Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KrzysiekA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KrzysiekA4

  1. To odpowiedz mi jak paliwo jest zasysane z baku???Może w złym miejscu szukasz:wink:
  2. 1 - Czujnik wskaźnika poziomu paliwa 2 - Jednostka pompy paliwa z czujnikiem braku paliwa -G210- 3 - Przewód powrotnego obiegu 4 - Kołnierz zamykający 5 - Przewód powrotnego obiegu paliwa od filtra paliwa 6 - Przewód doprowadzania paliwa do filtra paliwa 7 - Elektryczne złącze wtykowe czujnika braku paliwa -G210- 8 - Elektryczne złącze wtykowe czujnika wskaźnika poziomu paliwa i pompy wstępnego tłoczenia paliwa 9 - Nakrętka złączkowa - 80 Nm 10 - Pierścień uszczelniający 11 - Wąż paliwa od pompy paliwa do komory spiętrzającej lub od pompy paliwa do pompy strumieniowej 12 - Zewnętrzna część komory spiętrzającej z pompą strumieniową bez możliwości demontażu
  3. Sorki już poprawione:wink: ---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 17:20 ---------- 1 jest wskaźnikiem paliwa
  4. Tak to mniej więcej wygląda:wink:
  5. ,musi tam "coś"być,szkoda że nie mam zdjęć ale tam jest tak upchane że nie idzie tego wyjąć a Ty piszesz że widzisz dno baku?? hello:kwasny:
  6. Już sterujący wyjęty:kwasny:podał jego numer:whistling:.Masz racje jednak że ten czujnik może go odciąć ale poprzez autostart wymusił odpalenie bez paliwa i pociągło:eusathink: Pytanie ile masz paliwa jest teraz na pierwszym miejscu:whistling:
  7. Najlepiej wyjąć cały i zobaczyć co się dzieje przy czujniku. Wtrysk można zregenerować w dobrej cenie tylko zależy czy chcesz tym jeszcze jeździć??
  8. Tak patrz post 26 i szukasz
  9. Przewód ma zakończenie ze wtyczką tam sie wpinasz:wink:
  10. Na wtrysku masz numer,myślę że mechanik znajdzie odpowiedni.Co do drugiego błędu nie mam pewności gdzie na 100 szukać może ktoś inny będzie wiedział
  11. g80 wtrysk sterujący,na forum chyba sa do sprzedania:wink:.Z tym drugim nie mam pewności ale to chyba czujnik baku:kwasny:
  12. Miernikiem,możesz sprawdzić:wink:znajdz kabelek co wychodzi z głowicy,stojąc przodem do auta to w lewej głowicy pierwszy od grodzi:wink:.Ewidentnie nie reaguje.Jakie miałeś błędy na silniku??
  13. wgraj pliki z vaga nie przerobione z exela:wink: ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ---------- VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Wtrysk sterujący padł:kwasny:Sprawdź jego oporność VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  14. Polecam tą stronę VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM będzie dla większości bardziej czytelne:wink:
  15. Wszystko sie zgadza tylko że w b5 BAU nie było:kwasny:
  16. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na rogerwro temat w 2.5TDI
    PW
  17. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na rogerwro temat w 2.5TDI
    wystarczyło że wpisałem jak zrobić logi vag
  18. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na rogerwro temat w 2.5TDI
    Ja też mam po angielsku:wink:,damy rade:decayed:wchodzisz w select control module dalej w engine01 i wybierasz opcje co Ci napisałem tzn kanały,i wot cała tajemnica czekam na detale z logowania.Pamiętaj auto rozgrzane do temp. roboczej:wink:
  19. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na rogerwro temat w 2.5TDI
    Seba logi:wink: pokaż jakie ma błędy,004bs,008 i korekcje wtrysku 013,014:hi:
  20. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na rogerwro temat w 2.5TDI
    Michał już tej kontrolki nie zobaczysz(na roboczej 90oC sprawdź na VAGu ale powinno być ok:wink:)to się stanie:grin: Pozdrawiam:hi:jak coś w kontakcie,na spocie:naughty:
  21. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na rogerwro temat w 2.5TDI
    Wiedziałem:grin:Michał zmieniaj jak najszybciej ma być na vagu 1.4 do 2.0ATDC.silnik ma być rozgrzany do 90 oC sprawdź na VAGu.:wink:Jak ustawisz zrób sobie korektorem znacznik i będziesz wiedział czy się przestawia:wink:dodatkowo ustawisz sobie znacznie szybciej następnym razem:wink:
  22. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na rogerwro temat w 2.5TDI
    Pokaż mi 004bs bo coś mi tu nie pasuje:wink:
  23. To troche dziwne że na ciepłym masz takie obroty przez pare sec:kwasny: jakieś błędy??jak kąt wtrysku??
  24. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na rogerwro temat w 2.5TDI
    Przemek wpierw błędy z Vaga aby wiedzieć czy to chodzi o kąt wtrysku,pisze że ustawił 1.8-2.0 więc w miarę optymalny jak dla tej jednostki:wink:.Błąd co do układu mógłby się obiawić w formie świec żarowych ale czy esp,coś mi tu śmierdzi.Michał pisz co żeś narozrabiał
  25. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na bartekw2 temat w 2.5TDI
    Uszczelki na deklach są wymienialne:wink:nie dawno sam się dowiedziałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.