Treść opublikowana przez KrzysiekA4
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Sorki bez obrazy,ogólnie auto ok ,ale Twój tytuł w temacie stawił mnie na górnej półce ,dlatego taki komentarz 19 zdjęcie,bez urazy ale czy było wymieniane coś???schowek na bank
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Mimo wszystko kibel,do utrzymania białość masakra a i tego widać po skórze i te czołgi rosyjskie na wydechach,chyba nie w tempo .Jak dla mnie 1.9 na szwabie z nutką rosyjską(wypas za pop-ass)
-
Podłączenie Halogenów
Sorki ale się pośpieszyłem i w końcu zajrzałem na Twój profil i takie zdjęci mi się znalazło Ja mam inaczej Więc nowa instalacja i przełącznik do przednich bo masz tylko instalacje do tylnych :kwasny:No może dołożyłem grzane pupy i mam zamiar zrobić grzane lusterka oddzielnie :wink:Sorry za delikatne OT
-
Podłączenie Halogenów
Jak masz lampy przed liftowe to musisz mieć włącznik przeciw mgielnych na środkowej konsoli mam taką bestie i mam do przednich jak i do tylnich poka foto Twojej konsoli z mieszlnikiem do powitrza itp
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
Miałeś to auto ??,ja go posiadam ponad dwa lata i jeździ cały czas,przejechałem nim ponad 70k km.Jak umiesz o niego zadbać to pojeździ.Więc nie pisz że padło jak się w razie wu dałeś wkopać w zajechaną jednostkę to nie moja wina a teraz starasz się wybielić
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
No jak dla mnie dźwięk V6 TDI jest lepszy niże R4 1.9.Jeśli uważasz że nie słyszałem lepszy to Twoje zdanie,może nie jeździłem lepiej by zabrzmiało .Ps.uzupełnij profil ciekawy jestem jaki Ty dźwięk silnika słyszysz i jak jesteś zadowolony z ekonomii i dynamiki motoru
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Jaka cena za komplet wahaczy do b5 ?? febi lemforder
-
2.5TDI tarcze klocki na tył(max rozmiar i marka)
Ja w NL:kwasny: a Ty nie masz PW:facepalm:Zagadaj z Hugo albo ja to zrobie i znowu wyjde na ........Ok jakoś się dogadamy:wink: ---------- Post dopisany 27-07-2014 at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany 26-07-2014 at 22:41 ---------- Dev jakie masz te kolory??to jest cena za 4 szt??w metalowym oplocie jak widzę w opisie firma HEL?/
-
2.5TDI tarcze klocki na tył(max rozmiar i marka)
Mój mail do danych [email protected] tam załatwimy resztę oki??
-
2.5TDI tarcze klocki na tył(max rozmiar i marka)
oplot,chce mieć dobry grunt na coś większego
-
2.5TDI tarcze klocki na tył(max rozmiar i marka)
Taki widok zastałem po zdjęciu tarczy:facepalm:,problem wyjaśniony.Koronka do wymiany,próbowałem ją osadzić ale się kręciła w rękach.Małe przydrutowanie sprawy(plastikową trytytką,bo nie dostałem od ręki nowej:kwasny: widać na ostatnim zdjęciu).Czujnik tez pozdzierany,nie mogę zrobić output testa:kwasny: wywala mi błąd w silniku:facepalm:. Dzięki Dev za porady:wink: ---------- Post dopisany 26-07-2014 at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany 17-06-2014 at 13:14 ---------- Dev potrzebuje przewodów do b5 pod tarcze 312mm plus tył wiadomo ośka więc jaka cena i dane??
-
Regeneracja wtryskiwaczy - potrzebna firma
Rozumiem że chcesz namiar??jakie woj. czy to obojętne??Mój mechanik ma pompiarza i zajmuję się wtryskami posiada odpowiednie maszyny i z tego co mi powiedział za się na tym i terminy ma więc myślę że żadnych buli nie robi jak ma ruch:wink: woj małopolskie.Może ktoś bliżej pomoże koledze:wink:.
-
Regeneracja wtryskiwaczy - potrzebna firma
Znajdź regionalnego o dobrej renomie i powinno być ok:wink:.Te wtryski nie są jakieś mega specjalne że musisz szukać jednego specjalisty w PL
-
Wymiana przewodu paliwowego a zapowietrzenie układu.
Miej zalany bak na full,bądz powyżej 3/4 i nic nie musisz robić odpowietrzy się samoistnie przez bak:hi:
-
Oszust na Allegro. Bardzo nieprzyjemna sytuacja.
:hi:Już się nim zajęli ma konto zawieszone:whistling:
-
bład 04f4 prosba o pomoc!!!!
Wybacz takie życie:kwasny:.Napisz gdzie oddałeś i ile zapłaciłeś
-
bład 04f4 prosba o pomoc!!!!
Ten błąd jest prostymi słowami opisany,mechaniczne uszkodzenie:wink:.Ja tego problemu nie miałem bo mam po regeneracji:whistling:.Pompe z kompem możesz kupić na forum.Piotr jak Ci znajdzie uwierz że ceną nie pogardzisz:naughty:Good seller:wink:. Prostymi słowami nie odpal ten błąd znaczy pompa:kwasny:
-
bład 04f4 prosba o pomoc!!!!
Pompa siadła szukaj dobrego pompiarza:wink: lub serwis bosch
-
spadek mocy- wrazenie
Dokładnie tubina słabo ładuję,do czyszczenia:wink:
-
spadek mocy- wrazenie
Samemu można ustawić kąt bez większej wiedzy mechanicznej,jest wiele wątków na ten temat:wink:.Co do EGR faktycznie słabo reaguje ale działa można cały dolot wyczyścić przy okazji,czyszczenia EGR,bo pewnie też zakichany heh:wink:a dopiero czyszczenie dolotu dałbym mechanikowi:grin:
-
spadek mocy- wrazenie
Trochę dziwne że nie masz błędów,ustaw sobie kąt wtrysku bo 4-5 to graniczna wartość.Ja u siebie mam 1.8 ATDC:wink:,statyczne 013,014 Daj jakieś dynamiczne:wink: 003 i 011
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
Andru piekne zdjęcie,jak tam nie masz demon to coś pomodzili i na pewno nie jest jak powinno być
-
Kupując 2,5 V6 B5 na co zwracać uwagę?? by KrzysiekA4
Sławku dawka paliwa na myśli??,wielokrotnie ruszano temat chipowania 2.5 i nie spotkałem się ze złą opinią chyba że przekroczyć 200PS:grin:ale odpycha się podobno bo u siebie nie mam o wiele lepiej.Mimo fabrycznego 150PS:wink:
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
Pokaż foto bo i tak masz rozebrane ciekawy jestem jak to wygląda??może ktoś jakiś patent wymyślił,wierzyć mi się nie chce że tam jest po prostu dziura:kwasny:
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
Wybacz,ja mam sedana i mam w bagażniku nie wiem dokładnie jak to wygląda w avancie ale cały układ powinien być.Żadnych kabli nic wokoło ??. Może ktoś z avanta zaglądał do swojego baku,pomóżmy koledze,ja mam sedana i mam taką pompkę w baku(wątpię że w avancie jest inaczej,może miejsce inne)i myślę że te jednostki wszystkie takową mają.Demo wybacz ale ja nie wiem gdzie szukać