Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KrzysiekA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KrzysiekA4

  1. Pod wtryskami zdecydowanie podkładki miedziane jak Robert pisał wymienić bo dekle się często nie zdejmuje i tam najlepiej jest zrobić wszystko aby nie otwierać
  2. W tej sytuacji należy postępować wedle głosu swojego sumienia
  3. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na konus temat w 2.5TDI
    Wszystkie przelewy,podkładki i filtr wymień.Możliwe że zaworek na filtrze przepuszcza delikatnie (na odpalonym silniku)poruszaj nim na boku jak syczy do wymiany jak zrobisz wszystko i odpowietrzysz układ, możliwe że zakończyłeś poszukiwania:wink: Powiem tak u mnie pompkę słychać mimo pełnego baku i akurat to ona była winna(ale to mój przypadek) ---------- Post dopisany 24-03-2014 at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany 21-03-2014 at 16:57 ---------- Jak tam prace z lewym powietrzem w układzie??
  4. Robert ja też jestem ciekaw co tam w środku staneło konkretnie jak to wygląda w środku przy takim waleniu na górze silnika. Olej myślę podobnie 5w40 ja akurat znowu przed wymiana:facepalm:(od 1 stycznia 10k) i nadal castrol edge.Turbo ma spokój
  5. Po co to głosowanie :kwasny:tylko zamęt i jakieś spinki sterydów z anabolikami:doh:Byłoby przedstawione menu i święto:naughty:każdy może indywidualnie żarcie ogarnąć to nie jest wyprawa 2tyg. a tak na marginesie nadal mamy post:whistling:(przed wejściem b9)
  6. Powiem tak włożyłem ten zestaw co kolega wyżej dał linka,co mnie przekonało:wiele osób z forum to już włożyło i nie ma problemu a oczytałem się wiele na necie:kwasny:Ja wyjąłem ORI więc już trochę pośmigały. Wzmacniane wałki i hydro kute INA 3 lata gwarancji tylko zalecanym wymogiem jest nowa odma przy wymianie(plastik jak masz zamontowany to dożywocie:grin:najwyżej płukanie plastiku)pytają się za każdym razem,myślę że do gwarancji:decayed: Ruvilla miałem zakładać dostawca z hurtowni mi zaoferował jednak zaufałem forum,co do oceny nie powiem Ci jakie są różnice w przebiegach bo mechanikiem z zawodu nie jestem i nie wymieniam takich części na codzień,moge Ci powiedzieć tylko na podstawie mojej A4 że ożyła od samego dołu:wink:
  7. Damian niech sobie autko trochę pochodzi dopiero zobaczysz gdzie jest wyciek umyj go dokładnie dimerem,przy następnej wymianie oleju coenisz czy suchy:wink: Te blaszki z tego co pamiętam są wyprofilowane,coś Ty z nimi zrobił Ps życze Ci aby wałki wyglądały tak samo jak następnym razem będziesz dekle zdejmował
  8. Sławek zobaczymy czy jak Ty będziesz miał +- 4godz. jazdy na spota i z powrotem to czy będziesz tak optymistycznie nastawiony:grin: jak na razie masz 45min:whistling: ---------- Post dopisany at 03:35 ---------- Poprzedni post napisany at 03:30 ---------- W razie wu możesz się do mnie rzucić i moim pojedziemy na karty:wink:do mnie masz 100km:naughty: ---------- Post dopisany at 04:08 ---------- Poprzedni post napisany at 03:35 ---------- Promocja w praxisie polerka do kupienia co myślicie?? Praxis folder - Folder week 12 2014 - Pagina 14-15 ---------- Post dopisany 23-03-2014 at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany 18-03-2014 at 04:08 ---------- Wybaczcie że temat z kartami umarł chwilowo ale jestem w PL,narobiłem zamieszania i nic z tego nie ma:facepalm:
  9. Więc:good:napisz jak możesz co było wymienione i ile kasy poszło:wink: Wałki i hydro polecam z alledrogo od sprzedającego "auto silniki"wzmacniane wałki kolbenschmidt i kute hydro INA w miarę przyjazna cena:grin:
  10. Szybkiego powrotu do zdrowia,nie myśl za dużo bądz pełny dobrej nadzieji:wink:wielu forumowiczów duchem jest z Tobą
  11. No to ładnie,następne 2.5 z wymianą wałków jak już tak będą grzebać to i można zaworki wsteczne pod odmą wymienić http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/c5-2-5tdi-ake-walki-smarowanie-silnika-320595/ tu kolega też jest w trakcie wymiany:wink: ---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:40 ---------- Jeśli już się zdecydowałeś na remoncik 1)Obyś miał zaufanie do mechanika,ten silnik nie lubi skrótów itp patentów:wink: 2)Przy rozrządzie sprawdzić napinacz od osprzętu(lubi się tam robić luz i pasek wieloworkowy może spać itd)
  12. Siągnąć auto do jakiegoś garażu lub warsztatu nie odpalać bo tłucze jak cholera i jeszcze się może dorobić Moim zdaniem to hydro padnięte(w niektórych jest przez pare sekund ale to i tak z czasem robi się jak na filmiku)więc dalsza jazda nie za dobrze wpłynie na wałki,silnik:kwasny:.Dekle do góry i zobaczyć co się tam dzieje,myśle że sprawa się wyjaśni momentalnie :wink:a przy okazji obejrzysz wałki w jakim stanie.Hydro 1k+- plus uszczelki i robocizna ??=1.3k+- ---------- Post dopisany at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ---------- Ps filmik znajomy http://a4-klub.pl/2-5-193/glosne-stukanie-silniku-305455/ wrzuć foty jak zdejmiesz dekle ciekawe jak to wygląda w środku przy takich dzwiękach Powodzenia w pracach:wink:
  13. Kolega pisal że niby tuleje ma ok i nie ma luzów,musiałbym tam być i dotknąć:kwasny:bo wiele 2.5 ma z tym problem ale jeśli nie to
  14. [TABLE=class: items, width: 630] <tbody style="border: 0px; margin: 0px; padding: 0px;">[TR=class: line0] [TH=colspan: 4]czwartek <small style="border: 0px; margin: 0px; padding: 0px; font-size: 11px; color: rgb(143, 143, 143); font-weight: normal;">27.03.2014</small>[/TH] [/TR] [TR=class: line0] [TD=class: c1] 6 °C deszcz [/TD] [TD=class: c2]T.nocna 2 °C [/TD] [TD=class: c2]Wiatr 4 km/h [/TD] [TD=class: c3]Chmury 90-100% nieba [/TD] [/TR] [TR=class: line0] [TD=class: c2]T.odczuw. 6 °C [/TD] [TD=class: c4]Porywy 7 km/h [/TD] [TD=class: c4]Wilgotność 84 % [/TD] [/TR] [TR=class: line0] [TD=class: c3]Ciśnienie 1012 hPa [/TD] [TD=class: c3]Opady 7 mm / 12 h [/TD] [TD=class: c4]Termika zimno i mokro [/TD] [/TR] [TR=class: line1, bgcolor: #F3F3F3] [TH=colspan: 4]piątek <small style="border: 0px; margin: 0px; padding: 0px; font-size: 11px; color: rgb(143, 143, 143); font-weight: normal;">28.03.2014</small>[/TH] [/TR] [TR=class: line1, bgcolor: #F3F3F3] [TD=class: c1] 8 °C deszcz [/TD] [TD=class: c2]T.nocna 4 °C [/TD] [TD=class: c2]Wiatr 4 km/h [/TD] [TD=class: c3]Chmury 90% nieba [/TD] [/TR] [TR=class: line1, bgcolor: #F3F3F3] [TD=class: c2]T.odczuw. 7 °C [/TD] [TD=class: c4]Porywy 7 km/h [/TD] [TD=class: c4]Wilgotność 69 % [/TD] [/TR] [TR=class: line1, bgcolor: #F3F3F3] [TD=class: c3]Ciśnienie 1015 hPa [/TD] [TD=class: c3]Opady 0.7 mm / 12 h [/TD] [TD=class: c4]Termika zimno i mokro [/TD] [/TR] [TR=class: line0] [TH=colspan: 4]sobota <small style="border: 0px; margin: 0px; padding: 0px; font-size: 11px; color: rgb(143, 143, 143); font-weight: normal;">29.03.2014</small>[/TH] [/TR] [TR=class: line0] [TD=class: c1] 13 °C zachmurzenie małe [/TD] [TD=class: c2]T.nocna 10 °C [/TD] [TD=class: c2]Wiatr 8 km/h [/TD] [TD=class: c3]Chmury 20-30% nieba [/TD] [/TR] [TR=class: line0] [TD=class: c2]T.odczuw. 13 °C [/TD] [TD=class: c4]Porywy 13 km/h [/TD] [TD=class: c4]Wilgotność 49 % [/TD] [/TR] [TR=class: line0] [TD=class: c3]Ciśnienie 1017 hPa [/TD] [TD=class: c3]Opady 0 mm / 12 h [/TD] [TD=class: c4]Termika chłodno i sucho [/TD] [/TR] [TR=class: line1, bgcolor: #F3F3F3] [TH=colspan: 4]niedziela <small style="border: 0px; margin: 0px; padding: 0px; font-size: 11px; color: rgb(143, 143, 143); font-weight: normal;">30.03.2014</small>[/TH] [/TR] [TR=class: line1, bgcolor: #F3F3F3] [TD=class: c1] 18 °C bezchmurnie [/TD] [TD=class: c2]T.nocna 14 °C [/TD] [TD=class: c2]Wiatr 13 km/h [/TD] [TD=class: c3]Chmury 0% nieba [/TD] [/TR] [TR=class: line1, bgcolor: #F3F3F3] [TD=class: c2]T.odczuw. 17 °C [/TD] [TD=class: c4]Porywy 25 km/h [/TD] [TD=class: c4]Wilgotność 53 % [/TD] [/TR] [TR=class: line1, bgcolor: #F3F3F3] [TD=class: c3]Ciśnienie 1017 hPa [/TD] [TD=class: c3]Opady 0 mm / 12 h [/TD] [TD=class: c4]Termika ciepło i sucho [/TD] [/TR] [TR=class: line0] [TH=colspan: 4]poniedziałek <small style="border: 0px; margin: 0px; padding: 0px; font-size: 11px; color: rgb(143, 143, 143); font-weight: normal;">31.03.2014</small>[/TH] [/TR] [TR=class: line0] [TD=class: c1] 20 °C zachmurzenie małe [/TD] [TD=class: c2]T.nocna 16 °C [/TD] [TD=class: c2]Wiatr 22 km/h [/TD] [TD=class: c3]Chmury 20-30% nieba [/TD] [/TR] [TR=class: line0] [TD=class: c2]T.odczuw. 19 °C [/TD] [TD=class: c4]Porywy 45 km/h [/TD] [TD=class: c4]Wilgotność 37 % [/TD] [/TR] [TR=class: line0] [TD=class: c3]Ciśnienie 1016 hPa [/TD] [TD=class: c3]Opady 0 mm / 12 h [/TD] [TD=class: c4]Termika ciepło i sucho [/TD] [/TR] </tbody>[/TABLE] Myślę że wielosezon wystarczy:wink:
  15. Kto tam wejdzie nie będzie chciał schodzić im wyżej tym lepiej wódeczka wchodzi:naughty:
  16. Ja o tych zaworach w ogóle nie wiedziałem:grin:idziesz na bogato:wink:
  17. Ten sam zestaw kolega zakupił
  18. Szybka dostawa nie?? Podkładki przy przelewach i na wtryskach(miedziane)nowe,na deklach niestety są chyba niewymienialne :facepalm:trzeba nowy dekiel albo silikonem(jeśli leje)
  19. Moim skromnym zdaniem opony do sprawdzenia ręką czy wy ząbkowane(da rade wyczuć),łożyska na razie nie ruszaj chyba że dzwiek jest naprawde rwący zawieszenie:wink:wpierw zmień opony(łożyska u mnie wymienione i nadal huczało,o koszty szukania nie pytaj:facepalm:)bo prawdopodobnie opona huczy miałem podobnie na m+s po zdjęciu dystansu zjadła mi oponę i huki miałem ale przy prędkości około 60-70km/h więc i dystans wchodzi w rachubę(inna zbieżność??nie wiem dziwnie bo ta sama felga na osi)
  20. No ostatnio je kupowałem,wysyłka gratis:grin:tylko te zaworki musze wymienić dlatego podglądamv watek cały czas ciekawy jestem finału:wink:
  21. No trochę Cię nie było ale jak zwykle świetne wejscie:wink:kolega zdecydował sie na tez zestaw z auto silniki,linka mu podrzuciłem:naughty:widać że chce to zrobić raz a dobrze
  22. rosół i kurczaka to masz co chwila w domu A moze nie ma i stad wybral Moja kobieta to "Górolka" więc nie jest mi obce żadne z tych dań mimo pobytu w NL:grin:
  23. Damian miałem to samo:wink:a ile słodkich słów usłyszałem od kobiety:facepalm:teraz jak jeździ autem nie muszę jej zwracać uwagi(nie katuj na zimnym,itp):grin:bo widzi kase co poszła:polew:.Będę śledził watek jak tam składanie Ci idzie:wink:
  24. Ciężko wybrać nie da rady dwóch zestawów jednocześnie:grin:tak poważnie jedzonko pierwsza klasa:wink:wybacz ale rosół wygrywa:naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.