Treść opublikowana przez KrzysiekA4
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Felga:kox:
-
Wyciek paliwa przy wtryskiwaczach
U Ciebie wymiana odmy powinna załatwić sprawę ale to się okaże:wink: ---------- Post dopisany 17-05-2014 at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2014 at 21:31 ---------- Łukasz jak tam sprawa wygląda znalezione uszczelki??jak z motorownią......działasz??
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Nad lampą jest wgięcie:kwasny:,lusterka kozak,składane??
-
[B5 1Z] A4 TDi
Brakuje mi prawej strony,daj jakieś foto:wink:(anglik się kłania).Ogólnie historia auta:kox:,bezawaryjności i dalszego rezania:decayed:.
-
[ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
Autko,daje rade:wink:,bezawaryjności:wink: Sory za OT jak dla KSW na felgi:grin: moim skromnym "brewkowym, git" z akcentem na 16" zdaniem "Alusy nie robią na mnie jakiejkolwiek emocji,(wybacz) małe:kwasny: i...... .Oklepane jak klepka z taptalka:whistling:" ---------- Post dopisany at 03:36 ---------- Poprzedni post napisany at 03:16 ---------- Ps.Stolik mega:banan:,zrobię podobny jak zajeżdżę swoje V6:slina:.
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Trochę skwaszona opcja(opcja testowa ale[wybacz wygląda okropnie]do uratowania bo góra ok ale dół(akcja piramidy):kwasny:dół musi być wypchany nawet dla Twojej aerodynamiki.Jak wyżej piszą wypchać i dołożyć plastiku:wink: zrobi robotę
-
Spoty Słupecko - Konińskie
a jak i z gwiazdką pan chorąży i różófy Gratki kolorku:naughty: jeszcze oficjalnie B5B i będą dwie gwiazdki:grin:
-
Wymiana rozrządu czy coś więcej w 2.5TDI?? by krzysiekgoz
Dawaj tu jakieś logi,ciekaw jestem jak to na wiertle pompa się ustawia:wink: Jak chcesz grzebać to daleko nie ma co szukać http://a4-klub.pl/2-5-193/b5-afb-problem-odpalaniem-cieply-silnik-116958/ poczytaj ale moje zdanie to jechać na hamownie(konkretną) tam powiedzą co i jak(nacisk na pompę)nie jeden forumowicz po robaku nie narzeka:decayed: Poka foty tego zbiorniczka ciekaw jestem patentu:naughty:
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Oki będę w takim układzie dzwonił,bo ostatnio mnie praca za bardzo ogarnia:kwasny:wstępnie jakąś ceną rzucisz z [email protected]
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Dev,nie masz jakiś przewodów w oplocie,zmieniam z 288 na 312 więc jakieś lepsze przewody by się przydały:wink:
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
- Wymiana rozrządu czy coś więcej w 2.5TDI?? by krzysiekgoz
:banan:przy wymianie rozrządu to taka wisienka na torcie (wsio płyny filtry i przydałby się nowy biały zbiorniczek wyrównawczy,jak ja się spuszczałem nad tym że mam a tu się okazuje że wyjście nie tędy co potrzeba)- Wymiana rozrządu czy coś więcej w 2.5TDI?? by krzysiekgoz
No to piękne historie ,dodam od siebie że na deklach szpilka mi się ukręciła i musiałem (starą wykręcić) nową nakręcić w gwint głowicy.Takie prace niestety w autach prawie pełnoletnich będą się zdarzać Ciesze się że auto odpaliło,ze zbiornikiem poszukaj z wyjściem w dół(jak coś bierz dwa odkupie:decayed:)- Wymiana rozrządu czy coś więcej w 2.5TDI?? by krzysiekgoz
Nie ma sprawy:wink:(mam wewnętrzną satysfakcje że następne 2.5TDI hula po drogach:decayed:),do PL nie długo będę się wybierał w okolice Krk(w chuu do zamontowania na mnie czeka:banan:)może się jakoś zgadamy jak czasu nie zabraknie:decayed: Ze zbiornikiem miałem to samo,mam już jeden nowy:grin: zbiornik jest do kupienia:wink: ciężko Ci będzie przerobić bo dolot będzie w chuu za blisko i nie potrzebne walki ze złączkami:wink:.(Kudalty66 kupił nowy,trzeba się do niego uśmiechnąć) Napisz jak z Kąt wtrysku?? Tłumik drgań??ruszyłeś to czy złożone i chula??- [B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Sławek zderzak nie długo zacznie mi się śnić po nocach:grin:,muszę dorwać jakiś z s(nie ma łatwo) i robię taki jak Ty masz(wygląd mega:kox:) mam nadzieje że to nie będzie plagiat??- [B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
na 6 zdjęciu eksponat na bogato:kox:- Znaczenie ET Felgi
Wyśle Ci fote na PW jak lezą- Falujaca temperatura
Zobacz na Vagu czy nie masz błędu czujnika:wink: Obstawiałbym czujnik temperatury:wink: termostat ma objawy bardziej nie dochodzenia do danej temperatury a nie nagłe spadki do minimum:kwasny:ale niech się jeszcze ktoś wypowie:naughty:- Falujaca temperatura
Witam temp. spada jak staniesz np. na światłach czy w trakcje jazdy?? spada totalnie do 60oC czy do +-80oC??- A4 B6 2.5 TDI AYM 2001r.
Większość ludzi wymienia przy zakupie rozrząd(ja nie wymieniałem,przejeździłem 50k:facepalm:).Przeważnie przy wymianie jest dawana wlepka lub pisany flamastrem przebieg i data przy wymianie żeby było wiadomo kiedy trzeba wymienić(poszukaj pod maską).Różnie ludzie piszą kiedy wymienić od 60k/km do 100k/km przejechanych,jeszcze czas od wymiany bodajże 3 lata(nie pamiętam dokładnie jeśli się mylę proszę o sprostowanie).Ta zależność wynika od wieku auta,jakości użytych podzespołów,jak wymienione(czy cały kompletnie z tłumikiem drgań,wszystkie rolki itd,czy same paski:kwasny:),stylu jazdy:wink:. Jeśli chcesz sprawdzić rozrząd to musisz rozebrać przód auta ale uwierz mi że przy takim otwarciu zdecydujesz się na wymianę:wink:bo trochę roboty jest(jeśli sam robisz)a mechanik Cię skasuję odpowiednio:kwasny:- Spoty Holandia i okolice
Stan techniczny to podstawa:wink:tylko nie wpadnij w wir zakupów:grin:- Wymiana rozrządu czy coś więcej w 2.5TDI?? by krzysiekgoz
Żadnej chłodniczki oleju nie zdejmuj skup się na tamtej śrubie musi pójść(Dobra kontra i niutki w rękach załatwi sprawę):wink:trochę wiary i samozaparcia ---------- Post dopisany at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ---------- U mnie była śruba dospawana i na niej kontra(w zestawie naprawczym masz nową śrubę )- Znaczenie ET Felgi
19" 8j ET27 na 1be sedan??- Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
I na PW- Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
To samo mam na myśli,wpierw chce zobaczyć na używkach jak fela siada a później kupić koxy:kox: ---------- Post dopisany 12-05-2014 at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2014 at 21:07 ---------- Jeszcze dziś wpadł hebel 312 na ferodo ,co do planów do jeszcze zderzak S4 i gwint do mojego 2.5:wink: - Wymiana rozrządu czy coś więcej w 2.5TDI?? by krzysiekgoz