Treść opublikowana przez KrzysiekA4
-
Pogrzewana przednia szyba
Będzię trochę bardziej bolało. Ciekaw jestem w jakim kolorze??dobrze by było w niebieskim heh
-
Pogrzewana przednia szyba
Powiem szczerze że ja też.Nima webasto,stołki grzane.Więc szyba za 1000 jeszcze cena do przełknięcia znośna,choć licze na mniej heh
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
Ja również ważne że sprawa ruszyła,100 szt od razu.Myślę że nie będzie aż takiego problemu przy względnej cenie .Ja chce niebieską heh
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
Zadowolony będę z pewnością ,Tylko trzeba zamontować do lamp jeszcze zderzak ze spryskami którego jeszcze nie mam ale się znajdzie hehe i dopiero będzie .Felgi też poczekają na wiosnę,będzie czas na malowanko ---------- Post dopisany 03-12-2013 at 06:46 ---------- Poprzedni post napisany 02-12-2013 at 11:30 ---------- Dodam że przednia podgrzewana w planach
-
Pogrzewana przednia szyba
Super znaczy się że musiałeś im nieżle nagadać że zaczeli kalkulować.
-
Pogrzewana przednia szyba
A to ze jak ktoś się przyczepi to pojedziesz dalej ale bez dowodu:decayed: Pomysł zajebiaszczy ciekaw jestem finału byle nie na twarz:whistling: Domyśliłem się co się stanie przy dociekliwej kontroli(Policji lub na stacji diagnostycznej).Chodziło mi bardziej czy Nordglass będzie wyrabiał homologację i jak to z ich strony wygląda.
-
Pogrzewana przednia szyba
Czyli Dev coś się dzieje .Co z tą homologacją ??.Powiedzieli wstępnie jakie koszta ??
-
Pogrzewana przednia szyba
Jeśli nie znajdzie się producent co je zrobi w rozsądnych pieniądzach,trzeba będzie u następnego szukać.Nadzieja umiera ostatnia heh.
-
Co zrobić aby mieć 200hp z 150hp??
Tak sobie Robert myślałem co zrobić z zaprogramowaniem VP44 w sterowniku na pompie żeby z ecu zgrać lepsze ciśnienie??
-
Pogrzewana przednia szyba
Zależy ile szt. zamówimy niech dadzą konkretną propozycje.Daj mi numer do przedstawiciela handlowego,pogadam wezme w razie wu pare szt więcej lub umowe spiszę.Jak dla mnie ten temat ruszy,tylko każdy ma świadomość że tego nie ma i nie szuka do siebie.Jak będzie to przy słabym nawiewie w szybe lepiej podgrzewana :)Wiadomo że im nas więcej to i cena lepsza.
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
Tu masz rację,kolega kudalty66 napisał konkretnie stosowane oleje loooong life,nie zdały egzaminu.Dodatkowo auto do Polski zjechało i proste naprawy okazały się kosztami przekraczającymi wartość auta więc drutowanie i nabywca dostał bombę zegarową.Co do decybeli pracy akurat mi się to podoba,V6 ma być słychać i dodatkowo wydech(sportowy)daje porządny dzwięk bo ma z czego.Tylko jak Przemek napisał kałacha na zimnym nie da się ukryć hehe
-
Pogrzewana przednia szyba
Dev nasz zbawco heh.Zapytaj się jak widzisz ludziska się znajdą
-
[ALL B5] Szarak A4 B5 Przymiarka na wiosnę 2015
Ładna sztuka ale gleby jej brakuje :)gwint się kłania albo 1be
-
Pogrzewana przednia szyba
Jak to jaki,będziemy kupować heh :)jak kobity w odzieżowym:)
-
Nie odpala po postoju
Czyli lepiej :)Koszty tych wężyków nie są jakieś zawrotne,wymienił Ci tylko ten odcinek czy wszystkie??.Pytam bo miałbyś pewność że wszystkie są nowe i tu nie ma co szukać problemu
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
Tak myślałem od s4 i w razie czego włóknem się pobawić. Z Grześkiem ciężkie negocjacje ale chyba dobijemy targu. ---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ---------- Tak patrzyłem na Twoje Wątki i rs4 jednak bryluje tylko to zmontować jak trzeba i jest miodzio... ---------- Post dopisany 01-12-2013 at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany 26-11-2013 at 19:27 ---------- No tak,chciałem ledy ale wyszło jak wyszło.Biore od Grześka,wypasione bixy na maxxx :bixy,drl,usa kolor na kierunkach,wypolerowane i zabezpieczone uv.Jeszcze felgi five flat 18" od kolegi z forum i na ten rok wystarczy.
-
Pogrzewana przednia szyba
Ja też
-
Pogrzewana przednia szyba
Jak będzie już na aucie to dopiero będzie u Ciebie heh
-
Pogrzewana przednia szyba
Kolejka już dawno ruszyła heh więc nie wiem czy jesteś pierwszy heh
-
Pogrzewana przednia szyba
Wydaje Ci się,temat godny uwagi.Bez webasto idealna sprawa,jak wiadomo centralny nawiew w b5 nie sprawuje się za dobrze do odparowania przedniej szyby. ---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ---------- Dev żaden problem,SID z innego forum próbował cosik zainicjować z producentem szyb myślę że jakby się uzbierało pare-naście osób ktoś by zrobił takową szybe i do b5:a4fan: Ten sam SID jest i na naszym forum. Mam pod ręką fabryke NordGlass moge podjechac i popytac czy ogarną ten temat. Dev,wiem że SID jest i na tym forum ale temat był ruszony na innym.Powracając do tematu,zawsze się można zapytać a mam takie przeczucie że ludziska by brały takie coś tak jak pisałem wyżej z jakiego powodu.
-
Pogrzewana przednia szyba
Dev żaden problem,SID z innego forum próbował cosik zainicjować z producentem szyb myślę że jakby się uzbierało pare-naście osób ktoś by zrobił takową szybe i do b5:a4fan:
-
Pogrzewana przednia szyba
Troche szkoda że nie robili takowych do b5 .W fokach widziałem i w dzień widać spirale,mata jest lepszym rozwiązaniem.
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
Przemek rozumiem że nie chcesz się w to bawić ale jeśli możesz jakieś materiały gotowe(schematy,kody ecu,itp)logi porównawcze tak jak pisałeś przesłać na PW lub zrób oddzielny temat do chip-tuning_u 2.5tdi.Każda informacja pomoże innym przed oszukaniem pseudo "tunerów".
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
Znasz osoby co AFB (zdrowe)potrafią dobrze kością polepszyć??daj namiary PW
-
Nie odpala po postoju
Wiem że jesteś zestresowany tą sytuacją,ja też to przeżywałem pęcherzyki powietrza na dzień dobry później już tylko spienienie ale nadal chwytał gdzieś powietrze.(zapożyczone zdjęcie poglądowe)nr sil.JPG - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl wężyk przelewowy to ten czarny zaznaczony jego kawałek w kółku idzie do wtrysku a druga strona tego wężyka idzie do pompy(stojąc przodem do silnika),połączony jest do każdego wtrysku.Będziesz potrzebował mniej a więcej 1,5mb tegoż wężyka .Jeśli masz możliwość to zrób zdjęcie poglądowe jak to u Ciebie wygląda.Chciałbym zobaczyć cytuje "(połatany układ paliwowy na silikon)".Tak jak Tobie Robert pisał,wymień te "przelewy".Warto trochę poszukać,tematów związanych z tą pompą i silnikiem(jest ich wiele łącznie ze zdjęciami).Pomoże to uniknąć nie potrzebnych kłopotów i wydatków lub na odwrót .Napisz czy coś podziałałeś i jak możesz wrzuć na forum zdjęcie jak to wygląda ---------- Post dopisany 22-11-2013 at 04:14 ---------- Poprzedni post napisany 19-11-2013 at 08:05 ---------- Jakieś postępy?? ---------- Post dopisany 28-11-2013 at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany 22-11-2013 at 04:14 ---------- Widze że sprawa umarła,coś się dzieje z tematem??