Treść opublikowana przez KrzysiekA4
-
Wałki rorządu .
Jak masz lekkie cykanie,takie?? .Najlepiej jak wrzucisz filmik jak pracuje silnik.Może to nie z Twojego hydro a z poprzedniego.Podpisuje się do kolegi wyżej co do wyboru zestawu (jeśli masz nadal ochotę jeździć autem z tym silnikiem)
-
Spoty Holandia i okolice
Noord Brabant nadal jest choć za dużo pracy ostatnio
-
a4 2.5 tdi 99rok 150km quattro popma paliwa w baku
Sprawdź na Vagu błędy jak Ci pisałem wyżej,też wymieniałem pompkę ale nie do końca to załatwia sprawę.Błędy zweryfikują wszystko czy jest ok.Pozdrawiam Krzysiek
-
Problem z zapalaniem po wymianie rorządu audi v6 150ps AFB
Tam ma wszystko pasować co do joty!.Blokada wału,wałków i na pompie,ma wszystko ze sobą grać bo inaczej komputer podaje błędne informacje względem mechaniki(bądź na odwrót).Chyba proste☺
-
Problem z zapalaniem po wymianie rorządu audi v6 150ps AFB
Nie wiem czy będziesz miał tak łatwo z blokadą na pompie mało miejsca (pas przedni trochę przeszkadza) nie mówiąc o kanale heh.Szybkiej akcji☺
-
Audi a4 b5 2.5 tdi v6
Na Vag i szukać błędów na początek ☺
-
Problem z zapalaniem po wymianie rorządu audi v6 150ps AFB
Silnik sprawdzić na blokadach czy dobrze rozrząd ustawiony.
-
a4 2.5 tdi 99rok 150km quattro popma paliwa w baku
Dla pewności wrzuć auto na Vag i zdiagnozuj auto na auto scan sprawdź czy nie ma błędu 210 jak kolega wyżej nadmienił.Migająca lampka świec żarowych nie wróży dobrze ,jeździj powyżej min.1/2 baku
-
Spoty Holandia i okolice
Nadal ktoś jest ☺
-
Spoty Holandia i okolice
Na spokojnie odnajdziesz się ☺
-
Siadła pompa wtrysku czy możliwe zatarcie silnika?
Ciesze się że śmiga a co do wałka to szukajcie a znajdziecie jest dział na forum kupie☺
-
Silnik nie odpala 2.5 tdi BDG
Świeciła Ci się kontrolka od świec żarowych jak zaczął szarpać? Możesz równieź polować jeden wtrysk i sprawdzić czy pompa podaje paliwo na wtryski. Dziwne że nie ma żadnego błędu na Vagu.
-
cofka powietrza
No jeśli tak uważasz to jak dla mnie ok☺co do EGR to nie wiem co ma na celu jego zaślepianie recyrkulacja spalin lepiej wypala paliwo co za tym idzie mniej zanieczyszczeń
-
Kopci po odpalenu
Do 1k obr/min jest ok ale jeśli wydaje dziwne dźwięki i telepotania to coś z nie paleniem na wszystkie gary
-
2.5tdi afb swap na 1.9tdi afb
Myślę że szybciej znajdziesz odpowiedź w dziale 1.9 tdi ☺
-
Dziwny problem z obrotami silnika 2,5TDI AKE
Tzn co sprawdzał o co zaślepił, gadanie ogólnikowo do niczego nas nie doprowadzi
-
Kopci po odpalenu
Myślę że to coś z grzaniem świec lub ogólnie coś z ustawieniami silnika
-
Nie równa praca silnika
Kup Vaga i go zloguj bo inaczej skończy się na pompę lub jeszcze na czymś innym.Uwierz mi że idąc do mechanika z pewnym błędem i co trzeba zrobić nagle zaczyna drapać się po głowieNajlepiej samemu zlogował auto i w razie wu samemu(za naszą pomocą)działać a powód jest prosty każdy z nich wie że z tego motoru zarobi kasę bo fama jest taka a nie inna do tego prawda leży gdzie indziej heh
-
cofka powietrza
Teraz powinien mniej palić po wymianie wtrysku,jak dla mnie to normalna cofka w 2.5TDI taki wydaje dźwięk stan sobie z tyłu to dopiero sobie usłyszysz cofkę☺Nie kłopocz sobie głowy tylko jeździj☺
-
Przeplywomierz
Witam w odpowiedzi na PW. Sprawdził bym wpierw przewody i samą kostkę od przepływomierza, dalej logi blok 003 dynamiczny,ns i bs chciałbym zobaczyć co ta przepływa w ogóle pokazuję.Jak błąd skasujesz rozumiem że powraca?
-
Dziwny problem z obrotami silnika 2,5TDI AKE
Spróbowałbym sprawdzić czujnik temperatury 4 ponowny odłącz go na ciepłym i zobacz czy się ustabilizować jeśli tak to szukał bym na początku tu problemu a nie grzebać za grubą kasę w pompę tym bardziej że nie ma błedów☺
-
Siadła pompa wtrysku czy możliwe zatarcie silnika?
AD1)Zapytaj się jakie błędy komputer wskasuję,bo na bank musi coś wyskakiwać najlepiej jakie były od początku.Takie pytanie starą pompę nadal masz?i ile kosztowała używka? AD2 pompa ma tyle do zatarcia silnika że nadal poda paliwo jak auto przegrzane ☺a jak pompa siadła to napewno kontrolka od świec mrygała?tylko pytanie jakie tam błędy wyskoczyły
-
Nie równa praca silnika
Jakie ma błędy na Vagu? Samo czyszczenie dolot możesz sam zrobić za parę groszy. Obiaw telepotania wpisz w Google tematów jest od groma bez konkretnego błędu z kompa szukania jest co nie miara np.poduszka pod silnikiem,dwumasa poczytaj trochę lub zloguj auto to będzie coś więcej wiadomo
-
Kopci po odpalenu
Na jaki kolor kopci? Z rana zawsze będzie kopci zobacz na inne auta☺
-
Dziwny problem z obrotami silnika 2,5TDI AKE
Tzn obroty falują? Jakie błędy na kompie?