Treść opublikowana przez KrzysiekA4
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
nie narzekam ale jak ma być lepiej to jak najbardziej jestem za:wink:coś konkretnego z hamownią mam nakręcone na wakacyjny zjazd i graty trzeba kolekcjonować
-
spadek mocy- wrazenie
Michał nie za ciekawa historia z mechanikiem:kwasny:jeśli według niego każde 2.5 ma pęcherze w przewodzie do pompy:facepalm:,tak jak rozmawialiśmy mogę mu swoje podstawić i niech sprawdzi:grin:. Ogarnij tą pompkę,masz garaż coś wymyślimy w weekend,mam narzędzi i dobre chęci:wink:
-
spadek mocy- wrazenie
Ja ją wymieniłem i sprawa się wyjaśniła :wink:polecam dodać mu do wymiany aby przejrzał w cenie wszystko i wymienił co się da,duś go jak bojowego psa:decayed:bo odwali fuszere:wink:.Ile krzyknął za naprawę??PW ---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ---------- Według mnie sprawa pompki załatwi sprawę:wink:tylko aby za dużo od Ciebie nie zgarnął kasy:kwasny:
-
spadek mocy- wrazenie
Przewody(przelewy) mogę ogarnąć u siebie:wink: do Ciebie mam rzut beretem patrząc na autostrady jestem w 30 min:decayed: temat naprawdę nie przyjemny dlatego jestem w stanie do Ciebie przyjechać i nie przysporzyć Ci kosztów 2.5 euro do w Polsce 2.5 zł.Mam zapasowy zaworek w domu na podmiankę,przewody i dobre chęci na darmową naprawę(aby moja moja druga połowica miała co robić,a nie patrzeć na nasze ręce:grin: i mogę siedzieć nad V6 całą noc:wink:) ---------- Post dopisany 22-04-2014 at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2014 at 23:22 ---------- Michał jak tam po wizycie u mechanika??,cały dzień myślałem co tam z Twoją audiczką
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
Robert od Piotra(pieciajek) już parę rzeczy kupiłem zawsze coś dołoży(środkowy fotochrom:naughty: itp) i znajdę u niego np to co mi odkurzacz wciągnął uszczelnię komorę silnika po samą szybę,itd.Więc....śmiało mogę napisać dobry sprzedawca,wiem że kupię sprawne a jeśli coś nie do końca sprawne dostaje zapas:wink: Artur będę pamiętał Ważne dla mnie było że składane i fotochrom,mieszkam na jednokierunkowej gdzie auta po obu stronach i często do PL jadę w nocy(mniejsze korki) i zawsze odsuwałem lusterka na dól itd(w oczach piasek po 12godz:facepalm:). Powiem że może kosztowały ale jaram się nimi jak cholera i do tego lampa już od Grześka dotarła:radocha: i następny zjazd do PL zmieni moją audiczkę ,jeszcze myślę nad air lub gwint z dobrą felgą ale na razie negocjacje w domu:decayed:.Na końcu lakier ale muszę mieć dłuższy urlop bo hamownia sie szykuje i prawdopodobnie robak będzie montowany:wink:
-
[B5 AKN]A4 by konus Vol.2 Powolne odchamianie dziada
To był mały sarkazm. Pakiet skóra i navi:naughty:
-
[B5 AKN]A4 by konus Vol.2 Powolne odchamianie dziada
Nie no rzeczywiście,nic specjalnego:decayed:
-
A4 b5 ciągnie powyzej 2,5 tyś obrotów
Ja turbinę słyszę do 2 biegu,później to już świst powietrza i ryk V6:naughty:(jest około 100km/h)zapinając 3 zastanawiam się czy dodać gazu czy jaki bieg wrzucić. Po takiej terapii jak nie ma błędu jeździć dalej a nie szukać dziury w całym:wink: Pęcherze w układzie paliwowym??
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
Wybacz inni mają funty:wink: a tak poważnie każdy orze jak może.....
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
Kutwa lampy i lusterka do zamontowania:naughty:teraz myślę czy montować przymglone kierunki w błotnikach:kwasny: dajcie mi gwint(air)w dobrej cenie bo jestem w transie:decayed:
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
Racja,tylko daj mi je na auto w końcu:decayed:sam ocenie:grin:
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
Zobacze jak to bedzie wyglądać bo grill juz na ciemno puściłem do lamp ale też tak myślę aby zostawić chrom z bokami a przód z tyłem na czarno:wink: ---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ---------- Może ma ktoś gwint "twardy" lub air w dobrej cenie do 2.5 tdi bo na be nie da się regulować:facepalm:i dre miską(osłoną)już raz spawana:grin:
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
Dzięki Sławek za opinie:naughty:ale patrząc na Twoją to dużo jeszcze pracy muszę włożyć.Prace nadal w toku.... ---------- Post dopisany 20-04-2014 at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2014 at 16:26 ---------- Miało się nic nie dziać ale się dzieje lusterka z s4 składane:banan: będą nie wiem czy malować pod kolor czy srebrne zostawić
-
spadek mocy- wrazenie
Michał albo do mechanika albo poczekaj na moją szt. zaworek podmienimy itp We wtorek popołudniu mogę się u Ciebie stawić:wink:Przewody wyglądają ok czy sprawdzałeś ich twardość(elastyczność)
-
[C5 2.5Tdi Ake] - Wałki, Smarowanie Silnika
Szacun:hi: Moje stało 2 tyg. w dzień w dzień jeszcze w to wigilia weszła:facepalm:(ja myślami w silniku a tu święta:grin:)
-
[C5 2.5Tdi Ake] - Wałki, Smarowanie Silnika
Piękny kosztorys +1 Dobra wycena kosztów jak ktoś by się za to brał Wszystko szczegółowo i z numerami:good: Ja podobne koszty wydałem:wink: jedynie pompą mogę się przejmować,następne 2.5k:grin:, ---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ---------- Ps.Ile roboczo godzin?? przeliczymy mechanika:naughty:
-
A4 b5 ciągnie powyzej 2,5 tyś obrotów
Pewnie:naughty:,robota trwa dosłownie chwile.Tylko nie pomyl przewodów:wink:(przewody sprawdzone??)
-
proszę o analizę logów
Spróbuj zamienić n75 z n18 i zrób logi 11:wink:
- moja B5 :)
-
spadek mocy- wrazenie
Michał jak nie załatwisz problemu po świętach:kwasny:to jak chcesz możemy się spotkać,może razem coś poradzimy:wink:reszte załatwimy przez PW
-
Wymiana rozrządu czy coś więcej w 2.5TDI?? by krzysiekgoz
Nie ryzykuj!!! Jeszcze możesz zamienić zawór n75 z n18 i sprawdzić to doładowanie(log 11)i wystarczą bloki statyczne będziesz wiedzial konkretnie czy trzeba cos z nim robić,reszta wyjdzie przy wymianie rozrządu i po.13,14 wtryski zobaczysz czy któryś nie domaga:wink: Błędów żadnych??
-
spadek mocy- wrazenie
Proszę o to foto,wężyki przelewowe to te gumowe w oplocie pomiędzy wtryskami:wink:z drugiej strony masz podobnie.Posprawdzaj je wszystkie.Idz po nich jak po sznurku:decayed:.Choć może to być pompka w baku Takie pytanie ile masz paliwa w baku poniżej 1/2 ?? Ja u siebie już miałem zmienianą pompę paliwa w baku i to wyjaśniło mój problem ale szukałem od wtrysków do baku.W bagażniku jest otwór do baku(dekielek)nie wiem jak to wygląda w Avancie ale myślę że podobnie.Dostęp tragiczny:kwasny: .Pompka kosztowała 120zł(zależy jaka i od kogo:decayed:)ale robota nie za przyjemna:kwasny:
-
Wymiana rozrządu czy coś więcej w 2.5TDI?? by krzysiekgoz
Nie wygląda to u Ciebie źle .Termostat na 100% do wymiany:kwasny: i dopiero później logi będą miarodajne w pełni. Logi robiłeś na 3 biegu??czy na 4??:wink:lepiej wychodzą na 4 lepiej zobaczyć co i jak dłuższy wykres:wink: Brakuje mi 13 i 14,pisałeś coś o wtrysku:wink: Co do remontu Rozrząd będziesz wymieniał i wtryski(wtedy dekle pójdą w góre i ocenisz wałki:wink:)
-
Błąd 00550 po wymianie rozrządu
100% prawdy:decayed:dodatkowo znajomy żeby nie zdarł z nas ostatniej skóry(mentalność mechaników jak zobaczą motorownie)
-
spadek mocy- wrazenie
U Ciebie ewidentnie przy dodaniu gazu pęcherzyków jest więcej,szukaj nieszczelności opaski poskrecaj. (Ja w NL:wink:)