Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KrzysiekA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KrzysiekA4

  1. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na Malinek110 temat w 2.5TDI
    Dobrze że w końcu wymieniłeś odme:decayed:silnik w końcu nie będzie miał nie potrzebnego ciśnienia(wałki będą mieć smarowanie,w jakim są stanie),wrzuciłbyś jakieś foto wałków i jaki przebieg autka.Co do drugiej sprawy myślę że już gorzej być nie może jeśli się zwierają przewody lepiej już je (jeśli potrzeba)zlutować i zaizolować.Ciekaw jestem jak ogólnie auto jeżdzi,co do przewodu po izolacji rezystencja powinna wynosić od 90 - 120 Ohm na kostce. To że nie masz błędu też mnie dziwi jeśli było tam zwarcie przewodów:kwasny:.Posprawdzaj i zaizoluj przewód zobaczymy co z tego wyjdzie z pewnością przewody nie powinny być "gołe":decayed:
  2. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na Sixyon temat w 2.5TDI
    Przewody w tej samej kolejności(poukładaj sobie przewody żebyś nie pomylił)tylko zaworki zamień miejscami.Operacja trwa max 5min
  3. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na Sixyon temat w 2.5TDI
    Polecałbym zrobić logi dynamiczne na początek(zaoszczędziłoby to trochę czasu w szukaniu,na regionalnego spota ktoś z pewnością pomoże na miejscu:wink:),jeśli nie masz możliwości to szybka podmiana n75 z n18,różnica powinna być odczuwalna.Jeśli nie to turbo do czyszczenia ale to wróżenie z fusów najlepiej
  4. Czytałem historie spotów w NL i domyślam się że frekwencja może nie porażać ale jednak warto spróbować się wyrwać z domu i pogadać z paroma maniakami audi,jak piszesz gokarty lub wspólny grill z % też do ogarnięcia:naughty:.Jak coś zapraszamy:decayed:
  5. Zapraszamy:decayed:
  6. Pewnie że dobry aby nam pogoda dopisała:naughty:
  7. Mojej drugiej połówce spodobał się pomysł morze:grin:więc raczej na 100% będę bo mi żyć nie da
  8. W tygodniu możemy dogadać szczegóły żeby się nie szukać nie potrzebnie.Co do auta skończyło się na rozmowie tel. brak komunikacji jak i ochoty sprzedającego zniechęcił mnie do podróży 500km w jedną strone ale nadal szukam może się cosik trafi:wink:
  9. Miejscówka fajna nad morzem:wink:jestem za:naughty:
  10. Nie ma sprawy:wink:,można gdzieś bliżej Ciebie tzw w połowie drogi zrobić jeśli i tak we dwóch będziemy cosik organizować:wink:widze ze z zaandam bedziesz jechał wiec gouda utrecht rotterdam.Kwestia do dogadania
  11. To jest w tym wszystkim najlepsze a później lamenty jaki to "on" nie jest.Panowie jeszcze raz dobra diagnoza przed zakupem kluczem sukcesu.
  12. Właśnie dlatego historie 12k w silnik poszło się tworzą,bo mechanik nadal szuka co wymienić i nabić roboczo-godz. Bez uprzedniego zgiagnozowania "pacjenta":naughty:.Polecam jednego a zaufanego mechaniora lub własnę zdolne ręce:kox:
  13. Jak najbardziej miejsce jest do ustalenia,żeby dla każdego było w miarę blisko:wink:.Myślałem że i Belgia się przyłączy ale cisza:facepalm:
  14. więc nie ma co psocić na silnik 2.5 TDI tylko na własną kieszeń,która pozwala wybrać z gamy silników:grin:realia XXI wieku "kasa":facepalm:
  15. Mogę śmiało napisać po swoim doświadczeniach że za 6k(nie licząc skrzyni bo mam manual,skrzynia 800zł była ostatnio do sprzedania na forum)wymieniłem rozrząd z wałkami,hydro i zmorę zwaną napinacz paska osprzętu z amortyzatorem i do tego wsadziłem samopoziom,grzane tyłki i wiele innych rzeczy.Tylko że robiłem to razem z znajomym mechanikiem,który powiedziałby że przy takich silnikach liczy się robociznę 2X(powód taki że w tym silniku ustawianie wszystkiego robi się po trzy razy dla pewności) żadna fuszerka w naprawie nie pozostanie niezauważona i tylko się zemści.
  16. Robert,znając umiejętności "mechaników" to np.ze zwalonej przepływki koszt około 400zł można wysnuć brak kompresji wałki uwalone turbo siedzi etc. koszty rosną gdy się szuka po omacku:wink:.Pytanie tylko czy to auto w końcu jeżdzi:kwasny:
  17. Miałem to samo,rezerwowa a później ktoś zrezygnował i na głównej:wink:,więc do zobaczyska:grin: Co do uaktualniania listy cierpliwości jarko ma dużo ostatnio na głowie ale trzyma rękę na pulsie:wink:
  18. Jako że ten silnik nie jest udany.... a jaki do końca jest??każdy posiada zalety jak i wady(podstawa odpowiednie eksploatowanie auta,z resztą jak w każdym).Kolejna wypowiedz osoby co ten silnik widziała u znajomego,może nie które osoby wje.....ły kupe kasy i nie chcą sprzedać bo muszą swoje odjeżdzić(tylko dlaczego nadal nim jeżdżą,po remoncie i nie piszą że coś się rypło znowu....).Fakt jest taki że wałki wyszły z fabryki słabe do smarowania obecnie są dostępne wzmocnione wraz z hydro za w miarę przystępną cene jak na V6(trzeba trochę poszukać ).Moim skromnym zdanie jak na 150ps i przejechanym około 100k i 245k na liczniku za dużo nie powiem,tylko punkt A do B i jadę.Rozrząd płyny dobre paliwo.Co do spalania i programowania napiszę w ten sposób,każdy silnik ma swój zapas tzw wyżyłowania tylko że V6 ma też swoje plusy:wink:spalanie u mnie to 6.1L do typowego miasta 8L(w mieście nie ma co na przysłowiową pałę żyłować silnika a z głową).To z mojej strony:hi:
  19. Dzięki jarko za odświeżenie listy i do zobaczyska:naughty:może coś z NL ??
  20. to miłej popijawy:wink: Ja też chyba pojade do Niemiec oblukać auto mobile.de co myślicie??
  21. A jest tam coś ciekawego do zwiedzenia czy biznesowo:naughty:
  22. No efekt będzie lepszy z pewnością.Też czekam na foty:decayed:
  23. polecam się. a co do żarówek h7 w drogowych. wszystko zależy kto czego oczekuje, w lampach w drogowym i np h7, żarówka dopala punktowo i daleko a jak masz tylko bix to masz drogowe wysoko i szeroko tak jak np. b7,b8,q5,q7, a6c7bix mając bix i żarówkę h7 można połączyć obie opcję. wtedy jest szeroko wysoko i jeszcze dalej Sory Robert za małe OT:wink: Można połączyć obie opcję tak żeby na mrugnięcie bix się nie odpalał a sama H7 jakieś opóżnienie??.Chodzi mi konkretnie o żywotność bixa bo jak wiadomo nie lubią wył wł co chwile
  24. Miejscówka ogólnie fajna na bez deszczowe dni(choć nie daleko jest wiadukt pod którym można się schować:facepalm:troche lumpiarsko to zabrzmiało:grin:),parkingów jest tam wiele tyle że nie utwardzone do końca ale obok jest za***iste jeziorko z plażami więc jest i co porobić w lato.Na karty też się można gdzieś wybrać ale wpierw niech się jakaś ekipa wskrzesi z popiołów.To i pomysłów będzie więcej:wink: ---------- Post dopisany 20-02-2014 at 01:57 ---------- Poprzedni post napisany 09-02-2014 at 14:01 ---------- :hi:widać że temat umarł może ktoś chętny na tą sobote??.Będę jechał do Bukowiny mogę jakieś gadżety klubowe dla kogo zakupić
  25. fajnie że ogarniasz temat.Co do zdjęć to pewnie dawaj tutaj,z pewnością przyda się dla potomnych.Z jakimś małym opisem:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.