Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KrzysiekA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KrzysiekA4

  1. Napisz ile zapłaciłeś i gdzie??.Dawaj logi po naprawie a nie od razu do zamknięcia:wink:.
  2. Logi na VCDS:facepalm: sorki ale nie znam się(jak pisałem nie jestem mechanikiem)ja mam podobnie VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM ale nie minus,to mnie zgubiło sorki za OT. N75 z N18 szybka zamianka(ja obecnie jestem zmuszony do takiej jazdy na N18),warto uważać żeby nie pourywać króćców i poukładać przewody żeby podłączyć jak były. Vacu do sprawdzenia miernikiem podciśnieniowym. Jeśli masz czas,chęci i pare uszczelek ze śrubkami(dodatkowo palnik) to wyjąć Turbo i czyszczenie.
  3. Cześć,nie jestem mechanikiem ale jak dla mnie do regulacji kąt wtrysku(powinien być po drugiej stronie). Turbo śpi,sprawdzić podciśnienie(wszystkie przewody),gruszkę(czy się unosi płynnie na odpalonym silniku),zamienić na próbę n75 z n18,jeśli masz możliwość sprawdzić vacu pompe(czy daje dobre podciśnienie). Jak poczujesz różnice zrób logi,jak nie to pisz co podziałałeś
  4. dzięki Krzysztof ... no mnie się wydaje ,że za cierpliwość do Kolbenschmidt'a dawali chyba w tym tygodniu To ja jeszcze ze 100k muszę zrobić,aby mieć taką cierpliwość,do zobaczenia na BT
  5. Artur gratki mało różowych z 2.5TDI
  6. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na pastaldo temat w 2.5TDI
    Na Twoim miejscu zamontowałbym tą pompkę jak kolega wyżej pisał(odpowietrzanie będzie znacznie prostsze).Ja też miałem problem z pęcherzykami,skończyło się na wymianie pompki w baku i wymianą przewodów przelewowych.Bąbelki muszą zniknąć dbaj o VP.Co do zaworka na filtrze sprawdź czy nie syczy,rusz go z wyczuciem na boki.Tak jak pisałem wszystko do ponownego przeglądu aby wyeliminować dopływ lewego powietrza(podobnie jak z podciśnieniem,lepiej dwa razy sprawdzić).Powodzenia
  7. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na pastaldo temat w 2.5TDI
    :doh:Napisz ile mu zapłaciłeś za strzał z placka??(mogłeś zrobić to z kimś o wiele taniej)ogólnie nie powinieneś tego robić.Sprawdź przewód do pompy czy nie masz pęcherzyków powietrza,następnie stan przelewów(jeśli są stare to wszystkie wymienić około 1,5m).Sprawdzić filtr paliwa czy nie jest mokry(jeśli dawno nie wymieniany,do wymiany!)Odpowietrzyć układ(druga osoba kręci Ty odpowietrzasz wtryski,będzie tanioi szybko).Sprawdz cały układ zasilania paliwem jak Ci pisałem i napisz co porobiłeś,bo problem wróci a na placku Twoje obawy z VP się spełnią.Bezawaryjności:naughty:
  8. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na Sixyon temat w 2.5TDI
    Uporałeś sie z problemem??
  9. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na mPowErr temat w 2.5TDI
    Ja schodziłem z 15w40 na 5w40 i jeżdzi na edge jest o wiele lepiej,turbina się nie poci a przy Twoim oleju możesz mieć z nia problemy:kwasny:.Polecam zmiane oleju na 5w40 i nowy typ odmy.Czyszczenie dolotu łącznie z klapą gaszącą
  10. Cześć Auto zrobiło jak na razie 4 tyś po wymianie i chce dalej ma już ponad 243k,problem z podciśnieniem raczej rozwiązany zamieniłem n75 z n18 nie ma rwania i idzie o niebo lepiej VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM że na trasie z prędkością 130km/h na zegarze (navi 125km/h)z tempomatem wiadomo czasem do 200 za panamerą się puściłem ale kobita krzyczała:P.Ma 900km przejechane i nie widze rezerwy:banan:(oczywiście załadowany(po uszy) w trzy osoby. Jak już znalazłeś ten zestaw polecam jak najszybszą wymianę,jakiś wolny weekend i masz spokój(jak będziesz miał problemy napisz PW).Cena dobra :)ja wiem że przepłaciłem:( czas gonił a ten co nie powinien się cieszył hehe.
  11. Dzięki,jesteś prze agent ---------- Post dopisany 19-01-2014 at 11:59 ---------- Poprzedni post napisany 10-01-2014 at 13:37 ---------- Małe zakupy u Kolegi PABLO plus:ramki,kalendarz 2X do PL i NL [/color]Tarcze i kloczki TRW wymienione,wczoraj 242000km(oryginalny:polew:) pękło
  12. W linku masz dokładnie opisane jak to zrobić.Przeczytaj z uwagą(pare razy)i ustawisz go jak potrzeba.Jeśli nie wiesz jak to zrobić to znajdź kogoś z forum(z Twojej okolicy co już to robił)lub do mechanika. Co do pomysłu żeby przesunąć pasek o jeden ząbek,to powiem Ci tylko że jeśli nie zaczniesz robić przy tym silniku tak jak należy,będziesz następną osobą co będzie pisała że zj**...ne 2.5TDIV6.Druciarstwa(obchodzenia dziwnymi patentami) ten silnik nie wybacza:). Jeszcze raz napiszę,przeczytaj z uwagą ten link co tu wrzuciłeś.Komp do auta,rączki pod maskę i do roboty.
  13. Dzięki Pablo za gadzety w "zaawansowany" sposób tylna ramka została zamontowana(pękła śruba),co do spotów postaram się was odwiedzić,póki co praca nie pozwala.Pozdr
  14. Jeśli DS to i przód(tarcze TRW)zimmermana nie kupie bomam nowe na przodzie.Zrobie tak i dam opinie czy auto faktycznie lepiej hamuje na standardzie w DS od TRW(mam zestaw starych opon można dojechać)Sprawdzę metry na tym samym kilometrze.
  15. Dziękuję za zainteresowanie ładuję standard tarczę(TRW)i klocki(TRW) do tego oplot.Nic się nie wymyśli chyba że samemu się dorobiło jarzma i tarcze heh
  16. Dev 256mm??do ośki max inaczej z q i b6 to wiem tylko co zrobić aby 256 wsadzić??
  17. Rozumiem że z tarczami nie powalczę??245 i basta??
  18. Co do wyjmowania świec raczej bym się wstrzymał(są delikatne,można je popsuć),sprawdz je zamontowane w aucie (miernikiem)w razie nie działającej wymień.Kąt ustaw później zobacz świece
  19. Tylko tył,Co warto przejrzeć np.przewody wymienić,płyn hamulcowy na dot5.1??
  20. Z góry przepraszam że temat powielam(szukam i szukam i znaleźć nie mogę co do 2.5TDI) ale może jakieś nowinki w między czasie weszły na rynek.Jestem przed zmianą tarcz klocków i łożysk na tył ośkowej b5,myślę nad zestawem TRW.Jaki zestaw polecacie łącznie z łożyskiem(cena do jakości)??.
  21. Świece(zwykły miernik),szczelność układu paliwowego(pęcherzyki powietrza przed pompą),logi kąta(nagrzej auto i wrzuć max twojej regulacji[sprawdz dobrze,ja kiedyś się dość męczyłem i nie mogłem ruszyć a regulacja była]).Może kolejność nie ta ale wszystko i tak jednocześnie
  22. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na kadela69 temat w 1.9TDI
    Nagraj filmik dźwięków jest mnogo:)
  23. Kup ale waż co to jest.Bo następny będzie pisał co za złom:polew:wiedze masz gdzie szukać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.