Treść opublikowana przez KrzysiekA4
-
2.5 nie odpala
Zajmij się tą pompką w baku ,pompa przestawia kąt wtrysku więc nie zatarta
-
2.5 nie odpala
Z wątku Freaks C5: Maras, dnia 05 Wrze 2014 - 20:23, napisał: Może tylko tranzystorek odpowiedzialny za ten przestawiacz? Jako iż reszta sterownika jest dobra to VAG mógłby go nie pokazać prawda? Jeśli elektryka w pompie by padła nie odpaliłbyś go z dodatkową pompką,chyba że masz dodatkową pompkę na tyle mocną aby 180-200mpa pchała w pompę i otworzyło wtrysk,choć kąt wtrysku i tak by robił problemy .Dodatkowo błąd byś miał na VAG-u na 100% .Zrób porządek z pompką w baku koszt około 200zł z robocizną i przewód przezroczysty,będziesz wiedział czy nie ma nieszczelności w układzie na przyszłość Tak myślę że możesz sprawdzić przestawiacz kąta wtrysku na tej dodatkowej pompce,Na Vag-u log 004 bs. Powinien być rozgrzany do min. 87oC dla ustawienia prawidłowego kąta ale dla samego sprawdzenia czy działa nie musi być nagrzany. Jak masz możliwość i ochotę możesz taką próbę zrobić wrzuć później tutaj logi,jeśli reaguje to znaczy że jest ok jeśli nie to ........VP . Czekam na dalszy ciąg sprawy pozdrawiam Krzysiek
-
błąd 523 , 1028 , n18!
Witam,jakie błędy powracają?? Dodatkowo cały dolot do sprawdzenia,możliwe że jakaś rurka się obsunęła z mocowania lub coś takiego(np uszczelki puszczają) i to może powodować słabą moc jak i kopcenie rentgen całego dolotu, osobiście po małych kosztach proponowałbym przeczyścić cały dolot i przy okazji sprawdzić odmę w jakim jest stanie(sykanie korka na odpalonym silniku znaczy jej wymianę) Pozdrawiam Krzysiek
-
2.5 nie odpala
W odpowiedzi na PW Obstawiam pompkę paliwową w baku,mimo tego że jest ponad połowę baku ona nadal pracuję (nawet przy pełnym baku ją słyszę jak przyśpieszam lub dodaje gazu na postoju ) i jak dobrze zrozumiałem z tego co napisałeś że po podłączeniu dodatkowej pompki auto odpala a po odłączeniu nie odpala(oczywiście od czwartku)?? Jak z pęcherzykami powietrza w układzie paliwowym są?? Jak paliwo idzie na wtryski to VP powinna być ok
-
Silnik szarpie i przerywa powyżej 100km/h
Oby na jak najdłużej
-
Prośba o diagnozę
Witam temat już był gdzieś poruszany z pewnością sprawdzić czujnik w baku i myślę dodatkowo że wymiana pompki w baku załatwi sprawę pęcherzy w układzie,temat jest i był wałkowany parę razy
-
Silnik szarpie i przerywa powyżej 100km/h
Odpowiadasz sobie kolego na pytanie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269158-spadek-mocy-wrazenie/ http://a4-klub.pl/index.php?/topic/285021-problem-z-odpalaniem/ tak na szybko
-
Silnik szarpie i przerywa powyżej 100km/h
IC gumy,dolot cały,uszczelki do sprawdzenia Kopci jak mu butujesz??i brak mocy??
-
[Ankieta] Które z miejsc według Ciebie będzie najlepszą opcją spotów Krakowskich
Krokus,tak jak Pablo pisze że opcji jest mnogo więcej,przy okazji lotnisko za miedzą
-
Silnik szarpie i przerywa powyżej 100km/h
Zmierz oporność na sterującym,nie ma żadnego zwarcia na przewodzie??
-
Silnik szarpie i przerywa powyżej 100km/h
Jakieś błędy na VAG-u??
-
Problem Z Odpalaniem
Miałem urwanie głowy a mogliśmy się spotkać przejeżdżałem obok Twoich okolic nie raz . Masz bąbelki w przewodzie paliwowy w trakcie pracy silnika?? Zaworek na filtrze można sprawdzić,silnik on i na boki delikatnie przechylać jak wadliwy powinien syczeć . Z pewnością pierwsze to przegląd całego układu od wężyków zwrotnych do pompki w baku
-
2.5 TDI V6 163 KM jakie opinie ?
Daniel a mocno miałeś wytarte wałki?? po 2003r zmieniono pare spraw ze smarowaniem jak i wzmocnili wałki.Masz jakieś foto starych i ile przejechały??
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Napisano 10 sierpień 2014 - 18:32 KrzysiekA4, dnia 10 Sie 2014 - 17:20, napisał: a co będziesz robił kopie? No chyba tak,jeszcze nie wiem jak to do końca zrobić z tymi bocznymi kratkami żeby był dostęp do śrub i nie mam kłów.Muszę wszystko dograć na urlop .Nie ukrywam podoba mi się Twój pomysł
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Slavko87 uzupełnij profil ,jednak pytanie jest jak wsadziłeś halo w plaster miodu??
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
Artur zanim je ciśnienie dojedzie,może 0.5sek. do setki ogarniesz .Znając Ciebie nie schodzisz niżej niż 2k na obrotomierzu więc jakie ciśnienie oleju?? Bójcie się jego 2.5 TDI na drodze,nie często widziane ale przez mało kogo omiatane
-
Silnik szarpie i przerywa powyżej 100km/h
Nie mogę cytować ale odpowiem tak. Kolego tomas3k profil do uzupełnienia i co do pomocy radzę sterujący na omomierzu sprawdzić i skasować błędy na vag-u . Do kolegi levis1991,przepuszczanie powietrza na układzie paliwowym można łatwo zobaczyć w 2.5 TDI (przezroczysty przewód od filtra do pompy VP$$)wtedy jest pewność że w tym jest problem ale!! bez logów jak i ogólnego rozpoznania w silniku możemy gdybać całe miesiące jak właściciel się nie odezwie w czym jest problem konkretnie po naszych wskazówkach temat do zamknięcia,choć ciekawy po 110km/h + mam dopiero odczucia od innych pierdziawek
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
Wałki są połączone z kołem pasowym w 2.5 TDI a w 2.7 jest (myślę) zębatka na łańcuch a nie na pasek jak w 2.5 TDI
-
Poszukuję Zdjęć A4 B5 Po Wypadkach
Ja akurat jestem z tego zadowolony
-
Ważny problem - przelewy / przewody paliwowe dla znających temat
Dobrze wiedzieć na przyszłość .Możesz koledze dać up do reputacji za pomocną podpowiedz
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
Ciekawy jestem tego patentu,jaka różnica na krzywkach w RS4 do fabrycznych??
-
Silnik szarpie i przerywa powyżej 100km/h
Jakieś zmiany??najlepiej sprawdzić korekcje wtrysków i sprawdzić miernikiem opór na sterującym
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
Jest jakaś według niego odczuwalna różnica??
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Chciałeś wiedzieć ,to masz
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
oj , przecież tytuł wiadomo że jest ironiczny wiadomo że dla każdego jego autko jest najpiękniejsze i jedyne +10 Michał ale napisz szczerze wymieniany schowek??może lodówka??