Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KrzysiekA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KrzysiekA4

  1. Ja kupiłem (sam rozrząd 2 paski,pompa,termostat,rolki) firmy INA za 1k ale przy otwarciu wychodzą inne sprawy.Więc cena 3k może wejść w rachubę
  2. Z jednej strony to dobrze że ciepły logi można robić i od razu termostat wyeliminowany(wymiana wiąże się z odsłonięciem rozrządu) jak i z odpalaniem na ciepłym(myślę że to gorsze niż na zimnym).Jak zimny to olej gęsty:polew:,aku słabe,pompa VP nie domaga z (czyt. dalej) lub kąt wtrysku żle ustawiony.Mój na zimny pali dobrze :)ale troche czasu mnie to kosztowało(nie kasy).Logi Panie to podstawa,gdybać można wiele,sedno sprawy ecu pokaże.Dodatkowo wycieki oleju(porób foty),na jakim oleju chłop jeździ i co ile zmieniał takie drobne sprawy ale będziesz wiedział jak o niego dbał.
  3. Jak odpala(na zimnym jak i na ciepłym),jak pracuje(na zimnym i na ciepłym).Logi silnika,najlepiej z dynamicznymi.Bierz sąsiada i niech z Tobą loguje auto,jak??masz na forum,co powinno być w logach jest na forum.Co wyjdzie będziesz wiedział resztę to już na miejscu z czujnikiem lakieru itp przy zakupie.Logi możesz wrzucić w odpowiednim dziale,chłopaki z pewnością Ci pomogą z ustaleniem stanu. ---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ---------- Zaznaczam że nie namawiam do tego silnika i uprzedzam nie jest to zakup na sezon lub dwa
  4. To też prawda,ludzie coś usłyszeli i gadają.Trzeba czytać konkrety(na innych forach również) a nie że babka ma wąsy bo sąsiad powiedział.W tym temacie jak na razie sami użytkownicy się wypowiadają oprócz Ciebie:wink:
  5. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na Domino79 temat w 2.4
    A na INA ??
  6. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Trochę bez rozumu to napisałem na żarówkach jest napisane jaki mają pobór
  7. Silnik jest kosztowny,ceny są dość duże bo jest to jednak V6 a nie rzędówka.Tematów jest wiele o tym silniku,bardziej bym proponował kupić jednostkę 180km silnik AKE(lepsze wtryski,turbo,odma plastik).Mam auto od 2 lat przejechane ponad 50k.Poczytaj o bolączkach tego silnika będziesz wiedział czego szukać przy zakupie.Vag z kabelkiem z pewnością pomoże Ci wstępnie ocenić stan silnika.Głównie problem z hydro,wałki i VP44.
  8. czyli z takim podejściem to możesz każdemu w tym temacie odpowiadać używając słowa "może", a gdy coś nie będzie jednak pasowało to powiesz: "pisałem, że może nie pasować" ---------- Post dopisany at 13:53 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ---------- nie, nie będzie obcierało gdy założysz takie felgi może obcierać gdy założysz na te felgi opony w jakimś dużym rozmiarze Dużym ? Czyli jakim ? .... Nasz wspólny znajomy rolował nadkola bo tarło przy skręcaniu ...przy oponie 225/40 Artur ta opona jest troche za mała ja myślałem jeżeli już to 225 ale z (szerszym mocowaniem do felgi)nie wiem jak to fachowo nazwać ---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:08 ---------- tylko tam jest 8.5j chyba już nie potrzebny
  9. Heh,powiem szczerze że rozważam takową opcję ale jak na razie za dużo rezania.1din z wyjeżdzanym ekranem dotykowym,mnie wpełni satysfakcjonuje. ---------- Post dopisany 17-12-2013 at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany 16-12-2013 at 19:24 ---------- Lampy od Gwertego lecą już do mnie ,kolega slimaczek89rz przełączniki do grzanych pup(dzięki za szybką paczkę),rozrząd INA czeka u mechaniora,Hydro i wałki ruiville 2k nie wiem czy kupić kuszą(może ktoś doradzi!!!),felgi five flat czekają na mnie do odbioru(wpierw obejrzeć),(samopoziom,spryski,ręka w skórze,manetka fis i sam Bóg wie co jeszcze) kolega pieciajek szykuje,lusterka anglik pod kolor(w końcu prawe duże)odbiór po drodze.Masakra 2 tyg urlopu i święta trza rezać hehe ---------- Post dopisany at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany at 17:12 ---------- Rozmowa z arturoo zmiażdżyła czaszkę.Artur wie o co Kaman(dzięki za rozmowę,plan w realizacji<wart mega uwagi>) ---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ---------- Miałem piękny sen ale mnie ktoś z niego obudził i obudziłem się z rs4 b5 avant 2.7 bi turbo
  10. Online Wheel and Tyre Fitment Calculator. Offset, Tyre Stretch and Speedo Error | Will They Fit na tej stronce patrzyłem i za dużo nie odstają ---------- Post dopisany at 17:44 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ---------- Masz dokładną różnice,teraz mam koła do środka musze zejść na dół i zmierzyć heh
  11. No właśnie się boję bo kupie nowe gumy i będzie ciąć
  12. Tak w sobote kupuj tak czy siak ale zapytać się można
  13. felgi 8,5J et45 18" do b5 sedan nie będzie obcierało ??
  14. Powiem Ci szczerze że nie zawsze chce mieć taki duży ekran przed sobą a tak jak chce to jest jak nie to znika.Przełączniki jak najbardziej od Ciebie montuje moja oszaleje.Będzie szał w recaro:polew:
  15. Raczej nie włożę,wole kupić wyjeżdżane 7'' radio z navi w 1din
  16. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    nie soczewka sie nagrzeje. tylko zanim przetwornic ustabilizuje napięcie. Sorki Gwerty ale napisałem po swojemu,dla mnie tam i tak czarna magia będzie wysyłać białe światło na drogę .Tak poważnie,jaka różnica jest w poborze napięcia po ustabilizowaniu przetwornic??
  17. Przejrzyj wątek Gwertego o rezaniu lamp.Konkretnie sam bok w kierunku jest malowany odbłysk jest normalny ---------- Post dopisany at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ---------- No Twoją pomoc przy rezaniu,bardziej kobieta doceni.Ale nie ma powodów do zazdrości :)mam inne gadżety dla niej od siebie.
  18. Fajne mody gratki,troche czasu jak i kasy poszło na dobre.Te dystanse jak piszesz,deseczka do felgi i mierzymy.:)Bezawaryjności
  19. Nie to że Cię naciskam ,ale niech wiedzą że żyjemy
  20. Dev temat umarł??
  21. Może wyjść,ale okaże sie dopiero następnemu nabywcy(więc mina montowana).mam takie pytanie czy czyszczenie przy grzanych dupkach,"ciśnieniówką" nie wpłynie na maty grzewcze,lub inaczej na acu rozłączonym takie rzeczy robić??.To dodaję dla osób z matami.
  22. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Jeśli tak jest to Jeszcze bardziej nie mogę się doczekać jaka różnica między lampami(moje dzielone H7,kontra bixy vel Gwerty)zależy mi na niższym poborze mocy.Choć co przeczytałem to na początku zanim się nagrzeje soczewka pobór ma większy.
  23. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Z tym się zgodzę moje coś osłabły(więcej elektroniki,lepszy alternator by się przydał).Ciekawy jestem jaka jest różnica poboru mocy między h7 a bixy??
  24. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na Darek36 temat w 2.5TDI
    3 kola wyszloby z robota mechanika z olejami i rozrzadem... Jakby dossly walki bylyby 4 kola... Jakby eoszedl zrzut glowicy pukneloby sie 5kola co przy wartosci rynkowej auta oznaczaloby ze najlepiej byloby wystawic to jako "sprzedam na czesci/uszkodzone". Jezeli przy poprawnie ustawionym k.wtrysku auto zle pali to jest ogolnie rzecz bioraac niewpelnis sprawne. Zloguj 001s.. Jak jest tam dawka w okolicach np max 3.5 i z wysokim ck (powyzej 25) to pewnie siedzi pompa wtrysku. Masz dobre wwlki i nowa hydraulike... Jak korekcje w 13 i 14 sa ponad norme to pewnie wtryski juz siedza... Oczywiscie aku swiece rozrussnik ma duze znaczenie dla zapalania Trochę nie poszło z cytatem ale reszta jak najbardziej z zimną kalkulacją portfela się zgadza.Dobrze Przemek4net pisze że przydałoby się zlogować auto po samodzielnej naprawie(chyba że jesteś wprawnym mechanikiem). Wyszły by nie dociągnięcia w pracy silnika np.problem z odpalaniem.Logi i diagnoza
  25. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Ja się będę przesiadał z h7 na bixy jak nie zobaczę to nie uwierzę heh.Z tego co Gwerty pokazywał to tylko kolorem się różnią,te są trochę bielsze:polew:.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.