nie mam ale mam dobry patent zadzwonić do dostawcy a on poprzez numer nadwozia dojdzie jakie wałki musisz mieć i będzie za darmo :wink:i pewnie bo dają 3 lata gwarancji
  16. Blondi92 3 postów Dołączył:22 lis 2014 Imię:Paulina Lokalizacja:Rzeszów Model:A4 B6 Nadwozie:Sedan Rocznik:2001 Silnik:2.5 TDI V6 Kod silnika:1B Napęd:quattro Skrzynia:Manual Paliwo:ON Napisano wczoraj, 18:50 ten pierwszy :-( Spokojnie dojedziesz bez pochopnych decyzji,polecam wpierw pojechać do mechanika(lub jak masz w miarę zaradnego faceta ) zdjąć pokrywy zaworów tzw dekle a jeśli jest to tylko na jednej głowicy to na początek tam gdzie głośniejsza i zobaczyć w jakim stanie masz hydraulikę i wałki. Koszt wałków plus hydraulika to około 2.6k-3k zł (jest wiele tematów na ten temat trzeba troszkę poszukać w szukajce) robocizna zależy do kogo oddasz tylko wydając 2.6k nie brałbym "Wieśka z młotkiem" a zaufanego fachowca Pozdrawiam Krzysiek
  17. Ja tylko przestrzegam,jak udowodnią to koszta dramatyczne bo liczą od lat nie mandat
  18. Napisano 22 listopad 2014 - 23:51 Panowie szukam mądrego magika-mechanika w okolicach Hoorn'u? Użytkownik stiepan88 edytował ten post 22 listopad 2014 - 23:52 Ale co się dzieje konkretnie coś poważnego czy kabelek?? Atak na zagraniczne blachy przeczytałem i mi ludzie pantoflem przekazali jak i na swojej dupce się przekonałem nagminne naloty od 2015 w NL.Trza zacząć płacić Wiatrakowski podatek drogowy.Co Wy na to??
  19. Takie coś czy bardziej ??
  20. Coraz częściej myślę nad wyprzedażą garażową bo naprawdę nie mam czasu chciałbym coś w końcu zrobić ale z dnia na dzień kończy się to na weekendowej myjce i pucowanie woskiem Oczywiście w NL Z wielką przykrością muszę poinformować że Audi idzie pod młotek(powód,podatek za autostrady ) wszelkie graty na sprzedaż,więcej w czasie świąteczny foto i ceny jak ktoś zainteresowany na jakieś konkretne fanty zapraszam na PW.Pozdrawiam Krzysiek
  21. Wielu na forum jednak się skłania ku 0-1 atdc powiem szczerze że jak na mojej besti wielkiej róznicy nie ma ale u mnie jeszcze nie było mrozów
  22. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na PsychoAudi temat w 2.5TDI
    Damian zalej wsio ropą i nie powinno być problemu i tak bąble puszcza codziennie do pompy raczej czas do wymiany powinien Ci to jaśniej wyjaśnić ile tam powietrza dotarło
  23. Wszystko zależy jakim programem sprawdzasz kąt wtrysku lektura http://a4-klub.pl/index.php?/forum/31-diagnostyka-vag/ i szukajka działa mega szybko
  24. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na paweela temat w 2.5TDI
    Panowie odbiegamy od tematu ,jest dział do tego http://a4-klub.pl/index.php?/forum/31-diagnostyka-vag/ poczytać i jeszcze raz poczytać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.