Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KrzysiekA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KrzysiekA4

  1. Będzię trochę bardziej bolało. Ciekaw jestem w jakim kolorze??dobrze by było w niebieskim heh
  2. Powiem szczerze że ja też.Nima webasto,stołki grzane.Więc szyba za 1000 jeszcze cena do przełknięcia znośna,choć licze na mniej heh
  3. Ja również ważne że sprawa ruszyła,100 szt od razu.Myślę że nie będzie aż takiego problemu przy względnej cenie .Ja chce niebieską heh
  4. Zadowolony będę z pewnością ,Tylko trzeba zamontować do lamp jeszcze zderzak ze spryskami którego jeszcze nie mam ale się znajdzie hehe i dopiero będzie .Felgi też poczekają na wiosnę,będzie czas na malowanko ---------- Post dopisany 03-12-2013 at 06:46 ---------- Poprzedni post napisany 02-12-2013 at 11:30 ---------- Dodam że przednia podgrzewana w planach
  5. Super znaczy się że musiałeś im nieżle nagadać że zaczeli kalkulować.
  6. A to ze jak ktoś się przyczepi to pojedziesz dalej ale bez dowodu:decayed: Pomysł zajebiaszczy ciekaw jestem finału byle nie na twarz:whistling: Domyśliłem się co się stanie przy dociekliwej kontroli(Policji lub na stacji diagnostycznej).Chodziło mi bardziej czy Nordglass będzie wyrabiał homologację i jak to z ich strony wygląda.
  7. Czyli Dev coś się dzieje .Co z tą homologacją ??.Powiedzieli wstępnie jakie koszta ??
  8. Jeśli nie znajdzie się producent co je zrobi w rozsądnych pieniądzach,trzeba będzie u następnego szukać.Nadzieja umiera ostatnia heh.
  9. Tak sobie Robert myślałem co zrobić z zaprogramowaniem VP44 w sterowniku na pompie żeby z ecu zgrać lepsze ciśnienie??
  10. Zależy ile szt. zamówimy niech dadzą konkretną propozycje.Daj mi numer do przedstawiciela handlowego,pogadam wezme w razie wu pare szt więcej lub umowe spiszę.Jak dla mnie ten temat ruszy,tylko każdy ma świadomość że tego nie ma i nie szuka do siebie.Jak będzie to przy słabym nawiewie w szybe lepiej podgrzewana :)Wiadomo że im nas więcej to i cena lepsza.
  11. Tu masz rację,kolega kudalty66 napisał konkretnie stosowane oleje loooong life,nie zdały egzaminu.Dodatkowo auto do Polski zjechało i proste naprawy okazały się kosztami przekraczającymi wartość auta więc drutowanie i nabywca dostał bombę zegarową.Co do decybeli pracy akurat mi się to podoba,V6 ma być słychać i dodatkowo wydech(sportowy)daje porządny dzwięk bo ma z czego.Tylko jak Przemek napisał kałacha na zimnym nie da się ukryć hehe
  12. Dev nasz zbawco heh.Zapytaj się jak widzisz ludziska się znajdą
  13. Ładna sztuka ale gleby jej brakuje :)gwint się kłania albo 1be
  14. Jak to jaki,będziemy kupować heh :)jak kobity w odzieżowym:)
  15. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na edittttt temat w 1.9TDI
    Czyli lepiej :)Koszty tych wężyków nie są jakieś zawrotne,wymienił Ci tylko ten odcinek czy wszystkie??.Pytam bo miałbyś pewność że wszystkie są nowe i tu nie ma co szukać problemu
  16. Tak myślałem od s4 i w razie czego włóknem się pobawić. Z Grześkiem ciężkie negocjacje ale chyba dobijemy targu. ---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ---------- Tak patrzyłem na Twoje Wątki i rs4 jednak bryluje tylko to zmontować jak trzeba i jest miodzio... ---------- Post dopisany 01-12-2013 at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany 26-11-2013 at 19:27 ---------- No tak,chciałem ledy ale wyszło jak wyszło.Biore od Grześka,wypasione bixy na maxxx :bixy,drl,usa kolor na kierunkach,wypolerowane i zabezpieczone uv.Jeszcze felgi five flat 18" od kolegi z forum i na ten rok wystarczy.
  17. Ja też
  18. Jak będzie już na aucie to dopiero będzie u Ciebie heh
  19. Kolejka już dawno ruszyła heh więc nie wiem czy jesteś pierwszy heh
  20. Wydaje Ci się,temat godny uwagi.Bez webasto idealna sprawa,jak wiadomo centralny nawiew w b5 nie sprawuje się za dobrze do odparowania przedniej szyby. ---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ---------- Dev żaden problem,SID z innego forum próbował cosik zainicjować z producentem szyb myślę że jakby się uzbierało pare-naście osób ktoś by zrobił takową szybe i do b5:a4fan: Ten sam SID jest i na naszym forum. Mam pod ręką fabryke NordGlass moge podjechac i popytac czy ogarną ten temat. Dev,wiem że SID jest i na tym forum ale temat był ruszony na innym.Powracając do tematu,zawsze się można zapytać a mam takie przeczucie że ludziska by brały takie coś tak jak pisałem wyżej z jakiego powodu.
  21. Dev żaden problem,SID z innego forum próbował cosik zainicjować z producentem szyb myślę że jakby się uzbierało pare-naście osób ktoś by zrobił takową szybe i do b5:a4fan:
  22. Troche szkoda że nie robili takowych do b5 .W fokach widziałem i w dzień widać spirale,mata jest lepszym rozwiązaniem.
  23. Przemek rozumiem że nie chcesz się w to bawić ale jeśli możesz jakieś materiały gotowe(schematy,kody ecu,itp)logi porównawcze tak jak pisałeś przesłać na PW lub zrób oddzielny temat do chip-tuning_u 2.5tdi.Każda informacja pomoże innym przed oszukaniem pseudo "tunerów".
  24. Znasz osoby co AFB (zdrowe)potrafią dobrze kością polepszyć??daj namiary PW
  25. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na edittttt temat w 1.9TDI
    Wiem że jesteś zestresowany tą sytuacją,ja też to przeżywałem pęcherzyki powietrza na dzień dobry później już tylko spienienie ale nadal chwytał gdzieś powietrze.(zapożyczone zdjęcie poglądowe)nr sil.JPG - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl wężyk przelewowy to ten czarny zaznaczony jego kawałek w kółku idzie do wtrysku a druga strona tego wężyka idzie do pompy(stojąc przodem do silnika),połączony jest do każdego wtrysku.Będziesz potrzebował mniej a więcej 1,5mb tegoż wężyka .Jeśli masz możliwość to zrób zdjęcie poglądowe jak to u Ciebie wygląda.Chciałbym zobaczyć cytuje "(połatany układ paliwowy na silikon)".Tak jak Tobie Robert pisał,wymień te "przelewy".Warto trochę poszukać,tematów związanych z tą pompą i silnikiem(jest ich wiele łącznie ze zdjęciami).Pomoże to uniknąć nie potrzebnych kłopotów i wydatków lub na odwrót .Napisz czy coś podziałałeś i jak możesz wrzuć na forum zdjęcie jak to wygląda ---------- Post dopisany 22-11-2013 at 04:14 ---------- Poprzedni post napisany 19-11-2013 at 08:05 ---------- Jakieś postępy?? ---------- Post dopisany 28-11-2013 at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany 22-11-2013 at 04:14 ---------- Widze że sprawa umarła,coś się dzieje z tematem??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.